Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų


user posted image[/url]

Maisto derinimo lentelė

Patarimai lieknėjančioms:

1. Labai svarbus mitybos režimas, valgyk kasdien, tuo pačiu metu, 3 ar 5 kartus į dieną. Paskutinis valgymas turėtų būti likus 2-3val iki miego.
2. Rašykis, kada, ko ir kiek suvalgai.
3. Nepersistenk. Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau nei 1% esamo svorio. Pvz, jei sveri 70kg, per savaitę patartina numesti ne daugiau negu 0.7kg.
4. Mesdama svorį maitinkis taip, kaip galėtum maitintis visą likusį gyvenimą. Nesiimk drąstiškų dietų, nes po dietos, grįžus prie senų mitybos įpročių, grįš ir svoris. (Ne, tu tikrai negalėtum visą gyvenimą maitintis per dieną suvartodama tik 1000-1200kcal, kad ir kaip nesunku atrodo dabar. Anksčiau ar vėliau "pramuš" alkis, kurio suvaldyti bus neįmanoma).
5. Mesk iš galvos mintį "sulieknėsiu, o tada jau galėsiu valgyti!". Jei į galvą ateina tokia mintis, pasirinktas svorio metimo būdas tau netinka.
6. Per dieną žmogui reikia ne mažiau 400g daržovių ir vaisių. Kuo daugiau daržovių, tuo geriau. Kol meti svorį, vaisius geriau ribok. Jei labai norisi, valgyk pirmoje dienos pusėje.
7. Neatsisakyk mėgstamo maisto, tiesiog sumažink porcijas.
8. Jei labai mėgsti keptą maistą, neatsakyk jo. Nusipirk buteliuką su purkštuvėliu ir aliejų į keptuvę purkšk juo. Taip reikės mažiau, negu pilant iš butelio, be to, riebalai keptuvėje pasiskirstys tolygiai. Vietoj buteliuko su purkštuku galima naudoti konditerinį šepetėlį, juo riebalais ištepk keptuvę. (Alyvuogių aliejus kepimui netinka!).
9. Vakarienei valgyk baltymų turintį maistą (varškė, žuvis, liesa mėsa, jogurtai, pasukos, kefyras, ir t.t. Atsimink, kad jogurtas ar varškė "su skoniu" jau nėra baltymų šaltinis, tai angliavandeniai).
10. Maitinkis pagal lėkštės modelį: lėkštę daliname i 4 dalis; pusę lėkšteės turi sudaryti daržoves (šviežios, troškintos, garintos arba virtos; bulvės kaip daržovės nesiskaito); 1/4 baltymai (neriebi mėsa, paukštiena arba žuvis) ir 1/4 sudėtingi angliavandeniai (grikiai, ryžiai, kruopos arba virtos bulvės).
11. Saldumynus (jei nepavyksta atsisakyti) valgyk pirmoje dienos pusėje.
12. Jei turi valios, kartą į savaitę daryk iškrovos/bado/mažo kaloringumo dieną.
13. Kartą į dvi savaites ar į mėnesį pasidaryk "laisvadienį". Valgyk viską, ko norisi. Neribodama.
14. Jei kurią dieną valgei daugiau nei turėtum, po jos kelias dienas nesisverk.
15. Nepamiršk gerti vandens. Kiek jo reikia išgerti, gali pasiskaičiuot savo svorį padauginusi iš 0.034. Jei geri kavą, pridėk papildomai tiek stiklinių vandens, kiek puodelių kavos išgeri per dieną. Saldintos arbatos, sultys, sriubos į dienos skysčių kiekį neįskaičiuojamos.
16. Ryte ant tuščio skrandžio išgerk šilto vandens su citrinos sultimis,tada pusvalandį nieko nevalgyk ir negerk,tai vadinama ''organizmo šluota''. Nauda ta, kad citrinų sultys skatina virškinimą. Šiltas vanduo stimuliuoja virškinimo traktą .
17. Sportas dar niekam nepakenkė. Kasdien nors truputį pajudėk. Eik pasivaikščioti, daryk atsilenkimus, susirask internete sporto programėlę, daryk 5 Tibeto pratimus, ar tiesiog didesniu tempu susitvarkyk namus. Daryk bet ką, svarbu judėti.
18. Tu gali!

