Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

QUOTE(La Lobe @ 2014 07 23, 09:47)
Sveiki,
Man atrodo nepatogus isdestymas, kadangi saldytuvas visiskai kitame kampe nuo kaitlentes, nesigauna tas vadinamasis darbo zonos trikampis, taip pat nelabai aisku, kur bus patogi darbo zona ir ar apgalvotas isdetymas zonomis (kur laikysite indus, kur maisto produktus, kur smulkia buitine technika ir pan.), kad nereiktu sokineti is vieno galo i kita. Jei turesit indaplove, ar tikrai reikia tokios dideles kriaukles?
As galbut saldytuva kisciau po laiptais, o kaitlente i priesinga puse po pakabinamom spintelem, o ten, kur dabar saldytuvas - daryciau didelius penalus, daiktam susidet..


Deja butines tehnikos vietu negalima keisti nes isvedzioti laidai jai jau ,saldytuva po laptais saldytuva kist nemanau kad butu patogu vaiksiot is kitos puses ko pasiimt i ji g.gif ,darbo zonos pakankamai tiek prie kaitlentes tiek prie pusbario ,indaplove bus bet didele kraiukle man privalumas,bus ne tokia kaip cia pavizduota ,bus dviguba ikejine balta,smulki buitine bus toj spintelej aukstoj ,atidarai duris net neisemus jos panaudoji ir vel uzdarai duris . mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės, kur nat. akmens stalviršius užsisakinėjat? ax.gif
Atsakyti
Saldytuvas bus prie lango is desines. Darbo stalas po palange platus stalvirsis 60*90. Po kaitlente paslepta skalbenke.
Man reikia jusu nuomones del spinteliu isdestymo,kuris geriay,patogiau.
Atsakyti
Padėkit apsispręst. O gal kuri turit kažkurį iš šių maišytuvų?
1.
user posted image
2.
user posted image
3.
user posted image
Atsakyti
Tas pirmas koks simpatiškas. Kur tokį radote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 25, 09:19)
Tas pirmas koks simpatiškas. Kur tokį radote? 4u.gif

ikea. ten prie skaičiukų įeit galit į kiekvieną ir apžiūrėt
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 25, 09:21)
ikea. ten prie skaičiukų įeit galit į kiekvieną ir apžiūrėt


Pasiskaičiau atsiliepimus, deja, jie ne kokie...

http://www.ikeafans....-tap-ikea-2012/



Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 07 25, 09:54)
Pasiskaičiau atsiliepimus, deja, jie ne kokie...

http://www.ikeafans....-tap-ikea-2012/

oi man kaip sunkiai su anglų kalba. kokios pagrindinės problemos, gal galit parašyt?
jei gerai supratau, tai radau porą skundų, kad nepatogiai purškia ir nepatogu pripilt vandens pvz į butelį ir kad negali rasti kažkokio varžtelio ar ko ten pakeitimui. tai tik tiek? įdomu būtų sužinot daugiau atsiliepimų iš lietuvių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 25 liepos 2014 - 09:23
Teka, rinksiuos ir as krana. Kol kas neturiu, bet man Nr. 2 pasirode visai fainutis. Nr. 1 man nelabai net is grozio.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 07 25, 10:25)
Teka, rinksiuos ir as krana. Kol kas neturiu, bet man Nr. 2 pasirode visai fainutis. Nr. 1 man nelabai net is grozio.

2 labai aukštas, nors 1 irgi aukštokas
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 25, 10:33)
2 labai aukštas, nors 1 irgi aukštokas



O kriaukle kokia pas tave bus? Ar buvai ziuret vonios?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 07 25, 10:37)
O kriaukle kokia pas tave bus? Ar buvai ziuret vonios?

bandysiu eit šiandien, vakar nedaėjau doh.gif biggrin.gif
kriauklė ši
http://www.ikea.com/...ucts/S09897225/ kaitlentė juoda, tai man tas juodas atrodo liptų, dar jei gartraukis juodas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 25 liepos 2014 - 09:41