Įkraunama...
Įkraunama...

Hyundai Getz

Pazhystami pirko nauja Getz'a, nusiskundimu negirdejau. Kazhkas lyg ir buvo sugede, bet be problemu pagal garantini sutvarke. 1.6 variklis sake mieste ~9 l/100 km valgo.
Getz'as uzh savo kaina labai neblogas variantas. Ir saugus ganetinai, 4 Euroncap zvaigzhdutes gavo.
Atsakyti
Vairavusi Hyundai Getz nesu, bet važiavusi esu, pasirodė kietoka, bet gana miela. Aš sau nenorėčiau, nes ne mano skoniui ji, bet kas turi nepeikia.
Atsakyti
pas mane kieme dvi tokios stovi, viena 2/3 duru, o kita 4/5, su jomis vyrukai vazineja, tai is veidu galima spresti, kad labai davolni, nes kaip eina tai net galvos negali atsukti tiesiai, vis pro peti pasiziuri. Siaip tai fainulkos, bet as tai nerizikuociau, nebent jei papildomu babkiu turet remontams tai paimciau, nes jauciu, kaip suges kas nors, kisenes reikes neblogai pakratyt. Jei mersui 700 Lt uz gamyklines smulkes detales reikia atiduoti, tai kas su korejietiskomis ar japoniskomis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maddox @ 2006 06 21, 07:34)
pas mane kieme dvi tokios stovi, viena 2/3 duru, o kita 4/5, su jomis vyrukai vazineja, tai is veidu galima spresti, kad labai davolni, nes kaip eina tai net galvos negali atsukti tiesiai, vis pro peti pasiziuri. Siaip tai fainulkos, bet as tai nerizikuociau, nebent jei papildomu babkiu turet remontams tai paimciau, nes jauciu, kaip suges kas nors, kisenes reikes neblogai pakratyt. Jei mersui 700 Lt uz gamyklines smulkes detales reikia atiduoti, tai kas su korejietiskomis ar japoniskomis.  doh.gif


Tai as nauja ruosiuos pirkti (arba metu senumo) - tai tikiuosi kad per 5 metu garantini laikotarpi man nemokamai tos detales bus ax.gif
Atsakyti
sia masina galiu pamineti tik geru zodziu. vazinejam su ja jau 3 metai ir jokiu nusiskundimu neturim, o vazinejam tikrai daug ir dideliais atstumais, Vokietijoje autobanu laisvai vaziuoja 160 km/h greiciu. Esu vairavus ir peugo 206, tai Getz man daug labiau patinka, minksciau vaziuoja.nauja masina tikrai yra zymiai geriau negu sena rimtesnes markes. Cia mano tokia nuomone.
Del talpumo irgi negaliu pasakyt kad labai jau netalpi, kai issiruosiam i kelione, tai ojojoj kiek prisikraunam visko. smile.gif
Atsakyti
Aš kai ieškojau sau mašinytės, tai teko pavažiuot ir su Getz'u, šiaip man ji labai graži, na bet aš pasirinkau keliais meteliais senesnį Peugeot 206, ir šiaip yra gi tu mažų mašinėlių gražių, nepirkčiau nei Hyundai, nei Chevrolet nei Kia...(Rinkausi iš jų nes pasirodė pigiausios) Jau geriau rinktis dėmesio vertą firmą, ir su detalėm bus lengviau ir su priežiūra ir remontu. Blogiausia būna kai detalės reikia laukti kokį mėnesį ax.gif
Atsakyti
Nu zinokit nusipirkau Getza bigsmile.gif ax.gif
Tai dabar pati savo kailiu viska patirsiu ir galesiu cia parasyt - gera ar bloga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2006 08 21, 10:28)
Nu zinokit nusipirkau Getza bigsmile.gif  ax.gif
Tai dabar pati savo kailiu viska patirsiu ir galesiu cia parasyt - gera ar bloga mirksiukas.gif

Sveikinu thumbup.gif
gero kelio
Atsakyti
pagirsiu getziukus. pirkom naują, važinėju beveik metus, labai šauni mašinytė.
ypač kai palygini jos kainą ir kokybę. kol kas jokių priekaištų, buvo žiemą vienose durelėse gumas atsiklijavę, priklijavo ir daugiau jokių bėdų.
tiesa, kažkoks kaimynas negerietis kieme suskaldė man veidrodėlį, tai jį pakeitė kaip garantinį, nors įvykis tikrai ne tiks buvo.
o jų servisą tik pagirt noriu (čia Vytaro oslo g.). aptarnavimas labai geras, kadangi mašiniukas nors ir geras, bet kažkodėl kiti labai mėgsta jį apibrozdinti, tai vis važiuojam ten. Mano mažių serviso darbuotojai jau pažįsta, kas kartą pasiima ant rankų ir nusineša į boksus mašiniukų kitų parodyt, nes žino vaiko aistrą mašinoms. ir šiaip, kai būnu be jo, visada pasiteirauja kaip laikosi.

dabar dairomės naujo automobilio vyrui ir žvilgsnis krypsta i Hyundai vėl. nes dar nenusivylėm. o ir 5 m garantija labai jau vilioja.
Atsakyti
O aš kai rinkausi tarp Getzo ir 206, pasirinkau 206. Man labiau ir dizainas patiko ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 06 17, 00:36)
Nepriimkite aišku asmeniškai, nieko nenoriu įžeisti, bet mano nuomone Hyundai- tai ne mašina schmoll.gif




Atspesiu tavo nuomone yra vienintele masina BMW???? lotuliukas.gif
Atsakyti
Hyundai seniau buvo ne itin geros kokybės automobiliukai, bet kiek žinau dabar stipriai pasitaisę smile.gif
Man asmeniškai maži auto nepatinka, bet esu vairavusi naują Hyundai Getz ir tikrai nenusivyliau. Pakankamai smagus ir komfortiškas mašiniukas mirksiukas.gif
Atsakyti