Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisių salotos

QUOTE(emiliuxas @ 2011 03 05, 15:39)
na man su vaisiu salotom sunkiausia su uzpilais man jogurtas tikrai ne su visais vaisiais tinka, taigi kokius dar uzpilus naudojat vaisiu salotoms?


Vietoj jogurto labai skanu su kondensuotu pienu arba su sirupu nuo konservuotu vaisiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 07 05, 11:50)
Vietoj jogurto labai skanu su kondensuotu pienu arba su sirupu nuo konservuotu vaisiu wub.gif

O man patinka apelsinų sultys+medus
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 07 05, 12:50)
Vietoj jogurto labai skanu su kondensuotu pienu arba su sirupu nuo konservuotu vaisiu wub.gif



niam niam 4u.gif turėtų būt labai skanu
Atsakyti
Sveikos, varčiau savo knygutę ir užmačiau skanias salotas ir nusprendžiau pasidalint su jumis receptu rolleyes.gif Jau du kartus pati gaminau. Galiu pasakyti PASAKA thumbup.gif
Kas pasigaminsit praneškit kaip gavosi mirksiukas.gif

Nedidelis pekino kopūstas
Cebulaiškiai arba poras
Vynuogės (labai saldžios)
Kepintos saulėgrąžos išlukštentos.
Rukyta kulšelė arba rukyti sparneliai.
Majonezas.
Pipirai ir druska.
Tinka valgyt su duona.


Pekino kopūsta supjaustom pagal save smulkiau, stambiau kaip kas mėgsta. Taipat ir cebulaiškius arba porą, vynuoges perpjauname per pusę išimame kauliukus ir dar pasmulkinam. Išlukštentas saulėgražas pakepinam kol apskrunda kai iškepa suberiam į salotas(beje tinka tik išlukštentos saulėgrąžos), rukyta kulšele pasipjaustom pagal save vėl, didesniais ar mažesniais. Idėdam majonezo bet siūličiau nedaug kelis šaukštus nepilnus. Ir jei mėgstat užsibarstot pipirų ar druskos viską sumaišom ir valgom su duona smile.gif) Geriausia darytis tiek kiek suvalgysit pasidariusios nes paskui jei lieka veliau valgant ji nebeskani.

Skanaus 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tarkuoto obuolio, morkų lygiom dalim, ar kaip kas mėgsta, medaus. Nepamaišys ir saujelė riešutų, razinų, bet nuo jų kai kam gali pasirodyt per sadu.
Atsakyti
[quote=Gabriell_,2012 06 23, 17:16]
Sveikos, varčiau savo knygutę ir užmačiau skanias salotas ir nusprendžiau pasidalint su jumis receptu rolleyes.gif Jau du kartus pati gaminau. Galiu pasakyti PASAKA thumbup.gif


O kur vaisiai, juk rašote skyrelyje "Vaisių salotos" bigsmile.gif
Atsakyti
Labai šviežios, gaivios, lengvos braškių-špinatų salotos smile.gif Kaip tik karštą vasaros dieną, kaip nieko valgyti nesinori smile.gif

Į dubenėlį sudėti nuplautus špinatus, nuplautas ir supjaustytas braškes, saujelę kepintų migdolų plokštelių ir mėlynojo sūrio (jei nemėgstate, galima pakeiti feta).
Kitame indelyje pagaminkite užpilą: suplakite 4 šaukštus alyvuogių aliejaus, po 2 šaukštus balzamiko acto, vorčesterio padažo, cukraus, maltos paprikos (jei norite aštriau), įberkite porą šaukštų sezamo sėklų.
Padažiuką užpilkite ant salotų ir palaikykite apie valandą šaldytuve.
Skanaus smile.gif

Nuotraukytė čia
Būčiau dėkinga ir už balsą blush2.gif
Atsakyti
[quote=*jolantab*,2012 07 11, 21:40]
[quote=Gabriell_,2012 06 23, 17:16]
Sveikos, varčiau savo knygutę ir užmačiau skanias salotas ir nusprendžiau pasidalint su jumis receptu rolleyes.gif Jau du kartus pati gaminau. Galiu pasakyti PASAKA thumbup.gif
O kur vaisiai, juk rašote skyrelyje "Vaisių salotos" bigsmile.gif
[/quote]

Taigi buvo parašyta VYNUOGĖS lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano pusryčių salotos:

Bananas
Kivis
Sauja didelių juodų razinų
Indelis grūdėtos varškės
Atsakyti
man labai patinka turimus ivairius vaisius/uogas tiesiog uzpilti jogurtu be priedu,plakta grietinele,grudeta varskyte ar tiesiog skystu medumi apslakstyti.... skanumelis wub.gif
Atsakyti
Vynuogės, obuolys, bananas, natūralus jogurtas ir šaukštelis medaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2014 08 16, 10:59)
Vynuogės, obuolys, bananas, natūralus jogurtas ir šaukštelis medaus smile.gif


Aš vietoje banano dedu sulkintų juodų alyviuogių ir kepintų saulėgrąžų. Man tuomet jos nebūna tokios saldžios. Ir skonis super smile.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalelė: 18 rugpjūčio 2014 - 08:03