Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

ne,,,,, Kad ir ta nemokama programa tipo kažką atkuria, o po to paprašo buy online ir 64 eurai, mokėčiau ir tiek, bet jei žinočiau,kad tikrai pavyks...Bandysiu pirmadienį paieškoti kokios firmos Vilniuje, kuri užsiima duomenų atstatymu, gal žinai ?
Atsakyti
bandyk per tinkla siustis (pvz. DC++ bet cia tik meganeto vartotojams)
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif Man atkūrė dalį nuotraukų
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 23, 19:45)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Man atkūrė dalį nuotraukų

Programa? Ar meistrai?
Atsakyti
Meistras meistrelis ir tik už 50 Lt 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Aišku į Maljorką teks važiuoti dar kartą, nes jos nuotraukų neatkūrė, bet turiu filmuotą medžiagą, gal iš jos bus įmanoma pasidaryti keletą foto g.gif

Ir ačiū Jums visiems už patarimus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DonaldaB: 24 rugpjūčio 2007 - 08:59
O kaži kodėl ne visas atkūrė sad.gif gal reikėjo nieko neliest tada kompe, iškart meistrui nešt mastau.gif
O iš video galima nuotraukas pasidaryt, jau šitam forume apie tai buvo kalbėta - žiūri video per visą ekraną ir reikiamu momentu paspaudi šalia f12 esantį mygtuką Prt Scrn Sys Rq. smile.gif tuomet eini į paint'ą ir paspaudi ctrl+v wink.gif ir išsaugai foto.
Atsakyti
sveiki smile.gif keliaujant pritruko kadrų ,tai nusprendėm sumažinti formatus, kad tilptų daugiau nuotraukų tačiau netyčia panaudojau formatavimą, kuris ištrynė visas nuotraukas. labai gaila visų kelionės įspūdžių palikusių nuotraukose.gal žinote kas ar būtų kaip nors įmanoma jas dar atgaivint? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellenija @ 2007 08 31, 15:29)
sveiki  smile.gif keliaujant pritruko kadrų ,tai nusprendėm sumažinti formatus, kad tilptų daugiau nuotraukų tačiau netyčia panaudojau formatavimą, kuris ištrynė visas nuotraukas. labai gaila visų kelionės įspūdžių palikusių nuotraukose.gal žinote kas ar būtų kaip nors įmanoma jas dar atgaivint? verysad.gif

Procesas toks pat. Tik jeigu atkūrimo programa nematys foto aparato reikės korteliu skaitytuvo.Jis kainuoja apie 30lt. Trėtu atkurti visas foto, jeigu nieko daugiau nefotografavai.
Atsakyti
QUOTE(Ellenija @ 2007 08 31, 15:29)
sveiki  smile.gif keliaujant pritruko kadrų ,tai nusprendėm sumažinti formatus, kad tilptų daugiau nuotraukų tačiau netyčia panaudojau formatavimą, kuris ištrynė visas nuotraukas. labai gaila visų kelionės įspūdžių palikusių nuotraukose.gal žinote kas ar būtų kaip nors įmanoma jas dar atgaivint? verysad.gif

Nefotkinkit nieko ant viršaus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nueikite į arčiausią fotoateljė, jie viską sutvarkys!!! Man jau taip buvo, tik aš neformatavau. Bet ir formatuotas atkuria wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 31, 20:00)
Nefotkinkit nieko ant viršaus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nueikite į arčiausią fotoateljė, jie viską sutvarkys!!! Man jau taip buvo, tik aš neformatavau. Bet ir formatuotas atkuria wink.gif

Jeigu rankos nekreivos ir namuose tą pati gali atlikti.
Kažkada mėginau vieną programėlę, tai ji iš fotiko formatuotas foto be problemų atkūrė.
Atsakyti
ačiū ax.gif
Atsakyti
Dabar tai jau sisinervinau doh.gif
pries gerus metus ir man dingo is fotiko visos labai brangios foto, bet as nieko neformatavau tiesiog kazkas pastrigo ir tiek, nunesiau kur daro nuotraukas, bet sake nieko negali padaryt, bet ytariu kad tik jie to nesugebejo verysad.gif
Atsakyti