Dietų mes nesilaikom, mes sveikai matinamės.

Receptai:
Jogos mityba
Lengvo maisto receptų kampelis
Receptų tinklaraščiai
Žali receptai su Gražina Gum
Su prijuoste


Mūsų šaunuolės

user posted image

Priimam naujokes. Norinčios prisijungti prie mūsų, atsakykite į šiuos klausimus:
1. Ūgis
2. Esamas svoris
3. Siekiamas svoris
4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?
5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt?
6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori?
7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo?


Prisiduodam kiekvieną trečiadienį temoje viešai arba D'esprit į až iki 21val.
Neprisidavus tris kartus iš eilės, trinam iš lentelės.


Kartą į mėnesį matuojam apimtis:
Rankos
Krūtinė
Liemuo
Pilvas
Sėdmenys
Šlaunys
Kitas apimčių matavimas gegužės 5 dieną.

Žalios/raudonos dienos
Atsakyti
Labas rytas rytas rytas smile.gif

Ačiū d'esprit už lieknėjimo trobelę user posted image
p.s.Turiu prašymą/pasiūlymą blush2.gif aišku su juo galima tikrai nesutikti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal būtų galima temos pirmame psl sukelti nuorodas lengvų recpetų svetainių? Kur vakar dalinotės temoje nuorodomis? Būtų labai patogu,kada reikia pasisemti idėjų smile.gif

Svoris,kažkodėl tai su manim bando kariauti kaip kalnų ožys užsispyręs ir stovi vietoje biggrin.gif Dabar priežastį žinau,mmm,bet kai jos baigsis..... biggrin.gif biggrin.gif Aš tą svorį nugalėsiu,nu negi aš nestipresnė už tuos didelius skaičiukus svarstyklėse g.gif biggrin.gif Aš galiuuuuu!!! Tai ta proga ir prisiduodu 74kg .

Geros Visoms dienos smile.gif

Rasma
kaip šiande jautiesi? Kaip raumenukai?

d'esprit šianakt Tave sapnavau ir Ąžuolyno bėgimą,kad bėgu bėgu ir pasiklystu,bėgu ne suvisais trasa,o kažkokiais manotoniškais ratais,kurie apibrėžti rūžava greita ir sužymėti km,tada sutintu Tave ir klausiu,kaip ir kur man rasti finišą lotuliukas.gif lotuliukas.gif Žodžiu pasamonė jau stresą kelia dėl artėjančio bėgimo,kai mano pasiruošimas toks prastas verysad.gif
Atsakyti
Studijavau dabar maisto derinimo lentelę ir vat užkliuvo man,tai dabar paaiškinkit lotuliukas.gif
Kodėl mėsa,žuvis su pomidorais tik pusėtinai dera? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsikelii antra diena is eiles su skaudancia galva. Taip dar nebuvo. Skaidejo net nakti. verysad.gif Nepailsejau verysad.gif

Prisiduodu sia savaite - 0.5kg. Tikejausi daugiau, bet ka darysi g.gif

Turiu siandienai dideli plana- sutvarkyti savo spinta! Arba bent puse jos nes ji per visa siena.
ax.gif
QUOTE(R's... @ 2016 04 13, 05:29)
Gal būtų galima temos pirmame psl sukelti nuorodas lengvų recpetų svetainių? Kur vakar dalinotės temoje nuorodomis?

Pritariu 100% g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(wicked @ 2016 04 12, 16:49)

kas, kur, kada? bigsmile.gif


https://www.facebook.com/events/983006075124779/

Braske - kaip smagu, kai darbas suranda tave, o ne tu darbą bigsmile.gif Sėkmės apmąstymuose 4u.gif

Rasma - Puikiai aprašyta thumbup.gif net man šoną maust pradėjo biggrin.gif Gal kiek paguos, kad fizinę formą atgauti yra lengviau nei įgauti mirksiukas.gif

Šiandien svarstyklės parodė 60,8 kg.
04,12-žalia.
Turbūt kitą savaitę kaip planavau 5 dar nepamatysiu, bet jis artėja, o aš jo taip laukiu... išskėstom rankom... wub.gif

Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2016 04 13, 06:50)
aš jo taip laukiu... išskėstom rankom... wub.gif


