Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(the_wanted @ 2016 08 29, 09:11)
Labas rytas!
Ogo bigsmile.gif Puikiai! Pamenu praeita savaite pas jus pliusas buvo, dar galvojom kad vanduo :) Pas mane atvirksciai +0,800  verysad.gif - pirma menesiniu diena, todel nekreipiu labai didelio demesio i ta pliusiuka. Jau kelias pastarasias dienas jauciausi istinusi, nors valgiau kaip iprastai.

Taip, pas mane pliusas buvo pries savaite. Bet praejusia savaite dar eksperimentavau su maistu. Atradau 2 atradimus biggrin.gif :
1. As negaliu visiskai atsisakyti angliavandeniu. Savaites viduryje mane istiko ju badas, tada puoliau valgyti makaronus, o po to dar nuejau i parduotuve duonos kepaliuko. Tai nusprendziau, kad as ju nebeignoruosiu, o tiesiog rinksiuosi sveikesnes alternatyvas ir ju nevalgysiu vakare.
2. Jei pietums suvalgau grikiu koses, lesiu, virtu pupeliu, sparaginiu pupeliu - vakare nesu isalkusi, uztenka ko nors lengvai uzkasti. Nebandziau ryziu, reikes pabandyti nusipirkti bio parduotuveje sveikesniu, ir pratestuoti.

Apimtys sumazejo tik 1 cm (nuo juosmens ir klubu), nors pati veidrodyje jau matau pokycius. Turiu viena palaidinuke, kuri pilvo ringes labai gerai isryskina. Tai vaizdas jau geresnis.

As kai vartojau isoriskai hormoninius vaistus, tai turejau ta vandens sulaikymo efekta. Ir labai pasijausdavo, kai vaistus nustodavau vartoti - tiesiog subliuksdavau unsure.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš pasivaidenu irgi kaip jaunas mėnulis biggrin.gif

vakar pažiūrėjau "Motyvuotų atletų" video kelis ir toks įkvėpimas apėmė kažkoks. Pasidariau sau darbo savaitei maisto planą daugmaž pagal tai, ką mėgstu, ką turiu šaldytuve, ką radau Pauliukevičiaus ir Co. knygose turimose. Nuvažiavom apsipirkti produktų šiek tiek, nu tai dabar eksperimentuosiu biggrin.gif Bus įdomu, ar pavyks čia man ne tik laikytis savo jau pačios preliminariai susidaryto plano, bet ir rėžimo po sportų grįžus gamintis maistą pačiai (šiuo metu važinėju dviračiu, nes senasis motoroleris sugedo, nebetaisom, naujam reikia dokumentus sutvarkyt, o laukimo laikas begalinis gaut vietą, tai tenka suktis iš padėties; kai būna sportas po darbo, o po to dar tenka namo minti, tai grįžtu vos ne be gyvybės ženklų - aišku atsigaunu, bet vis tiek kokį pusvalandį turiu tiesiog pasėdėt blush2.gif lotuliukas.gif tuo metu MB man gamina valgyt, o dabar jis visiškai kitką valgys, mano vakarienės bus lengvos, bet reikės gamintis pietų kitai dienai maistą, tai bus ką veikti). MB jau vakar sakė net ir jam įdomu, kaip susitvakysiu pati su savo šituo iššūkiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Almost, as irgi gaminu atskirai vakarienes bei sekancios dienos pietus. Uzknisa ir laiko daug atima, retai kada virtuves darbus pabaigiu iki 22h. Bet kitaip neiseina, vyras savo talijos nesaugo, tai tiek kiek galiu - as tuo rupinuosi biggrin.gif Kitaip pirktu sumustinius ir slamstu kiekviena diena. Man dar ir ekonominis aspektas svarbu, tai negaliu "nuryti" fakto, kad sumustiakas, kurio savikaina max 2€, pardavinejamas uz 10 pinigu.
Taip kad nesijausk vienisa 4u.gif Jei jau nusprendeme mesti lasini - tai taip ir darome, be gailescio biggrin.gif

Kaip tau ta Pauliukeviciaus knyga?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 08 29, 09:11)
Almost, as irgi gaminu atskirai vakarienes bei sekancios dienos pietus. Uzknisa ir laiko daug atima, retai kada virtuves darbus pabaigiu iki 22h. Bet kitaip neiseina, vyras savo talijos nesaugo, tai tiek kiek galiu - as tuo rupinuosi  biggrin.gif Kitaip pirktu sumustinius ir slamstu kiekviena diena. Man dar ir ekonominis aspektas svarbu, tai negaliu "nuryti" fakto, kad sumustiakas, kurio savikaina max 2€, pardavinejamas uz 10 pinigu.
Taip kad nesijausk vienisa  4u.gif Jei jau nusprendeme mesti lasini - tai taip ir darome, be gailescio  biggrin.gif 

Kaip tau ta Pauliukeviciaus knyga?


