Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 13, 11:14)
Rankų nuleidimo sąlygas atsimeni, ar primint?  cool.gif

atsimenu, neprimink cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 04 13, 09:52)
clap_1.gif
Vakar skaičiau, nepamenu kur biggrin.gif , jog iš tikrųjų mes ne saldumynų norim. Organizmas jaučia angliavandenių poreikį. Energijos trūkumas.

Šian ryte į graikišką jogurtą įsidėjau arbatinį šaukštelį trintos naminės mėlynių uogienės. Net užsimerkiau iš malonumo. Po to pagalvojau- tipiška narkomanė blink.gif  biggrin.gif

As tai tik dabar pradejau mazdaug aiskintis kas tie angliavandeniai ir padekite kame yra angliavandeniu sveiku apart aviziniu dibsniu? blush2.gif

Mano seimai graikiskas jogurtas atstoja viska: grietine, jogurta, majoneza...saunus dalykas.

QUOTE(wicked @ 2016 04 13, 11:07)
atsimenu, neprimink cool.gif

Gal galima sužinoti naujokėm ar tai paslaptis? g.gif ax.gif

Pietums buvo sriuba ir želė. Turiu klausymą čia labai blogas dalykas ar galima nedaug? Aš turiu omeny 5 šaukštus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 13, 13:19)
Gal galima sužinoti naujokėm ar tai paslaptis? g.gif  ax.gif

nėštumas laugh.gif vienintelis pasiteisinimas, su kuriuo praslysti galima laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 13, 12:25)
nėštumas laugh.gif vienintelis pasiteisinimas, su kuriuo praslysti galima laugh.gif

thumbup.gif

P.S. prieš 10 metų leidau sau valgyti viską, priaugau 35 kg...nes kai pagimdžiau taip ir nenustojau valgyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 04 12, 18:30)
Nėr draugių, nėr problemos  cool.gif juokauju  biggrin.gif

čia juodas humoras lotuliukas.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 04 13, 08:50)

Rankos -0,5cm
Krūtinė -2cm
Liemuo -4
Pilvas -7cm
Sėdmenys -4cm
Šlaunys -2cm
Svoris -3,1kg
Nubėgta 112km

wow, net pavydu wub.gif pivas 7 cm!!!!!!!!!!!!!!!nu mergyt, maladiec thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif


Labas mano mielosios 4u.gif
aš jau po darbo pokalbio, kuris pavyko puikiai wub.gif kalbėjau su savo busima direktore, pasirodė nuostabi moteris, tiesiog kadangi darbas su užsienio klientais - įvertinau pati savo galimybes pokalbio metu kad silpnokos žinios, ir atsakiau...BET kadangi jom aš laaabai patikau, sutarėm kad mokausi pusė metų anglų kalbą ir tada darbas mano rolleyes.gif nes paskutiniu metu labai daug neščiūjų biggrin.gif
Klausėt mergaitės kokia sritis - tai darbas su užsienio klientais dėl drabužių, medžiagų ir t.t.. Sudarinėt užsakymus, rinkti informaciją ir pan. Žiauriai nauja ir idomi sritis rolleyes.gif

Tai va, o dabar apie reikalus:
04.12 žalia, svoris 60,00 kg. Tikiuos kitą savaitę pasiekti naują dešimtį cool.gif

Po pokalbio išėjau su siaubinga migrena ( čia nuo įtampos ir streso ), lekiau kad suleistų vaistų, tai tik dabar atsigavau...Šiandien taip laukiau sporto, nes gi nauji pratimai bigsmile.gif labai tikiuosi kad aš turėsiu jėgų juos atikt...
Atsakyti
SKAITOM SKAITOM VISKĄ VISKĄ tik va aš dažniausiai nieko neparašau, ir dabar su vyru prie gyditojo kabineto laukiu, tai viską ką praleidau perskaičiau.

Na o dabar prisiduodu šiandien labai gėdingai 75.4 kg čia mano visos savaitės vaišės tortai, cepelinai. Kai šį rytą pasisvėriau aiktelėjau, taip nebuvo visai staigmena jaučiau kad pliusas bet kad dviejų kg. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 04 13, 13:19)
As tai tik dabar pradejau mazdaug aiskintis kas tie angliavandeniai ir padekite kame yra angliavandeniu sveiku apart aviziniu dibsniu? blush2.gif

Pietums buvo sriuba ir želė. Turiu klausymą čia labai blogas dalykas ar galima nedaug? Aš turiu omeny 5 šaukštus ax.gif


Pilno grūdo (tamsūs) makaronai, rudieji ryžiai, ruginė duona, avižos smile.gif

Želė visai neblogas desertas smile.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 04 13, 13:36)
čia juodas humoras lotuliukas.gif

aš jau po darbo pokalbio, kuris pavyko puikiai wub.gif <..>


Kam juodas humoras, kam gyvenimo realybė laugh.gif Geriausios draugės - vyrai cool.gif

Smagu girdėt thumbup.gif Pasimokysi anglų kalbą ir pasikeisi darbą, tik jei labai daug nėščiųjų, yra tikimybė užsikrėst laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa289 @ 2016 04 13, 15:14)

 
Na o dabar prisiduodu šiandien labai gėdingai 75.4 kg čia mano visos savaitės vaišės tortai, cepelinai. Kai šį rytą pasisvėriau aiktelėjau, taip nebuvo visai staigmena jaučiau kad pliusas bet kad dviejų kg.  doh.gif


Dings greit tie 2kg irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

04.12 - raudona

Svoris - 84,8 kg.


Rasma, ačiū už "šuoliukų-nešuoliukų" nuorodas.


D'Esprit ir Okokionera -labai šaunūs Jūsų pasiekimai thumbup.gif Jūs - pavyzdys visoms thumbup.gif


Atsakyti
103,6 per 2 savaites tik 200 g., supykau šįryt ant savęs.
Kaipgi kitaip bus, jei lygiai pusė dienų raudonos: 9, 11, 12; žalios 7, 8, 10. Ir viskas per gausų ir nesveiką maistą, nes judėjimo buvo pakankamai, vakar net padus skaudėjo smile.gif
Atsiprašau, perskaitymą teks atidėti savaitgaliui ax.gif
Atsakyti
šiandien man medalis-atsportavau 3 kartus bis.gif assa.gif
13d žalia.
Atsakyti
13 d žalia. Einu miegot, kad kokia nesąmonė burnon neįšoktų.
Atsakyti
04.13 žalia 4u.gif

Merginos, laikykit kumščius už mane, ryt vėl einu dėl darbo karsta.gif
Atsakyti