Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 16

QUOTE(Juodai @ 2014 07 25, 14:43)
Jau daug kas pasisakė kitoj temoj apie pussalę, kad nelabai vykusiai jin paplanuota unsure.gif . Pirmiausia į akis krenta labai išsikišęs jos stalviršis į šonus, tikrai daugiau atrodo, nei 40cm atkištas yra... ar tiek reikia? Ar klystu aš? Kitas momentas - koks atstumas gaunas nuo plautuvės stalviršio iki pussalės stalviršio? Man atrodo, kad nėra 1,2m unsure.gif . Ar vėl neteisingai atrodo?  smile.gif Ir paskutinis dalykas - darbinio trikampio šaldytuvas-viryklė-plautuvė kelyje neturėtų būti jokių trukdžių, nes bus nepatogu darbuotis... ir jokie suapvalinimai šiuo atveju nepadės  schmoll.gif . Labai šone gaunas šaldytuvas ir nuo jo iki kaitlentės kelyje atsiduria pussalė... negerai, nesvarbu, kad aliejaus nelaikot šaldytuve  mirksiukas.gif , kiti produktai jame, bus nepatogu taip vaikščioti.
Gal galėtumėt įkelti visos patalpos planą su matmenimis ir pažymėta būsimo stalo vieta, tada gal sumesčiau planelį, kaip įsivaizduoju kad būtų geriau.  smile.gif
Dar vienas klausimas - virtuvė didelė, o Jūs sugalvojote kaitlentę kišti į kampą. Kodėl?

del stalvirsio sutinku krenta jis ir man i akis ,bet galima ji trumpint ,ar is vis galvoju atsisakyt to pusbario g.gif ir statyt koki stala nedideli ,kaip jus manot ?nei saldytuvo nei orkaites nei kaitlentes keist vietu negalima nes isvedziota jau elektra jiems,kriaukle bus tokio tipo kaip jusu tik dviguba ikejine smile.gif emtu pleneli tikiuos jus suprasit ka ten ,valgomojo stala galvoju statyt tarp tos sofutes kur pavaizduota ir virtuves,

user posted image
Aciu jums Juodai 4u.gif
Atsakyti
Teka, ar matei gyvai ikejos maisytuvus? labai pagalvociau del ju. Buvau susizavejus dviem variantais is ten, bet uzteko nuvaziuoti pasiziureti, jau ekspodicijoj jie ne kaip atrodo, karsto/salto vandens rutuliuko nusitryne spalvos, ziurinejausi juoda krana, apsilupus danga aplink krastus, maisytuvu su zarna negraziai sulenda zarna ir galas atrodo kreivas iskleres. Nu man tai schmoll.gif as geriau rinkciaus jau kazka is senuku negu is ten
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 07 25, 16:07)
Teka, ar matei gyvai ikejos maisytuvus? labai pagalvociau del ju. Buvau susizavejus dviem variantais is ten, bet uzteko nuvaziuoti pasiziureti, jau ekspodicijoj jie ne kaip atrodo, karsto/salto vandens rutuliuko nusitryne spalvos, ziurinejausi juoda krana, apsilupus danga aplink krastus, maisytuvu su zarna negraziai sulenda zarna ir galas atrodo kreivas iskleres. Nu man tai  schmoll.gif  as geriau rinkciaus jau kazka is senuku negu is ten

hm, na nepastebejau ten nieko kreivo, santechnikas pazistamas sake, kad ten geri maisytuvai, ka as zinau, be to man vis atrodo, kad blogam daiktui ilgos garantijos neduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 07 25, 16:07)
Teka, ar matei gyvai ikejos maisytuvus? labai pagalvociau del ju. Buvau susizavejus dviem variantais is ten, bet uzteko nuvaziuoti pasiziureti, jau ekspodicijoj jie ne kaip atrodo, karsto/salto vandens rutuliuko nusitryne spalvos, ziurinejausi juoda krana, apsilupus danga aplink krastus, maisytuvu su zarna negraziai sulenda zarna ir galas atrodo kreivas iskleres. Nu man tai  schmoll.gif  as geriau rinkciaus jau kazka is senuku negu is ten

