Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 15

Jei gartraukis plieno, tai gal ir plautuvė tada plieno unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 13, 09:38)
Jei gartraukis plieno, tai gal ir plautuvė tada plieno unsure.gif ...

nu tai va va, aš apie tą patį. tik norėjau paklaust nuomonės, a vdrug ta pilka tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 13, 09:37)
parodykit man  bigsmile.gif

aš saviškes rinkausi voniai, jos gal nuobodokos Jūsų virtuvei būtų, reiktų intensyvesnės, bet nebūtinai rėkiančios wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2014 06 13, 09:38)
nu tai va va, aš apie tą patį. tik norėjau paklaust nuomonės, a vdrug ta pilka tiktų biggrin.gif

Teka, blaškotės kaip aš su balta kriaukle biggrin.gif Protas sako plieną dėt, o širdis krypsta prie grožio biggrin.gif
Šitam momente siūlau ramiai pagalvoti apie būsimą priežiūrą. Kartais pagaunu save, kad rinkimosi minutę rodos aukosies 'atiduoti duoklę', kad tik gražiau būtų, o finale kasdienybėje mieliau laisvą minutę atiduodu artimiesiems nei tarnavimui daiktui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 13 birželio 2014 - 08:45
Pas mus dilema. Kadangi butas perplanuotas ir to perplanavimo keist neįmanoma, tai pagal vyrų skaičiavimus stalviršį į namus įneštume maximum iki 2,6 metro ilgio. Visas stalviršio ilgis pagal dabartinį baldų planą - 3 metrai... Įtariu, teks kažką keist planuose...
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 06 13, 11:22)
Pas mus dilema. Kadangi butas perplanuotas ir to perplanavimo keist neįmanoma, tai pagal vyrų skaičiavimus stalviršį į namus įneštume maximum iki 2,6 metro ilgio. Visas stalviršio ilgis pagal dabartinį baldų planą - 3 metrai... Įtariu, teks kažką keist planuose...


Gal per langą įmanoma?
Kelintas aukštas?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 13, 09:43)
Teka, blaškotės kaip aš su balta kriaukle  biggrin.gif Protas sako plieną dėt, o širdis krypsta prie grožio  biggrin.gif
Šitam momente siūlau ramiai pagalvoti apie būsimą priežiūrą. Kartais pagaunu save, kad rinkimosi minutę rodos aukosies 'atiduoti duoklę', kad tik gražiau būtų, o finale kasdienybėje mieliau laisvą minutę atiduodu artimiesiems nei tarnavimui daiktui  smile.gif

kas svarbiausia aš žinau, kad aš netarnausiu daiktams, aš tiesiog tam nesutverta biggrin.gif o ir bet tačiau pilka gana dėkinga spalva, ne taip kaip balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 13, 11:48)
kas svarbiausia aš žinau, kad aš netarnausiu daiktams, aš tiesiog tam nesutverta biggrin.gif o ir bet tačiau pilka gana dėkinga spalva, ne taip kaip balta biggrin.gif

oi kaip pažįstamos man šios frazės lotuliukas.gif
Kitaip tai vadinama saviįtaiga biggrin.gif
Atsiprašau už OT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 13 birželio 2014 - 10:56
QUOTE(bambyze @ 2014 06 13, 11:55)
oi kaip pažįstamos man šios frazės  lotuliukas.gif
Kitaip tai vadinama saviįtaiga  biggrin.gif
Atsiprašau už OT 

drinks_cheers.gif biggrin.gif bet plieninę irgi šveist reik, bent jau man biggrin.gif
nu bet padiskutuokim, kas nutiktų pilkai kriauklei? biggrin.gif
aišku aš imsiu greičiausiai viską plieninio, kad derėtų nors kažkas su kažkuo, bet vistiek nuuu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 birželio 2014 - 10:59
QUOTE(Teka @ 2014 06 13, 11:59)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif  bet plieninę irgi šveist reik, bent jau man biggrin.gif
nu bet padiskutuokim, kas nutiktų pilkai kriauklei? biggrin.gif
aišku aš imsiu greičiausiai viską plieninio, kad derėtų nors kažkas su kažkuo, bet vistiek nuuu smile.gif

Kokia dabar naudojatės?
Atsakyti
Jei rinksites plienine, tai rinkites tik grubleta. Nes kur buna tokios plienines veidrodines,moterys jas valo ir keikiasi. Ant tu lygiu plieniniu viskas labai matosi.
Atsakyti
Aš turėjau dvi ir abi plieninės grublėtos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 13, 12:19)
Aš turėjau dvi ir abi plieninės grublėtos smile.gif

ir greičiausiai turėsit trečią smile.gif
Pas mane bus ta grublėta.
Atsakyti