oi, mes jau kurį laiką kaip ir atskirai, kaip ir ne, gaminamės, tai žinok tikrai nesijaučiu dėl to vieniša. Čia man atrodo nemažai tokių temoj. Bet ačiū, malonu žinot ir prisimint, kad aš tikrai ne viena tokiam reikale biggrin.gif 4u.gif
Pietums dažniausiai nešamės tą patį mudu, tik su variacijom. Tarkim jeigu vakarienei yra kokie vištienos kepsniai, tai jis juos valgo su ryžiais / grikiais ir daržovėm, aš tik su daržovėm ir labai mažą porciją, o kitai dienai jau nešamės su kruopom garnyrui abu. Tačiau dabar mano vakarienės nusimato iš viso būti kitokios (pvz. varškė ar kokia tuno užtepėlė ir pan.), o jam jau reikės rimto maisto, nes jis valgo labai daug, o vis tiek liesas cool.gif
tik tiek, kad vakar labai kažkaip motyvacijos daug pasisėmiau, tai jau ėmiausi pati veiklos, o ne vis laukiu, kol kas man ką sukurs ir suprantu, kad man netinka tai unsure.gif

aš turiu jas žinok tris, tai normaliai nei vienos neskaičiau blush2.gif biggrin.gif man knygą reik turėt, kad tik turėt - kai užeina įkvėpimas, tai paskaitau. bet vakar kai dėl mitybos įkvėpimus gaudžiau, paskaičiau greitai tą skyrių vienos jo knygos kažkurios apie mitybą, nu tai visai man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar nusipirkau šokolado be cukraus smile.gif Su stevija thumbup.gif

Man Pauliukevičiaus žmonos knyga "Supermaistas" padarė tikrą perversmą virtuvėje bigsmile.gif Labai patiko tiek teorinė dalis, tiek receptai. Išbandžiau daugumą jų. Po knygos mano šaldytuve ir spintelėse apsigyveno visa krūva naujų produktų: stevija, agavos ir klevų sirupai, kokosų drožlės ir kokosų sviestas, čia sėklos, 100 % kakava, riešutų sviestas, lašišos kepsniai, špinatai... Nepatiko tik vienas produktas, kurį pirkau knygos paraginta - bolivinės balandos schmoll.gif Apskritai aš su ja atradau, kad galima valgyti dietiškai, bet skaniai thumbup.gif Aišku, atrodo, pilnas internetas visokių receptų. Bet kažkaip matyt nemokėjau susirasti, ko man reikia unsure.gif Žo knyga man buvo tikras atradimas wub.gif
Jau keli mėnesiai, kaip ją skaito mano mama. Teorinė dalis jai labai patiko, o receptai tik keli buvo išbandyti. Kur bepasisuksi, reikia specifinių produktų. O ji nieko, ko nevartoja nuolat, pirkti nenori. Dažnai būna ir kad neranda prekyboje arba jie tiesiog per brangiai kainuoja...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Taigi po atostogų grįžau su +1,3kg blush2.gif
Blogai tas išėjimas iš rėžimo, valgiau daugiau, riebiau, automatiškai skrandis išsitampė ir reikalavo daugiau, pilvas išsipūtęs ir t.t. Nieko gero žodžiu.
Atsakyti
Sveikos!

QUOTE(Pireja @ 2016 08 29, 10:39)
Taip, pas mane pliusas buvo pries savaite. Bet praejusia savaite dar eksperimentavau su maistu. Atradau 2 atradimus  biggrin.gif :
1. As negaliu visiskai atsisakyti angliavandeniu. Savaites viduryje mane istiko ju badas, tada puoliau valgyti makaronus, o po to dar nuejau i parduotuve duonos kepaliuko. Tai nusprendziau, kad as ju nebeignoruosiu, o tiesiog rinksiuosi sveikesnes alternatyvas ir ju nevalgysiu vakare.

Vat ir as pastebejau, jei nepavalgau angliavandeniu po pietu isauga noras kazko ar tai saldaus, ar tai suraus :) O jei tik yra kokiu kruopu - jau ramiau isgyvenu :D

dontstop gundausi ir as ta knyga, planuoju nusipirkt :)

Almost. pazistama man - svarbu ramu sirdy, nes knyga ant lentynos, ne butinai perskaityta lotuliukas.gif

sima_1 na nera jau cia taip tragiska kaip gali atrodyti. Per atostogas daznai leidziam sau daugiau ir jau pliusas :) Bet namie griztam i vezias ir greitai jau pliuso kaip nebuta! Svarbu nepratesti atostogu rezimo namie ;) drinks_cheers.gif Tai gi auksciau nosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2016 08 30, 09:08)
Almost. pazistama man - svarbu ramu sirdy, nes knyga ant lentynos, ne butinai perskaityta lotuliukas.gif


aha, nes o maža ką - gal aš norėsiu paskaityt ją vat tada, kai šaus galvon, o neturėsiu blink.gif ką tada daryt reiks? lotuliukas.gif


vakar salėj vyko varžybos tokios mini mūsų grupės, kurie klasėj buvom. tai aną savaitę buvau visiškai nevaržybiškai nusiteikus, po pirmų trijų pratimų tiesiog nustojau daryt. o vakar toks azartas apėmė, kai pamačiau, kad mergina viena labai greitai visus pratimus daro (buvo 5 pratimai, juos reikėjo atlikti iš eilės tris kartus - kiekvieną po tris - ir su vis didėjančiu krūviu, tai buvo laiko varžybos), tai susiėmiau, pralenkiau ir laimėjau bigsmile.gif biggrin.gif labiausiai patiko tas jausmas nugalėt prieš save. įveikiau viską per 3min24sec (prieš tai greičiausia mergina įveikė viską per 3min45sec), tai jau laimės pilnos kelnės buvo.
dar pasisvėriau, išmatavo riebalus, vandenį, metabolinį amžių. žodžiu nuo paskutinio matavimo viskas gerėja ir pamačiau, kodėl man nukrito rūbų dydis, nors ir svoris nukrito labai neženkliai - sumažėjo nuo pradžios mano riebalų procentas ir padidėjo raumenų procentas. tai man čia toks buvo kaip smūgis paskatinantis, kad tikrai nesustosiu, reik tik susiimt stipriai su maistu, baigt sau nuolaidžiaut, nes mėgstu skanų maistą ir viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 08 30, 10:57)

Taigi po atostogų grįžau su +1,3kg blush2.gif



Na baisiai daug, numesi greit 4u.gif
QUOTE(Almost. @ 2016 08 30, 12:13)
sumažėjo nuo pradžios mano riebalų procentas ir padidėjo raumenų procentas.

Kiek proc sumažėjo riebalų ir per kiek laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 08 30, 10:18)
Kiek proc sumažėjo riebalų ir per kiek laiko?  smile.gif


neprisimenu net žinok :lol: man sunku su skaičių įsiminimu, prisimenu tik tiek, kad svorio pamečiau nuo pradžios kažkur apie 2kg su kapeikom (būtų geriau ėjęsi, jei nebūčiau eigoj atsipalaidavus šimtą kartų, nes pradžioj krito labai gerai, buvau daugiau nukračius, bet ataugau paskui su visom atostogom, atsipalaidavimais ir t.t.), o procentaliai riebalų nepamenu tikrai unsure.gif pamenu, kad metabolizmo amžių iš 44 pakeičiau į 35 berods blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 08 30, 13:44)
neprisimenu net žinok :lol: man sunku su skaičių įsiminimu, prisimenu tik tiek, kad svorio pamečiau nuo pradžios kažkur apie 2kg su kapeikom (būtų geriau ėjęsi, jei nebūčiau eigoj atsipalaidavus šimtą kartų, nes pradžioj krito labai gerai, buvau daugiau nukračius, bet ataugau paskui su visom atostogom, atsipalaidavimais ir t.t.), o procentaliai riebalų nepamenu tikrai  unsure.gif pamenu, kad metabolizmo amžių iš 44 pakeičiau į 35 berods  blink.gif  lotuliukas.gif

Na jei rasi, galėsi su mano rezultatais palygint, aš nuo pernai metų balandžio (balandį pirkau svarstykles ir pradėjau matuot) nuo 29,8 % riebalų numečiau iki š. m. kovo (per 11 mėn) iki 24,7%, paskui tas procentas apstojo ir nebekrito. Nieko dėl to spec nedariau ir kažkokio konkretaus skaičiaus nesiekiau, tai nežinau, ar čia gerai toks riebalų metimo tempas, ar nelabai smile.gif Norėtųsi aišku, kad toliau kristų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 30 rugpjūčio 2016 - 12:11
QUOTE(dontstop @ 2016 08 30, 11:10)
Na jei rasi, galėsi su mano rezultatais palygint, aš nuo pernai metų balandžio (balandį pirkau svarstykles ir pradėjau matuot) nuo 29,8 % riebalų numečiau iki  š. m. kovo (per 11 mėn) iki 24,7%, paskui tas procentas apstojo ir nebekrito. Nieko dėl to spec nedariau ir kažkokio konkretaus skaičiaus nesiekiau, tai nežinau, ar čia gerai toks riebalų metimo tempas, ar nelabai  smile.gif Norėtųsi aišku, kad toliau kristų  smile.gif


nu 5% mano supratimu tikrai nemažai! žinok sąžiningai - tikrai neprisimenu skaičiaus savo blink.gif kito matavimo metu užsirašysiu ir pasidalinsiu 4u.gif


man šiandien visiškai nealkanumo diena kažkokia. žinau, kad blogai, bet nelenda ir viskas.. valgiau pusryčiams bananų duonos riekę ir daugiau nieko nenoriu unsure.gif
Atsakyti