Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

QUOTE(Sailentas @ 2014 05 18, 14:31)
Kadangi griaunant sienas ir lupant senas grindis bei duris bus daug šiukslių, tad papraščiausiai išsikvieti krovininį šiukšlių sunkvežimį, pasistatai kieme po buto langais ir saugiai apsitvėres įspėjamają juostą, bei lauke pastates žmoną sargauti viską per langą išmeti per pusdienį. Patikrintas sprendimas smile.gif

isivaizduoju is kokio 9 ar 12 auksto...
Atsakyti
QUOTE(Sailentas @ 2014 05 18, 13:31)
Kadangi griaunant sienas ir lupant senas grindis bei duris bus daug šiukslių, tad papraščiausiai išsikvieti krovininį šiukšlių sunkvežimį, pasistatai kieme po buto langais ir saugiai apsitvėres įspėjamają juostą, bei lauke pastates žmoną sargauti viską per langą išmeti per pusdienį. Patikrintas sprendimas smile.gif


Tik žmonos ar kokio vaiko neužmuškit bemėtydamas iš 4 aukšto blink.gif

suprantu, kad iš 1 aukšto per langus galima išmėtyti statybinį laužą, bet kai pabandau įsivaizduoti iš 4 aukšto metamas duris ar palaidas grindlentes bei pilamus plytgalius... doh.gif po tokių cirkų ne tik aplinką reikės tvarkyti, bet gali tekti ir kaimynam langus pakeisti, kai kokia plyta ar lenta nuo sunkvežimio krašto atšoks.

be to, gal pas jus ir įmanoma pasistatyti sunkvežimį tiesiai po langais, pas mus tai po langu gėlynas, aplinka sutvarkyta.
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2014 05 16, 22:02)
mums remontai truko 1metus ir beveik 3men  doh.gif kadangi pirmas aukštas ir po grindim turėjom neaiškios paskirties "rūsį" tai ji prieš uždarydami ir sudėjom po griovimu likusi statybini laužą. mums pasisekė šiuo klausimu nereikėjo nei niekur nešti nei galvoti kur ji dėti.
kad remontai brangus malonumas tai faktas net ir pačiu jėgom darant nieko nesamdant, bet galutinis rezultatas viską atperka. mūsų atveju nebūtų apsimokėję pirkti 3kambariu buto skaičiuojant vien kainas, nes šita 2kambariu nupirkom labai pigiai sukiše daug i remontus mes gavom vis tiek tik puse 3kambariu buto kainos. kas kam kaip apsimoka reik kiekvienu atveju skaičiuoti individualiai.


tai tikiu, kad atperka, ypač, jeigu savo jėgom daryta 4u.gif na bet aš tai vis tiek būčiau išvežus tą statybinį šamštą, nes laikyti po grindim kažkaip ne feng šui...

mums pavyko nusipirkti 3 kambarių butą už 2 kambarių kainą. Iš 50 m2 kad ir kaip stengsiesi, vis tiek nepasidarys 55 (kai kalbam apie senos statybos butus žemomis lubomis). Sailentui pasiūlytame variante gyvenamos erdvės dar sumažės, nes daugiau vietos užims koridorius. Beje, net ir 3 kambarių butas nereiškia, kad viskam užteks vietos. Man iki pilnos laimės dar trūksta kelių m2 pagalbinėms patalpoms blush2.gif teoriškai galima įsirengti, o praktiškai tai reiktų griauti kapitalines sienas... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 19 gegužės 2014 - 12:39
QUOTE(laumzirge @ 2014 05 19, 13:15)
Tik žmonos ar kokio vaiko neužmuškit bemėtydamas iš 4 aukšto blink.gif


aš nzn ką turėjo omeny Sailentas, bet aš ne kartą esu mačiusi kaip statybinės atliekos iš tam tikro aukšto yra metamos tiesiog į tokią plačią žarną, kuri nutiesta iki konteinerio ar atliekų mašinos. Niekas tada niekur neskraido, žmonių nežaloja ir langų neišmušinėja.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 05 19, 14:51)
aš nzn ką turėjo omeny Sailentas, bet aš ne kartą esu mačiusi kaip statybinės atliekos iš tam tikro aukšto yra metamos tiesiog į tokią plačią žarną, kuri nutiesta iki konteinerio ar atliekų mašinos. Niekas tada niekur neskraido, žmonių nežaloja ir langų neišmušinėja.

Iš 10 ar 12 aukšto to padaryt nepavyktų.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 05 19, 14:51)
aš nzn ką turėjo omeny Sailentas, bet aš ne kartą esu mačiusi kaip statybinės atliekos iš tam tikro aukšto yra metamos tiesiog į tokią plačią žarną, kuri nutiesta iki konteinerio ar atliekų mašinos. Niekas tada niekur neskraido, žmonių nežaloja ir langų neišmušinėja.

