Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

user posted image
Dežute makaronu vazdeliu,1kg jautienos faršo,2 svogūnai,1 raudona paprika,500 grietineles,400g fermentinio surio,druskos ir prieskoniu pagal skoni,50 g margarino.

Į farša dedame supjaustyta viena svogūna,prieskonius ir druska,gerai sumaišome.Į verdanti vandeni sudedame makaronu vamzdelius ir 2-4min paverdame, Pavirtus vamzdelius atvesi dėti į vidu paruošta farša.Kepimo skarda ištepame aliejumi sudedame įkmštus makaronus Į.keptuvę dedame margarina pakepiname supjaustyta svogūna ir paprika ir supylame grietinelę,sumažinome ugnį ir maišome kol grietinele sutirštes.Padaža supilame į paruoštus makaronus,uždengeme folija ir dedame į orkaite 45min,200laipsniu temperatūros.Praėjus duotam laikui nuimti folija ant viršaus uždeti tarkuoto sūrio ir vėl dedame į orkaite kol sūris išsilydis,bet neparuduos.
Atsakyti
QUOTE(zachira @ 2011 11 25, 21:14)
user posted image
Dežute makaronu vazdeliu,1kg jautienos faršo,2 svogūnai,1 raudona paprika,500 grietineles,400g fermentinio surio,druskos ir prieskoniu pagal skoni,50 g margarino.

Į farša dedame supjaustyta viena svogūna,prieskonius ir druska,gerai sumaišome.Į verdanti vandeni sudedame makaronu vamzdelius ir 2-4min paverdame, Pavirtus vamzdelius atvesi dėti į vidu paruošta farša.Kepimo skarda ištepame aliejumi sudedame įkmštus makaronus Į.keptuvę dedame margarina pakepiname supjaustyta svogūna ir paprika ir supylame grietinelę,sumažinome ugnį ir maišome kol grietinele sutirštes.Padaža supilame į paruoštus makaronus,uždengeme folija ir dedame į orkaite 45min,200laipsniu temperatūros.Praėjus duotam laikui nuimti folija ant viršaus uždeti tarkuoto sūrio ir vėl dedame į orkaite kol  sūris išsilydis,bet neparuduos.

kaip įdomiai su tais makaronų vamzdeliais. o jie gal ir pigesni nei tie lakštai? g.gif
Atsakyti
kad su vamzdeliais cannelloni gaminami, jau nebe lazanija skaitosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 11 25, 23:49)
kad su vamzdeliais cannelloni gaminami, jau nebe lazanija skaitosi  mirksiukas.gif

a va aš ir gi taip pagalvojau. bet galvoju kad jeigu aš eičiau gamint lazaniją ir pažiūrėčiau, kad lakštų neturiu, o turiu tik vamzdelių tai ir pavadinčiau, kad dariau lazaniją blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sugalvojau ir aš pasigaminti lazaniją, čia tokių receptukų radau. thumbup.gif Nusipirkau šių Jamie Oliver makaronų lakštų http://www.trevors.l...01305304258.jpg
ir neparašyta ar juos reikia virti prieš gaminant ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magic.Medicine: 04 vasario 2012 - 17:27
nereikia virti. lygiai tokius pat turejau, viskas normaliai skaniai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 03 27, 14:49)
kol kas skaniausia lazanija kuria teko ragauti rolleyes.gif (tik as surio dedu dar daugiau biggrin.gif )
http://www.youtube.c...h?v=BFrkRFgHLVk


Siandiena gaminau panasiai tai labai skanu wub.gif Visa seimyna privalge thumbup.gif
Tik neturejau pievagrybiu, bet dejau svoguna, cesnaka, paprika, morka... Mesa buvo jautiena ir versiena, o ir mocarela surio neturejau tad dejau tik rikotos, fermentinio, grietines ir dar avokada sutryniau....

Tai mano pirmas bandymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 02 11, 16:44)
Siandiena gaminau panasiai tai labai skanu  wub.gif  Visa seimyna privalge  thumbup.gif 
Tik neturejau pievagrybiu, bet dejau svoguna, cesnaka, paprika, morka... Mesa buvo jautiena ir versiena, o ir mocarela surio neturejau tad dejau tik rikotos, fermentinio, grietines ir dar avokada sutryniau....

Tai mano pirmas bandymas  4u.gif

Kadangi anglų nelabai gerai suprantu, norėjau paklausti ar ten į faršą pilasi saldžiarūgštis padažas?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti