Įkraunama...
Įkraunama...

Kalafiorai

QUOTE (vobla @ 2004 06 21, 10:15)
Parašysiu tokį keistą receptėlį. Pirmą kart kai vaišino- žiūrėjau kažkaip įtariai- ale paskui patiko ir pati pradėjau daryti...
Varškės pokiuka išsukt su 5 šauštais grietinės, biškeli druskos ir pora skiltelių smulkiai supjaustyto česnako. Turi gautis vienalytė masė.
Kalafijorą gerai nuplauti, supjaustyt skrotėlėm ir valgyt ŽALIĄ pamirkant į tą česnakinę varšę.. Biezbožnai skanu, kažkuo primena riešutus g.gif

Nu gi tikrai bezbožnai skanu thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Tik va įdarą teko du kart daryt, nes pirmą kart padariau, išėjau trumpam - grįžtu nėra laugh.gif laugh.gif laugh.gif Tikrai labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Nugi prisiskaičiau čia jūsų ir baisiai užsimanius pasigaminau thumbup.gif Labai paprastai ir labai skaniai, niam, niam (dabar valgau tongue.gif ). Apviriau, pakepiau ant sviestuko, tada grietinytės, vegetos ir kečupo, dar patroškinau thumbup.gif biggrin.gif Net nežinau kieno čia receptas buvo, turbūt kelių receptukų mišinys rolleyes.gif
Atsakyti
patarkit ka galima pasigaminti is kalafioru, uzsiauginau kalafioru bet net nezinau ka su jais daryti, koki patiekala galima pasigamint ? wink.gif
Atsakyti
O as va sumasciau ziemai kalafiora uzshaldyti. Patarkit kaip tai padaryti: tiesiog shaldyti zalia ar apvirta geriau? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 08 04, 22:51)
O as va sumasciau ziemai kalafiora uzshaldyti. Patarkit kaip tai padaryti: tiesiog shaldyti zalia ar apvirta geriau? g.gif unsure.gif

Aš šaldžiau žalius. Suvyniojau norimom porcijom į plėvelė, kur skirta ant indų uždėti, kad maistas neapdžiūtų ir sumečiau į šaldymo kamerą. Visai gerai jie ten išsilaikė. O atšildžius ir išvirus irgi skanūs būna.
Atsakyti
As darau salotas : kalafioras+pomidoras+svoguno galvele+kietai virtas kiausinis+majonezes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 08 04, 23:51)
O as va sumasciau ziemai kalafiora uzshaldyti. Patarkit kaip tai padaryti: tiesiog shaldyti zalia ar apvirta geriau? g.gif unsure.gif

tik zalia, visas darzoves saldom zalias wink.gif ir zirnius, ir brokolius, ir sparagines. Po to tik i meti i puoda visko po biski ir sriuba, arba i troskini wink.gif
Atsakyti
Kalafioras mano pagrindinė daržovė. Dedu ją visur ir į viską. Į salotas žalią, kitur verdu, troškinu, kepu...
Štai vienas receptas kurį sukūriau pati iš to kas buvo šaldytuve. Mano vyrui labai patiko, gal patiks ir jums:
Į keptuvę įdedame 4 vištos šlauneles, užpilame vandeniu, įpilame aliejaus.
Uždengiame dangčiu ir troškiname.
Tuo tarpu starkuojame burokine tarka 3 vid. dydžio morkas. Į keptuvę.
Supjaustome pusę vid. kalafioro. Į keptuvę.
Puodelis virtų sūriame vandenyje voveraičių. Į keptuvę.
Dar patroškiname, šlauneles pavartome, įdedame prieskonių pagal skonį. Prieš galą įdedame 3 šaukštus grietinės.
Štai wink.gif Skanaus.
P.S. jei nėra šlaunelių, tinka kumpeliai, sparneliai ir kt. Vietoj voveraičių (dabar sezonas) tinka ir šampinjonai.
Atsakyti
***** parasiau ir viskas dingo smile.gif Bandau dar karta:
Kalafiorus apverdu sudytame vandenyje
sutarkuoju fermentiniu suri ir sumaisau ji su majonezu (man labai skanu Daumantu su krapais)
Kalafiorus dedu i skarda
Ant virsaus - surio majonezo mase ir i orkaite, kol suris issilydys.

Man skaniausia su virtom bulvytem (su daug krapu, kazkokia as maniake biggrin.gif ) ir svieziais pomidorais.

Pabandykit, jei megstat kalafiorus, tikrai patiks. Greitai ir ziauriai skanu tongue.gif


Atsakyti
[QUOTE=molli,2004 07 22, 09:08] [QUOTE=vobla,2004 06 21, 10:15] Parašysiu tokį keistą Varškės pokiuka išsukt su 5 šauštais grietinės, biškeli druskos ir pora skiltelių smulkiai supjaustyto česnako. Turi gautis vienalytė masė.
[/QUOTE]
Maniskiai tokia varske valgo su svieziomis karstomis bulvėmis biggrin.gif
Reiks pabandyt ir kalafiora wink.gif
Atsakyti
Salotos

kalafioras
kumpelis
porai
majonezas

reikia viska supjaustyti, ismaisyti su majonezu ir valgyti. Skanaus essen.gif
Atsakyti
Aš matyt viena taip nesveikai valgau, viską su spirgučiais.

O darau taip. Apverdu kalafiorą pasūdytam ir parūgštintam vandenyje. Supjaustau spirgučius, sutarkuoju morkytę burokine tarka, svogūno pusę galvutės supjaustau. Spirgučius, morkytę, svogųną į keptuvė, kai atsiranga taukų nuo spirgučių, sudedu kalafiorus supjaustytus ir sumaišau viską. Pakepu maišydama keletą minučių, tada dedu porą šaukštų grietinės ir uždengiu patroškinti ant silpnos ugnies keletą minučių. Nulupu česnako skiltelę, perspaudžiu per traiškiklį į keptuvę, išmaišau, uždengiu ir išjungiu dujas.

Atsakyti