Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

gražu, bet iškart pagalvojau kad gi visada išsiteplioję būtų.

tos spintos vidus pas mus va tokiu principu, tik čia labai maža spinta 60x60 : http://www.patoguspi...search/sid.html mūsų 90x90 bet esmę suprasite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esu-mama: 26 rugsėjo 2013 - 08:46
QUOTE(Pukė @ 2013 09 25, 18:14)
o kaip atrodo kampine spinta? Slankiojanciom durim gal netycia? Man Emira pasake, kad tokios neimanoma padaryti... bet vis tiek as tokios noriu g.gif


Esu gyvai macius kampine spinta slankiojanciomis durimis "Berry balduose" Kaune, bet tikrai nesuzavejo vidaus isdestymas, labai daug neisnaudotos vietos.
Todel mes pasilikom prie kampines spintos bet varstomomis durimis, tiek mergaites kambariui, tiek savo.Ir kol kas talpumu esam patenkinti smile.gif


O kas del piesimo lentos, tai nezinau ar netepliojanciu kreideliu buna rolleyes.gif , nes man taip pat nepatiko, kad mergaite buvo visa kreiduota, ir daug nutrupejimu aplinkui.Mes turejom pastatoma piesimo lenta ir dar nebuvo kilimo, tai buvo galima greitai viska sutvarkyti po jos ikvepimo piesti, o dabar kai kilimas atsirado, piesimo lenta nukeliavo i kita kambary lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
Dekui, reiks uzeit I Berry baldus... parasiau uogai tai del savo svaiciojimu spintos tema smile.gif idomu, ka atsakys.

Ta kreidine siena nebent kazka nupiest ir nulakuot ar panasiai "uzkoncervuot" - kad tik dekoracija tokia butu...
Atsakyti
Aš irgi svajojau tokią sieną pasidaryti nes su mažium nepasidalinam piešimo lenta rolleyes.gif bet liksim su nešiojama lenta, kyrią ie pasidėti galima kaip nori, gražiai atrodo, galima atsisėdus paišyti ir nenaudojamą paslėpti kur nors. Dar savo kol kas neturim, iš draugų pasiskolinom pažiurėti ar reikia mums tokio daikto, pasirodo reikia biggrin.gif Aš iki paauglystės turėjau galimybę pasiimti iš sandėliuko paprastą šviesią lentą ir su kreida piešti, tai darydavau dažnai, net matematikos namų darbus iš pradžių kartais išsispręsdavau, nu man atrodo labai reikalingas daiktas, tik buvau primuršusi
Atsakyti
Esu kažkur skaičiusi, kd yra nebyrančių, netepančių rankų kreidelių, gal kam teko tokias matyti? Tuomet būtų išeitis norintiems piešimo lentos ir bijantiems netvarkos smile.gif
Atsakyti
O visai gera mintis nesiojama piesimo lenta. Reikes butinai paieskoti vaikams. Ant sienos tai as nenoriu.. bus kreiduotos grindys.. O nesiojama ant stalo pasides, papies ir vel i spinta smile.gif Kazin kur tokiu nesiojamu galeciau rasti pirkti? Pastatomu tik esu macius.
Kol silta tai mes lauke piesiam ant plyteliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 09 26, 21:47)
O visai gera mintis nesiojama piesimo lenta. Reikes butinai paieskoti vaikams. Ant sienos tai as nenoriu.. bus kreiduotos grindys.. O nesiojama ant stalo pasides, papies ir vel i spinta smile.gif Kazin kur tokiu nesiojamu galeciau rasti pirkti? Pastatomu tik esu macius.
Kol silta tai mes lauke piesiam ant plyteliu  thumbup.gif


Mes irgi noręjom pastatomos ant stalo, bet neradom tokios pirkti, tai vyras nupirko ta molberto tipo, su ilgom kojom ir patrumpino tas kojas taip, kad būtų patogu pasistačius ant stalo piešti. Vaikas papiešia, nuvalom ir į spintą padedam, tai ir daug vietos neužima, ir švaru būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna mamytė @ 2013 09 26, 22:37)
Mes irgi noręjom pastatomos ant stalo, bet neradom tokios pirkti, tai vyras nupirko ta molberto tipo, su ilgom kojom ir patrumpino tas kojas taip, kad būtų patogu pasistačius ant stalo piešti. Vaikas papiešia, nuvalom ir į spintą padedam, tai ir daug vietos neužima, ir švaru būna smile.gif

As galvoju mums nereikia nei pastatomos. Siaip paprastos lentos, ant stalo pasidejus kad galetu piesti. Ar ant grindu.. Reikes paieskoti.
Atsakyti
Sveikos Supermamos, gal galite pasiūlyti kokių nors pavyzdžių kaip padalinti vaikams kambario zonas? Problema tame, kad vyresnis vaikas yra neįgalus, o paaugus dar kelis metus mažajam norėsi būti atskiriau nuo brolio (ateis draugai ir t.t.) Didysis tame kambaryje ateina tik pernakvoti.
Kambario išmatavimai 6m *3 m. Dar viena problema, kad langas vienoje pusėje kur 3 m., o durys kitoje pusėje kur 3 m. tad reikia, kad netamsu būtų kitoje pusėje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidra @ 2013 10 01, 15:58)
Sveikos Supermamos, gal galite pasiūlyti kokių nors pavyzdžių kaip padalinti vaikams kambario zonas? Problema tame, kad vyresnis vaikas yra neįgalus, o paaugus dar kelis metus mažajam norėsi būti atskiriau nuo brolio (ateis draugai ir t.t.) Didysis tame kambaryje ateina tik pernakvoti.
Kambario išmatavimai 6m *3 m. Dar viena problema, kad langas vienoje pusėje kur 3 m., o durys kitoje pusėje kur 3 m. tad reikia, kad netamsu būtų kitoje pusėje. smile.gif


Manau, pradžiai reikėtų pasidėlioti, kiek ir kokių baldų planuojate turėti kambaryje. Ar vyresniajam vaikui be lovos bus reikalingi dar kažkokie spec. patogumai? Jeigu kambaryje bus raš. stalas, jį statyčiau prie lango, ten kurčiau ir mažojo erdvę, o vyresniojo lova statyčiau arčiau durų ir atskirčiau lentynų bloku arba užuolaida. Pvz.:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vinniepooh @ 2013 10 02, 14:19)
Manau, pradžiai reikėtų pasidėlioti, kiek ir kokių baldų planuojate turėti kambaryje. Ar vyresniajam vaikui be lovos bus reikalingi dar kažkokie spec. patogumai? Jeigu kambaryje bus raš. stalas, jį statyčiau prie lango, ten kurčiau ir mažojo erdvę, o vyresniojo lova statyčiau arčiau durų ir atskirčiau lentynų bloku arba užuolaida. Pvz.:


Labai ačiū už gražias idėjas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kartais zinote patikima zmogu, piesianti vaikiskus piesinius ant sienu? ax.gif
Atsakyti