Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergė su nepažįstamu pabroliu poroje

QUOTE(prabangiai @ 2012 10 01, 20:58)
Tai ir buvome ta viena pora, jeigu būtų buvę ju daugiau aš net nebūčiau kažkaip nepatogiai pasijutusi, kad pabrolys negalėjo dalyvauti ir visai kitą pastatė smile.gif Tada net būčiau galėjusi paprastu svečiu būti smile.gif


Keisti tokie jaunieji. Neturėjo ką į poras kviesti, galėjo išvis nestatyti jokių pabrolių ir pamergių. O tai viena pora nei šis nei tas. doh.gif


Šiaip nepergyvenk labai dėl to kas įvyko. mirksiukas.gif
Patirtį šiokią tokią įgijai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2012 09 11, 17:46)
As tai manau, kad visu pirma nuotaka ir jaunasis, aisku, neturetu buti kvaili ir nestatyti i poras nepazistamu zmoniu. Jeigu nera pakankamai poru, gal tiesiog daryti ju maziau (?) arba nesudaryti poru isvis (?). Visai kas kita, jeigu abi poros puses visai nepriestarauja. Kitu atveju as to VISISKAI nesuprantu. Kaip taip galima elgtis del tokiu nepagristu (mano manymu) uzgaidu. Temos autorei patarciau pasikalbeti su jaunuoju, pasiklausti, ko jie tikisi is pulko poru ar apsitarti ta tema su kitom porom. Viena, jeigu daromos vestuves su visokiais kvailais zaidimais kaip balionu sprogdinimas trinantis i partneri ir reikia buti prilipus prie jo visa svente, kas kita, jeigu pulko paskirtis yra simboline ar tokie zaidimai nebus zaidziami.  Jeigu man zmogus nepatiktu, nu as tikrai su juo nieko neveikciau, isskyrus mandagia butinybe. Jeigu jau jaunieji daro baliu, tai manau jie noretu, kad visi pakviestieji jaustusi smagiai per ju svente ir jeigu jie geri draugai, tai tikrai supras tavo nuogastavimus. Ir vadinti pamerge uzsispyrusia ozka ar taip jaustis, kai nenorima buciuotis su tau slyksciu zmogumi, tikrai nereikia. Tai yra vercianciuju jus tai daryti problema.

Issipasakojau  biggrin.gif


Visiskai pritariu jums drinks_cheers.gif Man buvo panasi situacija visai neseniai, as istekejusi ir mano vyras jauniesiems yra draugas, bet kazkodel i poras pakviete tik mane viena. Vestuves buvo labai tradiciskos, kai pasake, kad su nepazistamu pabroliu tektu buti, as labai graziai atsiprasiau, sakydama kad nei as turesiu noro su nepazistamu sedeti ir buti visa vakara, nei mano vyrui tai patiks, zinau kad man paciai nebutu malonu stebeti savo vyra poroje visa vakara su svetima moterimi... Bet cia tik mano nuomone. Kai paklausiau jaunuju, ka jie turi suplanave konkreciai poroms, tai pasake 'ka vakaro vedejas sugalvos ta ir reikes daryti jums', nu ir eikit po velniais pagalvojau smile.gif siaip baisiai supyko ant manes, visko isgirdau, tiesa sakant i vestuves paskui eiti buvo labai nemalonu.
Sunkus reikalas, is viso, sakyciau i tokias 'nepazistamas' poras turetu kviesti vienisus zmones ir butu rami galva.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 01, 20:05)
tai dabar žinosi, kokios tos kaimiečių vestuvės ir galėsi neit. O jauniesiems ir savų rūpesčių pakanka, nei pabrolių suderinamumas. Jei tik apsidžiaugė, kad viena pamergė be poros neliks ir tikrai negalvojo aiškintis ar pabrolys be kedų turi ką apsiaut  biggrin.gif


