Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

:-[ peržiūrėjau regis visą sveikatos ir grožio temų sąrašą, bet nieko tokio neradau... taigi, merginos pasidalnkit patirtimi kaip atsikratyti tų bjaurybių.  :'( negana to kad ant rankos pirštų yra, tai vakar ir ant pado besimaudydama suradau, o šitos sako gan sunkiai gydomos.... be to vyresnėlis vaikas turėjo-tai jam šiaip ne taip regis, pavyko nugydyti su tokiu skysčiu DUOFILM... man dar nepavyko atsikratyti su juo nuo rankos.... nesenai pastebėjau kad ir mažiukui atsirado viena karpa ant nykščiuko. Gal kas bandėt naujausius preparatus, kuriuos dabar reklamuoja... Dar ant rankų vilties yra atsikratyti, bet kaip ant pado????  :'( :'( nes pradedu jausti, kad vaikštant skaudėti ima.... :'(
Atsakyti
Kosmetologiniuose kabinetuose yra tokiapaslauga "Karpų nudeginimas'. neskausminga visiškai (truputį dilgčioja, bet tikrai neskauda). Vienai karpai sunaikinti reikia kelių seansų (kaina 2 - 3 Lt/kartas viena karpa). Jei nebandėt ir karpos labai įkyriai kartojasi, tai pabandykit wink.gif. Tarp kitko, karpų pastovus atsiradimas informuoja apie organizmo silpnumą, nepakankamą imunitetą, paprastai pavartojus papildų imunitetui "pastiprinti" karpos greičiau naikinamos ir neatsiranda naujų wink.gif Aš paieškosiu  bobutės receptuose ką nors liaudiško ir tada parašysiu. Juk turi būti būdas, kad tų nedorėlių atsikratyt biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, Rasmos "šamanė" bobutė jau receptų prirašiusi ohmy.gif nuo karpų:
1) rankas, kur yra karpų pamirkyti karštame gailių nuovire
2) ant karpų užtepti šermukšnio uogų tyrelę (pagydoma itin greitai..taip ir parašyta :smile.gif)
3) turbūt šis receptas Jums netiks ;D ;D, bet yra ir toks - karpas suvilgyti kiaulių šlapimu (čia tik ūkininkams, kur tą kiaulę mieste rasi ;D o dar ir naktipuodį nešiot paskui reiktų ;D).
Na nežinau, kiek čia naudos su tokiais patarimais, bet kokiu atveju linkiu kuo greičiau atsikratyti tų karpų.
Atsakyti
Oi pralinksminai su ta kiaule  ;D...  Kosmetologinėj gydykloj mes prieš kelis metus vyresnėliui buvom su azotu nušaldę, bet kainavo ten-apie 18lt berods viena. Bet paskui jam vėl atsinaujino   :-/  Tai dabar ir nebežinau jau ko griebtis, bet ta procedūra buvo skausminga-vaikas verkė gal kelias valandas...  :'(
Atsakyti
Aš karpas naikinau labai negailestingai, kai dar kosmetologių tiek nebuvo. O dariau tai sekančiai, degtuką nudroždovau iki aštrumo, padažydavau į acto esenciją ir taip kasdien vis badydavau tuo karpą degindama, po kurio laiko tikrai išsigydžiau skausmingas ir dideles karpas.
Dar girdėjau apie vieną tokį nehigienišką metodą. Atseit kai moterys menstruacijų metu krauju tepa karpas jos dingsta ??? ??? ???
Atsakyti
Turėjau ir as kazkada karpa ant rankos prie pirstu. Tai drauge dave man azoto rugsties (HNO3), su kuria pati irgi issigyde karpa. Tepdavau ta rugstimi karpa kasdien. Pirma karta kai patepi tai kokias 10 min padegina ir pasidaro oranzine. Kitus kartus jau jokiu pojuciu, aisku jeigu nedraskai karpos ir nepazeista oda. Ji tampa tokia siudziuvusi, traukiasi traukiasi ir visai isnyksta. Tik butinai kasdien tepti ir tureti kantrybes. Man isnyko gal per 2 menesius. Ir nebeatsinaujino. O kur tos rugsties gauti, tai net neisivaizduoju  ???
Atsakyti
....niuuu kokie visi ziaurus metodai  ;D
As turejau bene tris karpeles ant pirstu, man kazkaip jos gyventi netrukde, bet viena pazystama vistik patare:
paimti paprasto laikrascio skiautele, geriausia, kad butu be raidziu, nuo krasto ir sudegint ant lekstes. Pelenus nuputus, pamatysite toki gelsva "tepala" - va tai ir yra vaistas. Juo kelis kart pasitepsit (beje nudazys kuriam laikuj geltonai) ir, sakau gal praeis. Man padejo po dvieju "seansu"  ;). Sekmes !
Atsakyti
nezinau ar padeda,bet esu girdejusi,kad su menesinemis gydo karpas.per tas "smagiasias "dieneles reikia pateplioti per diena kelis kartus. biggrin.gif
Atsakyti
turejau kelias karpas,tai jas labai labai sekmingai nusigydziau su Solcoderm,tai tokia rugstele,gana brangi,ampulyte apie 30 lt kainuoja,ir ji grauzia,bet tik tuo momentu kai patepi,turi tada pabalt ta karpa ir po kokios savaites ji nukrenta,tik nereik krapstyt ir nieko daryt.labai tikrai efektyvu,jei kartais vieno karto neuztenka,galim pakartot,bet siaip turetu uztekt,tik reik butinai patepliot kol ji pabala,jei nepabalo,vadinas nepaveike ta rugstis ir reik tept kol paveiks (ta prasme per viena karta - patepi,paziuri,jei reik vel patepi).
tik va yra viena problemele  ;D
kadangi tu vaistu buvo labai mazai Lt parduota,ju ta firma daugiau neregistravo,tai ju dabar sudetinga gaut vaistinej,bet as va neseniai vyrui pirkau camelijos vaistinej pasilaiciuos,tai turejo dar keleta ampuliu likusiu.
Atsakyti
Dar vienas būdas - tikrai efektingas ir pigsu - tik daug kantrybės reikia - su paprasta kreida (kokia mokykloj ant lentos rašoma) ištrinti tas karpas - kuo dažniau, tuo geriau. Aš taip išsigydžiau visiškai. Buvo tų karpelių, degino kosmetologiniam su tuo skystu azotu, išnyko, bet kokio pusmečio vėl atsinaujino, tai aš tada jas su kreidute, kreidute ir ... pranyko  ;D.
Atsakyti
Pigus ir gana paprastas budas atsikratyti karpu yra kas vakara ant karpos uzdeti svoguno gabaliuka(tokio dydzio kaip karpa) ir uzklijuoti pleistru ar apristi bintu. Tokia procedura kartoti kas vakara, kol karpa "numirusi" lengvai issiims.
Mano mama taip isgyde broliui labai didele karpa nuo pirsto, jau praejo keli metai, o karpa neatsirado.
Atsakyti
Na ir prirašėt čia man būdų ohmy.gif tik vat nežinau ką pasirinkti ar visus iš eilės bandyti?  ??? Bet bjauriausia, kad viena ta mano naujoji bėda yra ant kojos pado :'( ir dar ne taip lengvai pasiekiama....
Atsakyti