Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

mes tai vat koki nuspirkom kaziuke smile.gif
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamullia: 02 kovo 2008 - 19:53
Šiandien nusilaksčiau ieškodma to židinio ir šnipštas doh.gif . radau beveik tinkamus, bet spalvos doh.gif žalia, oranžinė ir ružava. Reiks pabandyti nulėkt į CMB parduotuvę. Gal ten ką rasiu tinkamo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 04, 00:30)
Šiandien nusilaksčiau ieškodma to židinio ir šnipštas doh.gif . radau beveik tinkamus, bet spalvos doh.gif žalia, oranžinė ir ružava. Reiks pabandyti nulėkt į CMB parduotuvę. Gal ten ką rasiu tinkamo? g.gif


O kur yra ju tokiu spalvotu? NIekada nepastebejau (nors nelabai dar ir ieskojau), bet skamba idomiai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.. smile.gif

as tai isvis nezinau, kiek cia supratau, tai seimos zidini perka tevai arba pirsliai.. bet as noreciau gal pati nusipirkti ar pasidaryti.. rolleyes.gif maciau cia kazkas rode, kur padaryta stiklniame inde su dirbtinom ar dziovintom gelem.. as irgi kazka panasaus noreciau, arba kokia aliejine zvake, ar kaip ten jos vadinas... blink.gif unsure.gif nezinau, bet tikuos tokie zidiniai gali buti.. ohmy.gif tik va dar reikes su tatais sneketi ar galiu pati nusipirkti.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 04, 14:58)
Sveikutes.. smile.gif

as tai isvis nezinau, kiek cia supratau, tai seimos zidini perka tevai arba pirsliai.. bet as noreciau gal pati nusipirkti ar pasidaryti..    unsure.gif  nezinau, bet tikuos tokie zidiniai gali buti.. ohmy.gif tik va dar reikes su tatais sneketi ar galiu pati nusipirkti..  blink.gif


Tai turbut, kad tevai. Na, mes su mama tai kartu ieskojom (tik dar neradom), Nes ji perka ir nori, kad ir man patiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 03 04, 12:30)
O kur yra ju tokiu spalvotu? NIekada nepastebejau (nors nelabai dar ir ieskojau), bet skamba idomiai  smile.gif

Parduotuvėj IMDECO Europos P/C, jos tokios paprastos.
Bet aš savo šeimos židinio dar neradau doh.gif . Šiandien buvau Vilniaus CMB tai stovi gal 5 namukai ir viskas.
Atsakyti
oho ho.. labai jau skirtingos nuomones apie seimos zidinius.. g.gif

o as visai noreciau sios tradicijos rolleyes.gif man patiko ideja, kad tevai uzdega po viena zvake ir tuomet - bendra zvake. Reikes su mama pasitarti, kaip ji i tai.

Galbut ir as noreciau dalyvauti "seimos zidinio: pirkime ax.gif Nameliai man taip pat nelabai.. ax.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas krikštatėvį, pakvietėm jį į vestuves. TAi pas jį mačiau tokį namuką fainą, kad ir aš tokio užsimaniau, bet nežinau ar rasiu. JIs kaip namelis, bet viršuj kaip užrištas maišelis atrodo tai thumbup.gif .
Atsakyti
jei nerasiu kokio noriu tai turbūt ir aš pirksiu namelį. Man dar pasiūlė žibintą pirkt bet nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 11, 11:50)
jei nerasiu kokio noriu tai turbūt ir aš pirksiu namelį. Man dar pasiūlė žibintą pirkt bet nežinau  g.gif

Na gal ir nebloga ideja, tik ziurint koks tas zibintas bigsmile.gif
Atsakyti
O mes siandien namuka pilies gatveje esancioje parduotuveje nusipirkom. toks papratas molinis, tokia trobele. mums labai patinka. o kai uzdegem zvakele viduje tai isvis taip miela! wub.gif
Atsakyti
Mums tai pirsliukai nupirko seimos zidini,nes mes paprasem.Sake labai grazus,su balandziais.Ir sake mokejo 50 lt.cia daug ar ne?Nesiorentuoju smile.gif
Atsakyti