Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonos

labai jau man patinka kolonos ax.gif
naujame bute labai noriu kelias pastatyti, bet nerandu kur galeciau jas isigyti, gal kas zino kur galima gauti gipsiniu kolonu?
Ar turite kas bute? Kaip jos atrodo? ar nemazina erdves?
pasidalinkite savo nuomone blush2.gif
Atsakyti
kolonos daugiabučiam name? unsure.gif
suprasčiau, jei kokiam dvarely ax.gif
Atsakyti
[QUOTE]krispi_kristi Paskelbta Šiandien, 21:25
labai jau man patinka kolonos
naujame bute labai noriu kelias pastatyti, bet nerandu kur galeciau jas isigyti, gal kas zino kur galima gauti gipsiniu kolonu?
Ar turite kas bute? Kaip jos atrodo? ar nemazina erdves?
pasidalinkite savo nuomone



g.gif
Sutinku su Ieva-pieva
Atsakyti
Gal cia koks nesusipratimas, gal zmogus ne ta zodi pavartojo smile.gif Gipsiniu kolonu, nusipirkti parduotuvej.... g.gif Kazkaip negirdejau kad kas kolonas del grozio statytu, kiek as suprantu kolonos skirtos kam nors paremti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2006 08 21, 22:14)
Gal cia koks nesusipratimas, gal zmogus ne ta zodi pavartojo  smile.gif  Gipsiniu kolonu, nusipirkti parduotuvej.... g.gif Kazkaip negirdejau kad kas kolonas del grozio statytu, kiek as suprantu kolonos skirtos kam nors paremti blush2.gif

yra ir dėl grožio, kokių tik nori- antikinių, barokinių, gotikinių... mirksiukas.gif
Atsakyti
man atrodo, kad ir bute kolona neblogai atrodytu, as nezadu ju 10 ten statyti, o tik dvi, tam , kad atskirti erdve tarp virtuves ir saliono blush2.gif
dievinu klasika ax.gif
Jus tikriausiai pagalvojote apie puse metro skersmens akmens kolonas?! o as noriu tik jomis interjera papuosti wub.gif
bet, vat is kur jas gauti? kas daro jas? kaip suzinoti?
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 08 22, 08:18)
man atrodo, kad ir bute kolona neblogai atrodytu, as nezadu ju 10 ten statyti, o tik dvi, tam , kad atskirti erdve tarp virtuves ir saliono blush2.gif
dievinu klasika ax.gif 
Jus tikriausiai pagalvojote apie puse metro skersmens akmens kolonas?! o as noriu tik jomis interjera papuosti wub.gif
bet, vat is kur  jas gauti? kas daro jas? kaip suzinoti?

o tu galvoji, kad gipsu daugiabutyje klasiką padarysi? savarankiškai? g.gif
aš nerizikuočiau, nes labai lengva kičą padaryt unsure.gif
Atsakyti
vienu zodziu, matau jus mano ideja labai ispeiket g.gif verysad.gif
o taip norejau...ech... verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 08 22, 09:33)
vienu zodziu, matau jus mano ideja labai ispeiket g.gif  verysad.gif
o taip norejau...ech... verysad.gif

ne blogo norėdamos console.gif
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 08 22, 09:33)
vienu zodziu, matau jus mano ideja labai ispeiket g.gif  verysad.gif
o taip norejau...ech... verysad.gif


O Tu rask paveiksliuką internete ir parodyk kaip realiai išsivaizduoji tą savo idėją ax.gif
O tai kičo temoj viena iš pirmųjų nuotraukų kaip tik toks balkoniukas iš kolonų siaubingas doh.gif tai gal ir kyla tokios neigiamos asociacijos.
Aš tai irgi turbūt darysiu koloną, bet tik dėl to, kad noriu griaut dalį nešančiosios sienos.
Atsakyti
QUOTE(krispi_kristi @ 2006 08 22, 09:33)
vienu zodziu, matau jus mano ideja labai ispeiket g.gif  verysad.gif
o taip norejau...ech... verysad.gif

Nepergyvenk taip. Jei nori statyti kolonas, turi apmastyti viso buto dizaina. Mano vyro sesuo kolonomis skyre prieskambari nuo svetaines, kolonos pas juos ne apvalios, bet skeltos per puse. Plius pas juos ir lubos aukstos, arkines durys ir taip toliau, man labai patinka.
Patys name kolonomis remsime kapitaline siena kuria isgriovieme, tik neapsisprendziu kokios kolonos bus apvalios ar kvadratines, nes niekaip neisivaizduoju kitu akcentu, kai viskas isgriauta.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 08 22, 10:07)
neapsisprendziu kokios kolonos bus apvalios ar kvadratines, nes niekaip neisivaizduoju kitu akcentu, kai viskas isgriauta.

kvadratines galima apkabinti nuotraukom, paveiksliukais, vaikų piešinukais rolleyes.gif
Atsakyti