Įkraunama...
Įkraunama...

Pamečiau vestuvinį žiedą

Jaunasis besimaudydamas vestuviu nakti ezere pamete zieda. .. ar tai labai blogas zenklas? beabejo jau uzsakytas kitas, kuris bus pasventintas pas ta pati broli, kuris sutuoke.

Gal kam nors is jusu taip yra nutike ?

Zinau atveji, kai jaunojo ziedas taip pat ikrito i ezera; o jaunoji savaji imete ton pacion vieton. Kad guletu per amzius kartu...
Atsakyti
Negalvok apie jokius prietarus.Tiesiog taip įvyko ir tiek sad.gif Mano mamos žiedą brolis paskandino tualete, kai mažas buvo verysad.gif Aišku geriau būtų, kad to nebūtų atsitikę, mes tai saugojom saviškius, nes pvz kai maudėmės jūroje, jie buvo tokie laisvi, tai pirštus suglaudę plaukiojom smile.gif O čia ne per seniausiai bendradarbis pametė žiedą-plovės su muilu rankas ir net nepajuto kur nukrito doh.gif Aš tik pastebėjau ir klausiu:kur tavo žiedas?o jis sako-atiduok biggrin.gif nu jo sakau, prisėlinau prie tavęs ir numoviau blush2.gif
Galvok tik pozityviai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2005 08 05, 14:54)
Negalvok apie jokius prietarus.Tiesiog taip įvyko ir tiek sad.gif  Mano mamos žiedą brolis paskandino tualete, kai mažas buvo verysad.gif Aišku geriau būtų, kad to nebūtų atsitikę, mes tai saugojom saviškius, nes pvz kai maudėmės jūroje, jie buvo tokie laisvi, tai pirštus suglaudę plaukiojom smile.gif O čia ne per seniausiai bendradarbis pametė žiedą-plovės su muilu rankas ir net nepajuto kur nukrito doh.gif Aš tik pastebėjau ir klausiu:kur tavo žiedas?o jis sako-atiduok biggrin.gif nu jo sakau, prisėlinau prie tavęs ir numoviau blush2.gif
Galvok tik pozityviai mirksiukas.gif




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Labai atsiprašau už juoką, bet išdykęs tas broliukas buvo...

o šiaip - v temu, tai nekreipk dėmesio į prietarus...nesąmonė kažkokia...
juk čia natūralus dalykas - daug ką galima pamesti...
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2005 08 05, 14:36)
Jaunasis besimaudydamas vestuviu nakti ezere pamete zieda. .. ar tai labai blogas zenklas? beabejo jau uzsakytas kitas, kuris bus pasventintas pas ta pati broli, kuris sutuoke.

Gal kam nors is jusu taip yra nutike ?

Zinau atveji, kai jaunojo ziedas taip pat ikrito i ezera; o jaunoji savaji imete ton pacion vieton. Kad guletu per amzius kartu...

tai ir tau reikejo imesti smile.gif smile.gif nemanau, kad cia kazkas labai svarbaus, tik tiek kad piniginiu atzvilgiu neapsimoka, dukart zieda vestuvini pirkti, bet nieko jau nepakeisit, taigi nesijaudink viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
aha imesk ir tu savaji
Atsakyti
Nieko čia tokio.Mano krikšto tėvas irgi pametė savo žieda.Pasidarė kita ir net nelaimino antra karta, ir jau 20 metu kartu laimingi gyvena...
Atsakyti
Mano vyras po kelių mėnesių pametė žiedą, per didelis buvo. Ir nieko, jau 17 metai kaip gyvename biggrin.gif
Atsakyti
gal ir pas mus viskas bus gerai smile.gif tevam ir giminem apie tai nesakome, kad nepradetu nerimaut. zino tik draugai.
jeigu kadanors gyvenime iskils dideliu problemu - turesiu ka kaltint - nuskendusi zieda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelev @ 2005 08 05, 17:20)
tai ir tau reikejo imesti smile.gif  smile.gif nemanau, kad cia kazkas labai svarbaus, tik tiek kad piniginiu atzvilgiu neapsimoka, dukart zieda vestuvini pirkti, bet nieko jau nepakeisit, taigi nesijaudink viskas bus gerai 4u.gif


kazkaip nesupratau, ly siulai imesti ir jaunosios zieda, o paskui aiskini, kad nelogiska pirkti antra karta. g.gif jokiu budu sliulau nemesti, net jei nera pinigu galima ir antro ziedo nesidaryti. nieko nenutiks, kas ko nenutiktu ir nepametus ziedo. O imesti saviski gali tik tuo atveju, jei negaila pinigu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jeigu mano vyrui būtų taip nutikę, nervinčiausi nerealiai. Žinau, kad ir pabliačiau, ir rėkt vyas gautų, juk toks prietaras baisus. Bet žinok, kad prietaras neveikia jei jo nežinai arba nesilaikai/nesivadovauti/netiki. Taip, kad mąstyk pozityviai kaip Merėja pasakė ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Aš manau , kad visi tie prietarai tai nesamonė, netikėk
Atsakyti
Oj, tik netikek prietarais.
as tai specialiai jokiu prietaru neklausau, nes kai nezinau, tai ir nesuku galvos del to,. o jau ka zinai, tai ir kirba.
O siaip mano tevu ziedai tai abu dingo tokiom slyksciom aplinkybem, kad nesinori net prisiminti. tai nusipirko naujus, palaimino kunigas ir viskas ok. Aisku, nera namu be dumu, bet tie dumai, tikrai ne is ziedu, o is kvailu galvu. Va doh.gif
Atsakyti