Įkraunama...
Įkraunama...

Sekcija

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Merginos, kurios daretes svetaines baldus pagal individualu uzsakyma, gal galetumete parasyti atsiliepimus ir ideti kontakus, nes mes kaip tik ieskome kas galetu pagaminti minimalistine sekcijyte.
Atsakyti
QUOTE(pukuota @ 2006 02 19, 21:50)
Merginos, kurios daretes svetaines baldus pagal individualu uzsakyma, gal galetumete parasyti atsiliepimus ir ideti kontakus, nes mes kaip tik ieskome kas galetu pagaminti minimalistine sekcijyte.


Mano sekcijytes nuotrauka 17 posme 4u.gif Firmos, kurioje ja dariausi, internetinis puslapis čia. Be sekcijos ten pat gaminausi ir vonios baldus. Nusiskundimu neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Laba visiems,

Susidūriau su tokia problemėle. Baldų salonuose niekaip nerandu tokios sekcijos, kokios norųsi. Skelbimų, gaminančių ir projektuojančių baldus, yra daugybė. Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi ir rekomenduoti patikimus projektuotojus ir gamintojus. Domintų svetainės sekcija - šiuolaikinio dizaino, be jokių išraitymų smile.gif
Labai lauksiu pasiūlymų!
Atsakyti
O gal žinot kas Kaune gamina kokybiškus baldus pagal individualius užsakymus? Iš faneruotos plokštes?
Atsakyti
doma, iš tikrųjų būtų labai įdomu sužinoti kas tokią sekciją pagamino - ar bent jau panašią. Ji labai man patiko. Gal orientacinę kainą taip pat būtų galima sužinoti?
Atsakyti
user posted image





Papildyta:
QUOTE(Simka @ 2006 02 21, 10:34)
doma, iš tikrųjų būtų labai įdomu sužinoti kas tokią sekciją pagamino - ar bent jau panašią. Ji labai man patiko. Gal orientacinę kainą taip pat būtų galima sužinoti?


Tą sekciją pagamino mano vyras biggrin.gif jis tuom užsiima
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2006 02 20, 23:38)
O gal žinot kas Kaune gamina kokybiškus baldus pagal individualius užsakymus? Iš faneruotos plokštes?

Kai ieškojau,kad man kas baldelius pagamintu is fanieruotos plokštės,tai teko subendrauti su šiom firmom Kaune:Virūna,Formeda,Holta.Pabandyk šiose firmose pasidomet.
Atsakyti
QUOTE(Simka @ 2006 02 21, 10:34)
doma, iš tikrųjų būtų labai įdomu sužinoti kas tokią sekciją pagamino - ar bent jau panašią. Ji labai man patiko. Gal orientacinę kainą taip pat būtų galima sužinoti?



As jau su ta foto apejau baldines firmas blush2.gif ... labai jau man patiko tokia sekcija, norejau bufetuko, be dabar galvoju, kad tas variantas daug geriau butu... kadangi turime kambariu pakankamai, tai nera tikslo statyti dideles sekcijos. Tai va, kainos.... maciau tokius baldus baldu parduotuveje jau pagamintus (veiksmas ne Vilniuje, ir Ne Kaune)... tai vienos sistemos kaina, nu pvz ta kur stiklas 2500 Lt... paskui tos ilgos sekcijos kaina irgi nuo 2100 iki 2500 ... nu visa sistema butu brangoka... nuejau dar i firma kur vezasi is lenku tokias sekcijas tai kaina apie 2500, paskui radau tokia firmele kuri gamina baldus (tos firmos pagamintu baldu kokybe gera ir atsiliepimai is pazystamu geri)... tai jie ziurejo ne i modernuma (tas labai kaina uzkelia wink.gif ) o i plokstes ir darba... orientacine kaina iki 1500 Lt.... manau man tiks, tiktai truputi dar saudausi ideju ir ko gero mes jau ziuresime kazka panasaus...
Atsakyti
Kaip jums atrodo, pagal užsakymą gaminama sekcija (nu ne iš mažųjų) 3500 Lt - normalu? g.gif
Atsakyti
As uz saviske mokejau 1200 ar tai 1300 Lt Nebepamenu schmoll.gif
Milabra, gal ten pas tave daug visokiu pribumbasu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2006 02 21, 11:12)
As uz saviske mokejau 1200 ar tai 1300 Lt  Nebepamenu  schmoll.gif
Milabra, gal ten pas tave daug visokiu pribumbasu? g.gif

Nu ji už taviškę didesnė. ir tokia - kampu turi suktis, nu kad įstačius kampas neliktų tuščias. Tai kai ieškojau, kampinių sekcijų rasti neįmanoma. Ir visos su spintom doh.gif O man reikėjo kelių spintelių, stalčių ir lentynų. Projektas tai gražus, tik vis nesiryžtu gaminti ax.gif kaina baido. Čia Baldų Saloj, jei ką smile.gif
Atsakyti