Na, mes nuo rugsejo kazkur naudojam Ikejos maisytuva, toki kaip TEka imete nr 2, tik be istraukiamos zarnos. Tai pasakyciau tik gerus atsiliepimus..Valosi puikiai, niekas nenusitryne. Man jis grazus. Minusas buvo tik vienas - reikejo redukcija (jungti) nusipirkti ir kitas zarneles berods pajungimui, nes neatitiko prie musu vamzdyno. Damokejom kelis Lt.
Tas juodas tai man irgi schmoll.gif Bijociau vien del to, kad neisbyretu tos detales visos... NEs vis tik naudojamas daiktas kas diena ir ne po karta smile.gif
Atsakyti
Teka, aišku kad aš būsiu smile.gif bet kaip minėjo viena forumietė ta žarna negražiai sulindinėjo. Bet ne Ikea o franke... bet tas stiliukas man grazus net ir be zarnos smile.gif bet man rodos jos ir nereiks
Atsakyti
Uzsakem siandien virtuve, nu dabar lauksim kas gausis.
Su stalvirsiu buvo bajeris, issirinkome viena, jis mums labai tiko, bet paaiskejo, kad jis placiausias buna tik 90 cm plocio, o mums reikejo 100 cm. Tad teko mazinti stalvirsio ploti iki 90 cm ir kaip nors teks kedes rinktis taip, kad kuo maziau jos issikistu nuo saleles.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 13:03)
Aš, kadangi atsikandau į viršų atsidarinėjančių spintelių, pasakysiu taip:
daryčiau visas tradiciįkai atsidarančias. Nesistengčiau žūt-būt lygiuoti su apačia.

Beskaitant senaja tema,uzkliuvo truputi sis jusu pasisakymas. Ar galetumet parasyti kas buvo negerai su i virsu atsidaranciom spintelem ir kodel naujoj virtuvej pasirinkote standartiskai atidaromas spinteles,kas nuleme butent toki pasirinkima?
Kiek teko girdeti,kad i virsu atsidarancios - labai patogu. Teta yra minejus,kad butent del to labai patogaus spinteliu atidarymo (i virsu) keite virtuves baldus.
Idomu butu suzinoti jusu nuomone siuo klausimu.
Papildyta:
Pas teta siuo metu tokio tipo atsidarancios virsutines spinteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 26 liepos 2014 - 00:36
QUOTE(Freke @ 2014 07 25, 21:39)
Teka, aišku kad aš būsiu smile.gif bet kaip minėjo viena forumietė ta žarna negražiai sulindinėjo. Bet ne Ikea o franke... bet tas stiliukas man grazus net ir be zarnos smile.gif bet man rodos jos ir nereiks

žarna labai patogu, tikrai tikrai. kai reik pripilt kokį didesnį puodą vandens pvz ( o dar jei kriauklė pilna indų doh.gif biggrin.gif ), arba kokią skardą nuskalaut, arba tą pačią kriauklę praplaut, nu žo patogus dalykas labai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2014 07 26, 00:45)
Beskaitant senaja tema,uzkliuvo truputi sis jusu pasisakymas. Ar galetumet parasyti kas buvo negerai su i virsu atsidaranciom spintelem ir kodel naujoj virtuvej pasirinkote standartiskai atidaromas spinteles,kas nuleme butent toki pasirinkima?
Kiek teko girdeti,kad i virsu atsidarancios - labai patogu. Teta yra minejus,kad butent del to labai patogaus spinteliu atidarymo (i virsu) keite virtuves baldus.
Idomu butu suzinoti jusu nuomone siuo klausimu.
Papildyta:
Pas teta siuo metu tokio tipo atsidarancios virsutines spinteles.

