Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Sveikos, mergaitės,

ką tik prisijungiau prie supermamos, nors patarimų čia jau ilgą laiką. Gal kuri žinote, kur Vilniuje galima nusipirkti originalių šeimos židinių? Vakar išmaišėm ir Trakus, ir Vilniaus senamiesčio suvenyrų parduotuves, bet rezultatas manęs netenkina - vien moliniai namukai... doh.gif Brangiausiasis nupirko, tačiau aš pati mielai kažką originalesnio rasčiau... 4u.gif

Atsakyti
Kaune šeimos židinių ir kitokios vestuvinės atributikos yra Rotušės a. suvenyrų parduotuvėje
Atsakyti
QUOTE(Empatique @ 2008 07 11, 12:26)
Padėkit  ax.gif
Kur Vilniuje šeimos židinių pažiūrėti? Buvau CMB  schmoll.gif

man tai mama akropolyje pirko, krikstolo parduotuvei, bet ten ne kaip namelis o kaip zvakide, labai grazi istikro apie 80 litu kainavo. Idejo apvale zvake tai super atrode, kaip mazas aukuriukas
Atsakyti
QUOTE(Empatique @ 2008 07 11, 12:26)
Padėkit  ax.gif
Kur Vilniuje šeimos židinių pažiūrėti? Buvau CMB  schmoll.gif

mums mama nupirko kalvariju turguj tame kioske vestuviniame uz 75 lt, ten reikia ju prasyt kad parodytu ka turi, nes ne visi stovi vitrinoj
Atsakyti
Aš tai merginos irgi ilgai ieškojau šeimos žydinio savo vestuvėms. Ištikrųjų, tai nenorėjau jokio molinio namuko, o iš stiklo kažką gatavo rasti praktiškai Vilniuje neįmanoma, o gal nežinau kur ieškoti. Tai su mama paskyrėme vieną dieną ir pradėjome maršuruoti vilniaus gatvėmis. Tai dabar galiu pasidalinti savo atradimais. Šiaip geriausius variantus radau CUPe, kur yra suvenyrų, dizaino parduotuvėles. Nusipirkau stiklinę žvakidę, and geležinio stovo, į vidų įsideda žvakė, stiklas visas iš vitražo, na man labai patiko
Atsakyti
Labas,

vakar pirkome šeimos židinį Vilniuje, požeminėj perėjoj tarp Europos ir CUP'o. Paskutinė parduotuvikė prie Europos po dešinei. Yra daug autorinių darbų labai originalių. Aišku, jie moliniai, bet tikrai nematyti. Mes būsim piršliais, bet nusivežėm jaunąją, kad pati išsirinktų.
Atsakyti
sveikos smile.gif
tai va asnoriu ir pasidalinti, uzmaciau grazu man patinkanti seimos zidini, ten ne namukas nes tie jau pabode... tai jaunojo sesuo nepatenkinta mano pasirinkimu tai niekas jo ir nepirko... zodziu sakau tada pirkit ka ismanot as daugiau nieko nesakysiu...
Atsakyti
QUOTE(kipsiuke83 @ 2008 07 28, 13:47)
sveikos  smile.gif
tai va asnoriu ir pasidalinti, uzmaciau grazu man patinkanti seimos zidini, ten ne namukas nes tie jau pabode... tai jaunojo sesuo nepatenkinta mano pasirinkimu tai niekas jo ir nepirko... zodziu sakau tada pirkit ka ismanot as daugiau nieko nesakysiu...


o tai pala, jaunoji tai tiu??? ir kas gali nurodineti.. blink.gif nors zinoma yra visokiu zmoniu.. man irgi megsta prikisti savo nuomone, bet buna paklausai ir vis tiek darai taip kaip tau geriau.. rolleyes.gif

as vakar kaip tik maciau musu seimo zidini, nes ji gamina MB tetis, bus is metalo tokia zvakide.. man visai graziai atrodo ir bus truputuka isskirtinis.. nes molinio tikrai nenorejau, o stiklines zinau kad vargu ar rasiu patinkancia.. nebent paciai gamintis.. g.gif kas vargu ar imanoma.. biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mes jau buvom suplanavę nusipirkti patys šeimos židinį per šventę. Norėjom švyturį nusipirkti, į kurį įsistato žvakė. Toks įdomus ir gražus akcentas, kuriuo galėtumėm džiaugtis ir ateity ir grožėtis. Bet gerai , kad nenusipirkom, nes piršliai buvo jau nupirkę. Gerai, kad susipratom pasiskambinti pasikonsultuoti. Bet ir tas, piršlių nupirktas, irgi dailus buvo. Bet molinis- baltas, kaip karieta. Dar šiemet per Jūros šventę mačiau gražių molinių, bet ten kažkokia ypatinga technologija pagaminti, kad atrodo kaip akmuo suskledėjęs pilkšvai baltas, o viduje stiklo išlydita dėmelė ir tas stiklas suskeldėjęs.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 08 05, 16:52)
mes jau buvom suplanavę nusipirkti patys šeimos židinį per šventę. Norėjom švyturį nusipirkti, į kurį įsistato žvakė. Toks įdomus ir gražus akcentas, kuriuo galėtumėm džiaugtis ir ateity ir grožėtis. Bet gerai , kad nenusipirkom, nes piršliai buvo jau nupirkę. Gerai, kad susipratom pasiskambinti pasikonsultuoti. Bet ir tas, piršlių nupirktas, irgi dailus buvo. Bet molinis- baltas, kaip karieta. Dar šiemet per Jūros šventę mačiau gražių molinių, bet ten kažkokia ypatinga technologija pagaminti, kad atrodo kaip akmuo suskledėjęs pilkšvai baltas, o viduje stiklo išlydita dėmelė ir tas stiklas suskeldėjęs.



Prasau isduok paslapti, kur yra svyturiu pirkti - mes teveliams norime dovanoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazlė: 05 rugpjūčio 2008 - 20:00
Aš savo jauniesiems nusipirkau porcelianinį židinį-man labai gražus, lengvas-bus gražus daiūkčiukas ir po vestuvių kur pasidėt.
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2008 08 05, 22:00)
Prasau isduok paslapti, kur yra svyturiu pirkti - mes teveliams norime dovanoti blush2.gif




seip tai klaipedoi, anikes aikstei, kur suvenyrai. O jei kam reiks zidinio tai graziu maciau ir klaipedoi pajurio parduotuvei, su zvake 25lt
Atsakyti