tikiuosi, kad omeny jis turejo butent tai biggrin.gif bet kai jis uzsimine apie grindis, tai isivaizdavau tikrai ne zarna... Jeigu prades metyt per langa duris, tai garantuotai prisirinks ziopliu kompanija paziuret. Maciau kaip buvo uzsudeges kazkelintas pastato aukstas su daug langu. Tai pensininku apacioje pristoje ir ziuri issizioje, o aplink sukes krenta, ugniagesiai nespeja vaikyt... Zmoniu smalsumui ir kvailumui ribu, deja, nera... smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ir mes bandom rekonstruotis, tik ne buta, o nama.
Gal kas gali parekomenduoti koki dizaino studenta, kad pabandytu paplanuoti kaip kokias sienas ir apstatyma daryti? ax.gif
Veliau ikelsiu bano plana, gal kas is cia taip pat tures kokiu ideju. blush2.gif
Atsakyti
merginos, padėkite perplanuoti antrą namo aukštą. noriu drabužinės, galbūt didesnės vonios..
user posted image
Atsakyti
Elle, dėl drabužinės:
gal pavyktų pakeisti 22 m2 miegamojo durų vietą (padaryti jas kairiau, už kampo), ir tada visą tą nišą būtų galima išnaudoti įeinamai drabužinei.

Atsakyti
merginos padeekit ir man perplanuot inkila biggrin.gif

user posted image

vyras nepasirašo sienų griaut, nes neturiu svarių argumentų. aš norėčiau tris erdves padaryt miegamojo, svetaines ir vaiko kambario. kažin įmanoma? turim lova 160x215, atiduočiau dukrai miegamojo kambarį , jei sugalvočiau, kur tą lovą įgrūst, dabar esu sugalvojus sujungt hola su didžiuoju kamariu, puse to kambario atitvert stikline pertvara skandinaviško stiliaus ir ten igrūst lova, gautusi siauras bet ilgokas ala miegamasis, bet vyras rekia kad jis kamurkej nemiegos, nei lango nei ventilecijos (nors pertvara butu su matinio stiklo langeliais) ir sako kad gausis ziauriai siaura svetaine. nu žodžiu padekit kažkaip perplanuot erdve logiškai. jeigu miegamaji palikt miegamuoju ir nedaryt vaiko kambario, kaip kažin atrodytu nugirauta kambario siena ir ten prie balkono tada irengta valgomojo zona? svajoju apie apvalu stala pietu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 07 29, 18:21)
merginos padeekit ir man perplanuot inkila  biggrin.gif

user posted image

vyras nepasirašo sienų griaut, nes neturiu svarių argumentų. aš norėčiau tris erdves padaryt miegamojo, svetaines ir vaiko kambario. kažin įmanoma? turim lova 160x215, atiduočiau dukrai miegamojo kambarį , jei sugalvočiau, kur tą lovą įgrūst, dabar esu sugalvojus sujungt hola su didžiuoju kamariu, puse to kambario atitvert stikline pertvara skandinaviško stiliaus ir ten igrūst lova, gautusi siauras bet ilgokas ala miegamasis, bet vyras rekia kad jis kamurkej nemiegos, nei lango nei ventilecijos (nors pertvara butu su matinio stiklo langeliais) ir sako kad gausis ziauriai siaura svetaine. nu žodžiu padekit kažkaip perplanuot erdve logiškai. jeigu miegamaji palikt miegamuoju ir nedaryt vaiko kambario, kaip kažin atrodytu nugirauta kambario siena ir ten prie balkono tada irengta valgomojo zona? svajoju apie apvalu stala pietu biggrin.gif

Is principo, pritariu vyrui: gausis kamurke be ventiliacijos doh.gif O kai dabar karsciai...
Labai gerai, kad idejote buto plana 4u.gif Jei tai butu mano butas, as dauzyciau virtuves dvi sienas, jungiancias dideli hola ir koridoriu, gautusi apie 20 kvadratu virtuve-svetaine, vizualiai didele erdve ir nenukentetu kiti kambariai.
Miegamasis butu irengtas dabartiniame salone, nenukentetu nei ventiliacija, nei langai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 30, 07:20)
Is principo, pritariu vyrui: gausis kamurke be ventiliacijos doh.gif O kai dabar karsciai...
Labai gerai, kad idejote buto plana 4u.gif Jei tai butu mano butas, as dauzyciau virtuves dvi sienas, jungiancias dideli hola ir koridoriu, gautusi apie 20 kvadratu virtuve-svetaine, vizualiai didele erdve ir nenukentetu kiti kambariai.
Miegamasis butu irengtas dabartiniame salone, nenukentetu nei ventiliacija, nei langai. 4u.gif


+1.
Tik nepamirškit, kad Jums griaunant reikia leidimus gauti, nes iš planelio panašu, jog tai - blokinis namas. O blokinio namo visos sienos nešančiosios. Gali reikti ir konstrukcijas sutvirtinti, ne tik nusigriauti.
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2014 07 29, 18:21)
merginos padeekit ir man perplanuot inkila  biggrin.gif



O nenorint daryti didesnio remonto?
Miegamąjį sau kelti i dabartinę virtuvę.
Griauti sienas (dalinai, ne visas) tarp dabartinio salono ir prieškambario. Virtuvę daryti tam kampe kur norit dabar miegamajame lova statyt, o likusioje erdvėje lieka salonas.

Aišku reikės vamzdžius naujai vedžioti, bet kai yra poreikis atskiroms erdvems ir patogiai lovai...
Atsakyti