Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(_Erika_ @ 2013 12 30, 01:30)
Netepkit su tuo careprost,akiu gadinimas.Kaip jums panos akiu negaila ,del blakstienu?taigi ten vaistai akiu spaudimui matuoti.as pati naudojau nezinodama,ir mano akys dabar -1.50,nesioju lindzes.Keikiu save,nes ir taip turejau grazias blastienas.O dabar turiu kur dar papildomai leisti pinigu.

Pati dar dirbu su blakstienu priauginimu (Londone),tai panos kai nori daryti pertrauka tepa ricina.tikrai padeda smile.gif

O as kaip tik ji nusipirkau ir labai gan brangiai sumokejau
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
nerandu temutes, noriu pirkti si serumuka blakstienoms augint http://grupinis.lt/v...uma?show_more=1 . noreciau daugiau atsiliepimu? esu girdejusi kad tikrai veiksmingas ir padeda, matosi poveikis, paauga blakstienytes. ar bandet kuri? wub.gif
Papildyta:
blush2.gif
Atsakyti
As bandziau, bet poveikio nepastebejau. Na neturejau kantrybes pabaigt ta seruma, bet kai po 2men jokio skirtumo nebuvo nusprendziau nebeziast.

O siaip ziurint i nuotraukas nuorodoje, man toki poveiki duoda kokybiskas blakstienu rietiklis ir geras tusas smile.gif
Atsakyti
labas. Atejau pagirti Revitalash seruma, naudoju lyg trecia savaite, bet skirtumas jau yra, blakstienytes tikrai paaugo, pasiriete, daug graziau tepasi tusu. Seniau (pries metus) tepdavau ricina, jokio rezultato nepastebejau. Lb dideliu pokyciu nesitikejau ir is sio, todel nedariau foto pries, kad galeciau palygint, dbr gailiuosi. esu tikrai patenkinta ir naudosiu toliau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas naudojo FEG EYELASH? Kaip efektas?

O dėl Careprost tai nežinau, aš naudojau jo alternatyvą vaistus LUMIGAN, tiksliau jau virš metų naudoju, kątik pasibaigė buteliukas. Aišku negaliu 100% teigt, bet manau ta žala priklauso nuo to kaip tepi. Aš įsipildavau vieną lašą į pakuotės kamščiuką, pamirkydavau šešpetuką makiažui ir užtepdavau ant voko laikant pirštą po blakstienom. Tokiu būdu visas perteklius likdavo ant piršto ir nieko nepatekdavo į akį. Po to kažkiek laiko atsargiau mirksėdavau kad išdžiūtų (džiūna tokiu pat greičiu kaip vanduo) ir viskas. Per metus laiko nusiskundimų neturiu, o savo senų blakstienų net matyt nenoriu smile.gif

Kas liečia riciną tai visiškai ja netikiu, per kelis mėnesius jokio efekto, o vat kad su ja gadinas akys tai pilnai tikiu, nes labai šlykštus jausmas kai patenka. O ji taip greit kaip lumiganas neišdžiūna, tad mirksint vistiek riebaluotos akys palieka.
Atsakyti
Labai prasau Jusu atsakymo,
Jau virs menesio naudoju M2 Beaute Lashes,esu patenkinta rezultatu,norsjis dar tikrai nera galutinis.
Sakykite, ar galeciau dazyti pas kosmetologe blakstienas,neesu tikra ar toliau naudojant seruma ant nudazytu blakstienu bus koks poveikis,nes parasyta,kad seruma reikia tepti ant svariu blakstienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2013 12 30, 01:30)
Netepkit su tuo careprost,akiu gadinimas.Kaip jums panos akiu negaila ,del blakstienu?taigi ten vaistai akiu spaudimui matuoti.as pati naudojau nezinodama,ir mano akys dabar -1.50,nesioju lindzes.Keikiu save,nes ir taip turejau grazias blastienas.O dabar turiu kur dar papildomai leisti pinigu.

Pati dar dirbu su blakstienu priauginimu (Londone),tai panos kai nori daryti pertrauka tepa ricina.tikrai padeda smile.gif

Careprost skirtas padidintam akies spaudimui mažinti, o ne matuoti tą spaudimą. Blogiausia, ką gali padaryti šis vaistas jeigu reguliariai pateks į akis su normaliu spaudimu - akių obuolių suminkštėjimą. Labai retai gali sudirginti jautrias akis. Trumparegystė ("minusiniai" lęšiai) vystosi nuo daugybės kitų priežasčių, Careprost čia ne prie ko.
Jeigu Careprost naudoti griežtai pagal instrukciją, tai apie 40-50 % žmonių blakstienos sustorėja, pailgėja ir pajuoduoja. Toks šalutinis šio vaisto poveikis, dėl kurio jis ir pradėtas naudoti kosmetologijoje - blakstienų stiprinimui.
Atsakyti
pasakykit man kas nors, kaip jus tepat ricinos aliejum blakstienas? Sako jis padeda blakstems, bet kaip juo tepti? Visas blakstienas, ar tik prie akies saknis? smile.gif
Atsakyti
Aš su blakstienų šepetėliu tepu. Tokiu kaip tušo galvutėsmile.gif Bet labai mažai ir atsargiai,per arti gal netepkit,kad nesuerzintų. Dabar apstojau,nes jau niežėt ir traiškanot labai ėmė..smile.gif
Atsakyti
Labas,
kas uzsako FEG ar RapidLash. Ar is kur perkate?
Atsakyti
Sveikos, gal kas naudojote blakstienų augimo serumą TALIKA? Kokie atsiliepimai? Rekomendavo mergina kuri priaugina blakstienas, sakė geras, bet man reikia jūsų atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa* @ 2014 09 28, 08:41)
Sveikos, gal kas naudojote blakstienų augimo serumą TALIKA? Kokie atsiliepimai? Rekomendavo mergina kuri priaugina blakstienas, sakė geras, bet man reikia jūsų atsiliepimų 4u.gif

Pries pora metu naudojau Talika kasdien, kazkur apie 6-8 menesius. Jokio poveikio nepastebejau, veltui i bala ismesti pinigai.
Dabar naudoju M2 Lashes,jau apie 3 menesius ir labai daznai gaunu komplimentu,kad mano blakstienos ilgos ir tankesnes. Tai ir pati pastebejau,nes kai jas dazau,pastoviai issiteplioju vokus tusu,nes jos jau per ilgos rolleyes.gif
Atsakyti