Kai lauki tai ir ateina... as laukiu 9 biggrin.gif gal reikia paspirtuka nupirkti, atlektu greiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 13, 08:14)
Kai lauki tai ir ateina... as laukiu 9 biggrin.gif gal reikia paspirtuka nupirkti, atlektu greiciau lotuliukas.gif



Aš to 5 laukiu jau nuo rugsėjo biggrin.gif vakar galvojau apie savo svorio metimą ir prisiminiau kaip pikta man būdavo, kad taip lėtai jis krenta blush2.gif Nors ir tikslas niekad nebuvo greitai numesti, o tiesiog išmokti kitaip maitintis,pakeisti nusistovėjusį SAVO maisto kultą ir išmokti pakęsti sportą, bet tas greitų rezultatų troškimas turbūt yra natūralus... doh.gif O tada tiesiog galvoje susidėliojau ką aš jau pasiekiau per tuos daugiau nei pusę metų:

1. Pradėjau gerti vandenį;
2. lankausi sporto klube bent 2 kartus per savaitę;
3. Pradėjau bėgioti, nors visada sakiau, kad NIEKADA nebėgsiu;
4. Sunormalizavau blogųjų angliavandenių kiekį mityboje;
5. Pradėjau mokytis valgyti (ne ryti ir apsiryti)
6. Eliminavau kasdienius šlamštmaiščio valgymus;
7. Pradėjau valgyti pusryčius (nors juos iki šiol turiu susikišti pirštu)
8. Vakarienė nebėra pagrindinis mano dienos valgymas;
9. Cheat day yra tik viena diena savaitėje, net kurios metu aš pagalvoju ar man tikrai reikia vieno ar kito maisto.
10. Pradėjau savim didžiuotis ir labiau save mylėti.

Ir supratau, kad padariau žymiai didesnį ir svarbesnį darbą nei nuridenti 6 kg per tiek laiko ax.gif

Aišku dar ilgas kelias laukia iki visų blogų įpročių išgyvendinimo, bet jaučiuosi šauniai padirbėjus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

12d zalia, svoris - 55,3kg. Prasidejo letasis svorio metimo etapas smile.gif valgau atrodo tvarkingai, bet neislaikau angliavandeniu, riebalu, baltymu reikiamu proporciju. Riebalai pas mane buna apie 50proc, baltymai apie 20proc, angliavandeniai 30. Kosiu reikia daugiau g.gif

Okokionera, labai sauniai bigsmile.gif
Atsakyti
Okokionera- tavo pasiekimai tikrai šaunus! Ir tavo 6 kg nėra mažai, labai gerai, kad lėčiau, užtat užtikrintai! 4u.gif

Aš manau blogai galvoju, nes mano tikslas šiai dienai yra numesti kuo daugiau ir daugiau niekada nepriaugti atgal svorio.
Man mama kartoja, kad aš tiesiog valgau blogai ir čia pasekmės, kad aš gyvenu tik kad valgyti o ne atvirkščiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
prisiduodu ir aš - 74,1 kg. - įstrigau unsure.gif 4u.gif Bet gal gerai nors tiek, kad nevažiuoju aukštyn biggrin.gif
Atsakyti
labas, mergaitės 4u.gif

vėl pliusas... 77kg...
vėl mazgius 'loja', dūsta...

einu sportuot cool.gif

sorry už tokį rytinį negatyvą...
Atsakyti
Labas rytas,

Laba smagiai perskaičiau viską, ko buvau neskaičiusi. d'esprit, dalinkis patarimais, ar irgi iš tų tyliųjų skaitytojų, gal ne visada pakomentuoju, ne visada viską pritaikau, bet gausinu žinias ir kartais jomis pasinaudoju. Apskritai bet kokia nuomonė, manau, yra naudinga. Net jei ji ir neteisinga, galima argumentuotai pasiginčyti ir rasti tiesą (juk iš klaidų mokomės).

Aš šiandien priduodu ne svajonių svorį - 78,9 kg. Ir pasižadu sau, kad tai bus aukščiausias mano svorio taškas tolimesniame lieknėjimo kelyje. Nuo šiol - tik žemyn smile.gif

Geros dienos visoms. Brrr.... kaip šaltą, įsijungiau kondicionieriaus šildymo funkciją darbe.
Atsakyti