Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 13, 20:07)
Atkeliavo mano kilo.lt kokteiliai. Keisiu maista 2 kartus per diena... jais! Bandysiu... viena porcija tik 90 kcal...
Skanus... gaunasi apie 250ml..

ta prasme, normalus maistas tik kartą dienoje? ar plius užkandžiai? ar užkandžius keisi kokteiliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 07 13, 14:27)
Sveikos,

Siandien, jusu paraginta, baigiau visus tyrimus del galvos skausmu. Nerado jokiu pakitimu ir irase migrena. Jums irgi jei nieko neranda, o galva smarkiai skauda migrena raso? Kokius vaistus geriat nuo galvos skausmo?


kokius būtent tyrimus dareisi?MRT darė?
man asmeniškai daug reikėjo praeit kol gavau diagnoze-migrena.
Vaistai pagal situaciją-arba ibuprofen arba specifiniai-triptanai.

Volsebnica- labai įdomu kokia sudetis tų kokteilių? pirma mintis - kad namuose juos galima pasigamint su kefyru biggrin.gif na, gal ir klystu.

Gryzom su mazium po sokiu repeticijos, pradejo lankyti gatves sokius, ziuresim kaip cia seksis toliau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 07 13, 19:28)
Gryzom su mazium po sokiu repeticijos, pradejo lankyti gatves sokius, ziuresim kaip cia seksis toliau.  cool.gif


Kur lankote? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 13, 19:10)
ta prasme, normalus maistas tik kartą dienoje? ar plius užkandžiai? ar užkandžius keisi kokteiliais? g.gif

g.gif sitie kokteiliai kaip man aiskino tinka pakeisti maista. Sako labaiu vakarais tinka. Vietoj vakarienies. Galima iki 2 kokteiliu per diena. As valgysiu vakarais. Ir tada kai pvz neturiu laiko gamint kad neprisivalgyti nesamoniu...
Isgeriau 19 val sotumas jauciasi iki dabar. Pilvas dirba. Jauciuosi lengvai...
Bet akys valgyti nori vistiek.. pakrsnociau kazka tikrai...mano didziausia beda yra tame, kad valgyti noriu ne as o mano akys...
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 13, 21:53)
g.gif sitie kokteiliai kaip man aiskino tinka pakeisti maista. Sako labaiu vakarais tinka. Vietoj vakarienies.

tai taip, suprantu... bet 90 kalorijų kaip vienam valgymui, tai tikrai mažoka g.gif nebent tada kaip rašai - kad vakarienei, kad neapsiryti... ir kai per dieną susirenki kitas kalorijas geru maistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 07 13, 20:11)
Kur lankote?  bigsmile.gif

Čia mūsų mieste Utenoj, šokių studijoj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 07 13, 21:24)
tai taip, suprantu... bet 90 kalorijų kaip vienam valgymui, tai tikrai mažoka g.gif nebent tada kaip rašai - kad vakarienei, kad neapsiryti... ir kai per dieną susirenki kitas kalorijas geru maistu ax.gif

Vakar daug skaiciau tam saite is kur atsiunciau, tai ju programa yra tokia pvz tokiai kaip man kai nori daugiau numesti tai reikia daryti taip
Kokteilis
Uzkandis
Pietus
Uzkandis
Kokteilis

Galima maisyti kokteili su pienu tada 250kcal, su vandeniu 90 kcal. Man reikia su vandeniu.
Kai kazkiek numeti tada galima maisyti su pienu, kad butu daugiau kcal.
Sian mano dienos planas kokteilis+ uxkandis- tada dkanud pietus o tada kaip dievas duos lotuliukas.gif matai norisi normalaud maisto pakramtyt o ne kokteili...

Wsio... uztenka masinoj sedet- einu i darba... cool.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Prisiduodu: 74,6 kg ax.gif

Volsebnica, o tie kokteiliai kokios formos, kad maisyti reikia? Milteliai? g.gif Idomu, kas i juos ieina.

Mes siryt su MB pasisverem ir issimatavom. Taip sakant dar karteli susiimam blush2.gif Rytoj sporto klubas laukia. EISIU. Kad ir kas benutiktu, eisiu. Rytoj paklauskit biggrin.gif
Atsakyti
Taip, milteliai.... 1 bonke 20 porciju...
Braskiu skonio. Yra dar bananu ir sokolado. Reikejo man imt 3 skirtingus skoniu. Jauciu man greit atsibos braskes. As seip ju nelabai megstu. Jie realiai labai gerai tuom, kad visiskai neqpsunkina... bet isgeeus as jauciu kaip viskas dirba. Man taip nebuna po pusryciu pvz. .
Ziuresim kas cia gero su jais bus. ax.gif gal nieko neiseis. Is ko susideda nelabai skaiciau. O jei ir perskaitysiu tai nelabai as gaudausi... reikes kada kazkaip cia nuotrauka ikelti... kad pakomentuotu panos musu;)
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Atnešu lentelę ax.gif


user posted image


first.gif volsebnica

second.gif nutė

third.gif Audrulle, *CoCoNut*
Atsakyti
D'esprit, ačiū 4u.gif
Tik atėjaj į temą ir gavau 3-ą vietą. Motyvuojat stengtis 4u.gif
Vakar kažkur nusiskėliau iltinio danties apačią - nejaučiau nei kur, nei kaip. Neskauda, bet liežuvis kliūna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 14 liepos 2016 - 09:19
Coconut- turi du variantus: pasitaisyti arba priprasti... gal trn nereikia nieko daryti ir tau tik taip atrodo g.gif

Desprit, aciu uz lentele.... net mintyse neturejau, kad bus pirma vieta juolab net nesistengiau kazkaip....

Nute- kada mes jau su tavim perkopsim i ta xx skaiciu ? blush2.gif
Atsakyti