Atsakyma radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 07 26, 09:03)
žarna labai patogu, tikrai tikrai. kai reik pripilt kokį didesnį puodą vandens pvz ( o dar jei kriauklė pilna indų  doh.gif  biggrin.gif ), arba kokią skardą nuskalaut, arba tą pačią kriauklę praplaut, nu žo patogus dalykas labai smile.gif


pritariu labai patogu. Anksciau neturejau, nebuvo ir poreikio. dabar labai daznai nenaudoju, bet jeigu reiktu rinktis su zarna ar be, tai vel rinkciausi su
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2014 07 25, 15:50)

Pagrindinis dalykas kurį daryčiau kitaip, tai sukeisčiau vietomis šaldytuvą ir orkaitės spintą. Taip neliktų kliūčių kelyje šaldytuvas-kaitlentė. Tiesa, darbinis trikampis gaunas didokas - tačiau jei jau yra numatytos buitinės technikos vietos, tai nėra kaip jį sumažinti... Tiesa, nelabai supratau, kaitlentės dešinėje bus niša/langas į laiptinę?
Sudėliojau maždaug, kad principas matytųsi - idėja ta pati, kaip ir Jūsų, tačiau šaldytuvo sienoj kiek patrumpinau virtuvinio ilgį, o laiptų sienoje šiek tiek prailginau, tad gražiai lygiuojasi dabar pussalė ir ūkinė spinta ir šaldytuvas neužstotas. Žinau, kad plautuvę ne tokią įdėjau, bet, kaip sakiau, čia tik principas smile.gif. Plautuvės spintelę stumčiau kiek įmanoma kairiau, kad darbastalis tarp jos ir kaitlentės būtų didesnis. Pussalės mintis mag patinka. Be pussalės virtuvinis atrodytų ne taip jaukiai. Jei galvot jos nedaryt, jokio mažo staliuko ten tikrai negalvočiau statyti, nes visai šalia gi pietų stalas. Pussalė naudinga 2 punktais - vieta pasidėjimams ir vieta greitam prisėdimui kavos puodelui ar pan. Staliukas toj vietoj tiek naudos neduotų.
Dar gi, jei nedaryt pusslės, galima būtų pietų stalą traukti arčiau virtuvinio, kad užsipildytų ta tuštuma.

user posted image

user posted image

user posted image

Jeigu dar nebūtų suvedžiotos komunikacijos ir buitinės technikos vietos griežtai nebūtų pririštos, gal kaitlentę bandyčiau komponuoti šaldytuvo sienoje, plautuvę ten kur ir dabar, ir nepasiekus laiptų sienos sukčiau pussalę - gautųsi U formos virtuvė, kiek kompaktiškesnė. Tačiau suprantu, kad reikalinga yra didesnė virtuvė, ar ne? g.gif
Papildyta:
QUOTE(sindija @ 2014 07 27, 02:22)
Atsakyma radau 4u.gif

Tai gerai smile.gif. Buvau jau parašiusi Jums atsakymą, bet nespėjus jo patalpinti, išsikrovė telefonas doh.gif ... labai tingėjau vėl per naują rašyt viską blush2.gif . O kad jau radot, tai ir nesikartosiu biggrin.gif .
Atsakyti
[quote=Juodai,2014 07 28, 10:56]

Aciu labai ,jus auksas wub.gif ,pussale man patinka ir negalvojus jos atsisakyt ,is pradziu galvojau daryt sala ,bet kazkaip man mazokai vietos jai ten ,suradau kitus baldininkus ir kaina daug priimtinesne negu anie paskaiciavo tai manau susikalbesim su jais ,nes su anais nelabai sekesi sakau viena jis braizo kita doh.gif saldytuvo sienos trumpint nelabai eina nes rozetes isdestytos jau taip yra ,vietom keist saldytuva su orkaite ir as noreciau ,bet jis islys nemazai is tos eiles ,ar neklius jis ten ir ziurint ir vaikstant? imetu planeli ka sumeistravom per savaitgali ,ka manot? ta pussale biski bus trumpesne ,ta spintele kur eina iki stalvirsio (gal nelabai matos jin cia ) man labai reikalinga ,as joje laikysiu smulkia buitine technika sujungta jau kad reikalui esant atidarai dureles pasinaudoji ir vel uzdarai ,nemegstu kai viskas isrikiuota stovi ant stalvirsio arba traukinet is stalciu kai reikia ko smile.gif ka manot apie kaitlente kampe kaip dabar pabraizyta ? ta siena nuo lango iki sienos yra 99 cm tainuo sienos iki kaitlentes 15-20 cm bus ,pagal mane pakanka tiek vietos g.gif

user posted image
Atsakyti