Įkraunama...
Įkraunama...

"Antakalnio terasos"

QUOTE(CESARIA @ 2013 08 14, 18:41)
Mes irgi domimes Beržų terasomis. Paskaičius šią temą entuziazmas kiek atslūgo, pradė  jome galvoti gal tikrai namą už panašią kainą galima pasistatyt?


Beržų terasos, kiek supratau, bus paprastesnis projektas, septynaukščiai daugiabučiai (prarandamas mažaaukščio namo privalumas). Taigi, ir kaina turėtų būti kiek žemesnė, namo už ją pasistatyt, matomai, jau nebeišeitų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 15, 10:48)
Beržų terasos, kiek supratau, bus paprastesnis projektas,  septynaukščiai daugiabučiai (prarandamas mažaaukščio namo privalumas). Taigi, ir kaina turėtų būti kiek žemesnė, namo už ją pasistatyt, matomai, jau nebeišeitų wink.gif

belieka laukti nebent pušų terasų smile.gif kurios bus dar žemesnės už eglių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 15, 10:48)
Beržų terasos, kiek supratau, bus paprastesnis projektas,  septynaukščiai daugiabučiai (prarandamas mažaaukščio namo privalumas). Taigi, ir kaina turėtų būti kiek žemesnė, namo už ją pasistatyt, matomai, jau nebeišeitų wink.gif



Na, kaip čia pasakius dėl to pigumo.... Atsiunte pasiūlymą, 3 kambariu buto kaina 470000. Su daline apdaila ir be parkavimo vietų
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 16, 09:40)
Na, kaip čia pasakius dėl to pigumo.... Atsiunte pasiūlymą, 3 kambariu buto kaina 470000. Su daline apdaila ir be parkavimo vietų



Tikrai ne pigu.Manau uz ya kaina uzsibaigus viska ir su parkavimu namas iseitu,gak net irengtas,mes tokio varianto dabar ieskomes.
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2013 08 19, 08:01)
Tikrai ne pigu.Manau uz ya kaina uzsibaigus viska ir su parkavimu namas iseitu,gak net irengtas,mes tokio varianto dabar ieskomes.

juk pas juos kaina priklauso ir nuo to kuriame aukšte yra butas.kuo aukščiau, tuo brangiau... o parkingas, nežinau kaip beržų,bet eglių svyruoja kaina nuo 25-35 k.
Atsakyti
QUOTE(JonVytė @ 2013 08 19, 08:01)
Tikrai ne pigu.Manau uz ya kaina uzsibaigus viska ir su parkavimu namas iseitu,gak net irengtas,mes tokio varianto dabar ieskomes.



Paskaiciavau kad irengtas butas su dviem parkingo vietomis kainuos apie 620 000. Mačiau namą tinkantį mano skoniui uz 490 000, be apdailos, 12 km nuo Vilniaus. Bet va tas 12 km, kai mes įpratę beveik centre gyvent nuo gimimo
Atsakyti
Sveiki, domina butas siame name.
Gal galite pasidalinti kokios sildymo kainos siuose butuose?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciukas @ 2013 08 22, 01:42)
Sveiki, domina butas siame name.
Gal galite pasidalinti kokios sildymo kainos siuose butuose?

Aciu  4u.gif

kainas orientacines galit čia pažiūrėt, įvedę žalakevičiaus g http://online.dalkia...s/pastatai.aspx , o paprastai, mes už 55 kv. mokėdavome sąlyginai nedaug, 200 lt/mėn berods nepasiekėm aną žiemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 19, 09:28)
Paskaiciavau kad irengtas butas su dviem parkingo vietomis kainuos apie 620 000.


Tam būsimam 7 aukštų daugiabutyje??? Nieko sau kainelės..
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 08 19, 09:28)
Paskaiciavau kad irengtas butas su dviem parkingo vietomis kainuos apie 620 000. Mačiau namą tinkantį mano skoniui uz 490 000, be apdailos, 12 km nuo Vilniaus. Bet va tas 12 km, kai mes įpratę beveik centre gyvent nuo gimimo


juokas tas 12 km, man baisiau butu kas ryta ta gatve per visa Antakalni vaziuoti, o nuo Antakalnio terasu manau irgi nera arti iki to centro. Imkit nama, tikrai nesigailesit 4u.gif

jei ne paslaptis kokiam rajone uz tokia kaina randat? nes as tai tik virs 600 000 randu doh.gif
Atsakyti
Jei jau už 600 T, tai ir arčiau centro galima rasti , kaip pvz., Vileišio g. mačiau pora variantų.
Rokantiškių soduose siūlo naujos statybos namus už 400 su pilna apdaila, bet karkasinius. Ir vis tiek tai, mano nuomone, būtų geriau negu butas kur nors penktam aukšte iš septynių...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 22, 23:07)
Jei  jau už 600 T, tai ir arčiau centro galima rasti , kaip pvz., Vileišio g. mačiau pora variantų.
Rokantiškių soduose siūlo naujos statybos namus už 400 su pilna apdaila, bet karkasinius. Ir vis tiek tai, mano nuomone, būtų geriau negu butas kur nors penktam aukšte iš septynių...


Kadangi namais labai nesidomejau, tai tik vienas įstrigęs skelbimas iš vienos paieškos (dabar gal nebeieškosiu tikslios nuorodos): Karačiūnų gatvė, Antakalnis, atsimenu tokius skelbimo raktinius žodžius.

Pas mus situacija tokia, mes turim užmiesčio namą, soduose prie Trakų, tai savaitgalius turim kur leisti, o ir pripratę prie tokio gyvenimo ritmo - savaitė mieste, savaitgalis gamtoje. Todėl gal ir norime buto, ir mums labai svarbu yra didelė erdvė žvilgsniui, sėdėti vakarais ir matyti tolius, besileidžiančią saulę... Todėl kiek esu peržiūrėjusi skelbimų, tiek senamiestyje, centre, užupyje, vis kas nors neatitinka mano reikalavimų, iš kurių svarbiausias yra tie toliai....
Atsakyti