Jeigu jauniesiems rūpi tik jie patys ir jų rūpesčiai, kodėl kitiems turėtų rūpėti jie?
Papildyta:
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2012 10 03, 21:27)
Visiskai pritariu jums  drinks_cheers.gif Man buvo panasi situacija visai neseniai, as istekejusi ir mano vyras jauniesiems yra draugas, bet kazkodel i poras pakviete tik mane viena. Vestuves buvo labai tradiciskos, kai pasake, kad su nepazistamu pabroliu tektu buti, as labai graziai atsiprasiau, sakydama kad nei as turesiu noro su nepazistamu sedeti ir buti visa vakara, nei mano vyrui tai patiks, zinau kad man paciai nebutu malonu stebeti savo vyra poroje visa vakara su svetima moterimi... Bet cia tik mano nuomone. Kai paklausiau jaunuju, ka jie turi suplanave konkreciai poroms, tai pasake 'ka vakaro vedejas sugalvos ta ir reikes daryti jums', nu ir eikit po velniais pagalvojau  smile.gif siaip baisiai supyko ant manes, visko isgirdau, tiesa sakant i vestuves paskui eiti buvo labai nemalonu.
Sunkus reikalas, is viso, sakyciau i tokias 'nepazistamas' poras turetu kviesti vienisus zmones ir butu rami galva.


Man tai nėra baisiau, kai žmonės prisiplanuoja absoliučiai neatsižvelgdamas į kitų jausmus ir paskui tikisi, kad visi aplink jų dūdelę šokinės doh.gif Draugystės draugystėm, bet po tokių pareiškimų jos gali ir nutrūkti.
Apskritai nesuprantu mados rengti balių, kur svarbiau kiekybė žmonių, negu jų komfortas ir to baliaus kokybė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 04, 05:39)
Jeigu jauniesiems rūpi tik jie patys ir jų rūpesčiai, kodėl kitiems turėtų rūpėti jie?
Papildyta:
Man tai nėra baisiau, kai žmonės prisiplanuoja absoliučiai neatsižvelgdamas į kitų jausmus ir paskui tikisi, kad visi aplink jų dūdelę šokinės  doh.gif Draugystės draugystėm, bet po tokių pareiškimų jos gali ir nutrūkti.
Apskritai nesuprantu mados rengti balių, kur svarbiau kiekybė žmonių, negu jų komfortas ir to baliaus kokybė  doh.gif


Butent, beje as ne viena atsisakiau buti pamerge del sitos priezasties, tai su kita mergina jaunosios draugyste nutruko visai, su manimi dabar taip idomiai, bet irgi ne taip kaip anksciau buvo... Tik esme tame, kad jaunoji net nesuprato, ka daro ir kaip sneka su zmonemis, iki siol nesupranta kiek matau, manau butu superinis variantas i ta laida 'nuotakos siaubunes' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2012 10 03, 21:27)

jei jau tradiciškas vestuves daro, tai turėtų žinot, kad ištekėjusios moters į pamerges nieks nekviečia, juolab su svetimu pabroliu, kad vyras kažkur tolumoje sėdėtų ir į žmoną spoksotų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 04, 15:41)
jei jau tradiciškas vestuves daro, tai turėtų žinot, kad ištekėjusios moters į pamerges nieks nekviečia, juolab su svetimu pabroliu, kad vyras kažkur tolumoje sėdėtų ir į žmoną spoksotų  doh.gif


Butent ta pati pasakiau ir uzsitraukiau nemalones biggrin.gif gerai kad jau viskas praeityje, bet buvo mintis nebedalyvauti is viso, jauciausi gana nemaloniai..
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2012 10 04, 20:59)
Butent ta pati pasakiau ir uzsitraukiau nemalones  biggrin.gif gerai kad jau viskas praeityje, bet buvo mintis nebedalyvauti is viso, jauciausi gana nemaloniai..


Aš tai tokius žmones laikau egoistais ir rimtai apsvarstau savo "meilės" tiems žmonės ribas ax.gif

Mane yra kvietę į vestuves, kur jaunoji mane buvo mačiusi vieną kartą ir tai jau po kvietimo. Tiesiog jie yra mano vyro (tam momentui dar būsimo) draugai ir kvietė jį pabroliu. Nežinau, ar tai jis kažką pasakė, ar jie tokie supratingi tuo metu buvo, bet ėjom poroje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 10 04, 06:39)
Jeigu jauniesiems rūpi tik jie patys ir jų rūpesčiai, kodėl kitiems turėtų rūpėti jie?

nes vestuvės yra jaunųjų šventė, todėl jie ir yra svarbiausi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 05, 20:30)
nes vestuvės yra jaunųjų šventė, todėl jie ir yra svarbiausi.


Tuomet jie gali švęsti jas dviese, ar ne? smile.gif Taip, tai jų šventė (mes irgi sau darėmės su ta intencija). Bet sukelti kažkam nepatogumų ir dar kojyte trypčioti, kad nevykdai užgaidų... Matyt mano artimo žmogaus sąvoka smarkiai pakitusi yra.
Atsakyti
*Pasaulio~Piliete*, užjaučiu dėl tokių draugų ir sveikinu - šaunuolė, kad pastovėjai už save ir nėjai į poras. Tikrai nekaip atrodytų ištekėjusi moteris su kitu vyru poroje. doh.gif Aš tiesą sakant išvis nesuprantu pulko prasmės, kai į jį kviečiami susituokę žmonės, bet šita situacija tai išvis.. g.gif Mūsų vestuvėse nors labai nedaug tų tradicijų buvo, bet pulkelis buvo tradicinis - trys poros, visi laisvi vieniši jauni žmonės, ir tik viena pora - draugaujanti... Nebuvo jokių nepatogių žaidimų, jokių bučinių, jokių kažkokių prievolių ar priverstinių miegojimų kartu. Čia jau jų visų tarpusavio reikalas buvo, be to, žmonės visi protingi ir kultūringi.

Atsakant į temą - aš irgi buvau pakviesta į vestuves, į pamerges. Išvis pirmąkart, ir tik prieš kelias dienas sužinojau, kas bus mano pabrolys, ir dar kad būsiu vyriausia pamerge. Vestuves gal ir kaimietiškos, kaip čia kažkas sakė - nu bet žinokit nei man ten bučiuotis su tuo pabroliu reikėjo, nei kažką kito daryt smile.gif aišku, muzikantai vertė, bet mes sugebėjom viską nuleist juokais ir išsisukt smile.gif NIEKAS NIEKADA neprivers Jūsų daryti to, ko tikrai nenorėsit smile.gif tokiose situacijose tereikia valdyt savo nepasitenkinimus, grimasas ir visa kita, nedemonstruot jauniesiems, kaip čia kažkas nemalonu ar pan. Aišku, aš nekalbu apie tas situacijas, kuomet (būna) pabrolys prisigeria ir imasi kokių.. hmmm.. nedžentelmeniškų veiksmų smile.gif bet manau, ir tokiais atvejais išeičių yra smile.gif

Temos autorei tai patarčiau tiesiog nenusistatyt iš anksti prieš žmogų - nepažįstat Jūs to pabrolio, nu gal nesimpatiškas Jums, bet gal pabendravus visai normalus žmogus pasirodys? O jei ir ne, et, ištversit tą dienelę, o paskui gal ir nebeteks niekad daugiau susitikt wink.gif
Atsakyti
mano sesutei buvo tokia nemaloni situacija... g.gif mes abi buvome porose musu pusbrolio vestuvese, as su savo busimu vyru, o ji turejo tada drauga, taciau jis buvo norvegijoje, pusbrolis ja suporavo su savo gimines berniuku...tai visa ceremonija tik reikejo atstoveti, pozuoti, jokiu problemu thumbup.gif BET... blink.gif kai grizom i baliu , jug prasideda visokie, kad poros turi jaunuosius mokintis buciuotis ir t.t. blink.gif blink.gif ytai visos foto mano sese veida uzsideengus, o tas liezuvi iskises lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 10, 11:00)
ytai visos foto mano sese veida uzsideengus, o tas liezuvi iskises lenda doh.gif


Fuuuj doh.gif
Atsakyti