Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo bei vaiko priežiūros atostogos

Laba diena,
i dekreta priklauso jau nuo pirmadienio, taciau del darbiniu reikalu, iseisiu birzelio 20 diena, o uz kuri laikotarpi skaiciuos ax.gif ir gal galite patarti kada jau reikia rasyti darbe prasyma kuriam laikui iseini 1 ar 2 metams? o kada Sodrai nurodyti 70 ir 40 ar 100 proc. uz pasirinkta laikotarpi pageidauji gauti g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(refresh @ 2016 06 01, 09:04)
Sveiki, pries pora savaiciu grizau po vaiko prieziuros atostogu (2 m) i darba. Ar sodra mokes uz laikina nedarbinguma ligos atveju ar slaugant vaika? Ar reikia but isdirbus kazkiek menesiu?

Man mokėjo, bet minimalų priskaičiuotą vienos dienos ligos pašalpos dydį 5,30 € už dieną, bet aš antrais VPA metais neturėjau jokių pajamų. Šiaip norint, kad pašalpos dydį skaičiuotų pagal dabar gaunamą atlyginimą tai reikia pradirbt 5 mėnesius.
Papildyta:
QUOTE(lioniukė @ 2016 06 01, 13:18)
Laba diena,
i dekreta priklauso jau nuo pirmadienio, taciau del darbiniu reikalu, iseisiu birzelio 20 diena, o uz kuri laikotarpi skaiciuos ax.gif ir gal galite patarti kada jau reikia rasyti darbe prasyma kuriam laikui iseini 1 ar 2 metams? o kada Sodrai nurodyti 70 ir 40 ar 100 proc. uz pasirinkta laikotarpi pageidauji gauti g.gif aciu 4u.gif

2015 05 01 - 2016 04 30
Darbe prašymą rašyti reikės savaitę ar dvi prieš pasibaigiant dekretui (NGA), čia terminas priklauso nuo darbdavio. Kai parašysit prašymą savo pasirinkimą galėsit keisti, t.y. ilginti ar trumpinti VPA trukmę.
Pasibaigus NGA sodrai turėsit užpildyti prašymą VPA pašalpai gauti. Ten pasirinksit ar pašalpą norit gaudinėt metus ar 2 su atitinkamais %
Papildyta:
QUOTE(Agnyte_1987 @ 2016 06 01, 10:36)
Sveiki.
Jei i dekreta iseinu 2016.08.01
Is kuriu laikotarpiu skaiciuojasi VPA ir NGA?
NGA  2015.07.01-2016.06.30
O VPA tada ?

ACIU DIDELIS  4u.gif

NGA turbūt baigsis gruodžio pradžioje?
2015 11 01 - 2016 10 30
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dok2266: 01 birželio 2016 - 21:36
Sveikos.
Į NGA turėčiau išeiti liepos 23d., bet išeisiu nuo rugpjūčio 1d. Ar dėl to sumažės išmoka? Kokie mėnesiai bus įtraukti į NGA ir VPA? vis pasimetu ir nebesuprantu...
Atsakyti
[quote=dok2266,2016 06 01, 22:42]
Man mokėjo, bet minimalų priskaičiuotą vienos dienos ligos pašalpos dydį 5,30 € už dieną, bet aš antrais VPA metais neturėjau jokių pajamų. Šiaip norint, kad pašalpos dydį skaičiuotų pagal dabar gaunamą atlyginimą tai reikia pradirbt 5 mėnesius.
Papildyta:

2015 05 01 - 2016 04 30
Darbe prašymą rašyti reikės savaitę ar dvi prieš pasibaigiant dekretui (NGA), čia terminas priklauso nuo darbdavio. Kai parašysit prašymą savo pasirinkimą galėsit keisti, t.y. ilginti ar trumpinti VPA trukmę.
Pasibaigus NGA sodrai turėsit užpildyti prašymą VPA pašalpai gauti. Ten pasirinksit ar pašalpą norit gaudinėt metus ar 2 su atitinkamais %
Papildyta:

ačiū 4u.gif dar domina, jeigu man priklause išeiti NGA prieš savaitę, aš dar dvi sav. dirbsiu, tai man mokės už 70 dienų, ar jau už tiek, kiek bus likę ax.gif
Atsakyti
Kiek mokesčių pasiskaičiuoti pirmais metais nuo VPA išmokos? 15% ir 9%? Viso 24%? Noriu pasiskaičiuoti, kiek gausiu "į rankas" smile.gif ir ar tinkamai suprato mano prašymą dėl PNPD taikymo...
Atsakyti
QUOTE(lioniukė @ 2016 06 08, 15:30)
ačiū 4u.gif dar domina, jeigu man priklause išeiti NGA prieš savaitę, aš dar dvi sav. dirbsiu, tai man mokės už 70 dienų, ar jau už tiek, kiek bus likę ax.gif

Jei spėjate išeiti į NGA iki gimdymo, tai moka už visas 126 dienas (70 prieš ir 56 po gimdymo).
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 06 08, 20:48)
Kiek mokesčių pasiskaičiuoti pirmais metais nuo VPA išmokos? 15% ir 9%? Viso 24%? Noriu pasiskaičiuoti, kiek gausiu "į rankas" smile.gif ir ar tinkamai suprato mano prašymą dėl PNPD taikymo...


Jei neklystu, 21 proc. Nuo VPA nesikaupia pensija, tai nesiskaičiuoja tie keli procentai, visa kita skaičiuojasi.
Atsakyti
nesuprantu kodel isskaiciuoti mokesciai su minusu ir ismokjejimo suma didesne nei priskaiciuota suma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlitaaa1: 09 birželio 2016 - 18:55
sveikos 4u.gif

esu motinystės atostogose, pirmus metus už vaiką pinigus gavau aš, antrus metus už vaiką pinigus gauna vyras, darbe prašymas parašytas atostogoms iki kol vaikui sueis 2metai (2017-01-25) kaip man skaičiuosis dekretas ir motinystės atostogos, jei gimdymas nusimato 2017 vasarį? ačiū
Atsakyti
QUOTE(perlitaaa1 @ 2016 06 09, 19:53)
nesuprantu kodel isskaiciuoti mokesciai su minusu ir ismokjejimo suma didesne nei priskaiciuota suma?

Tai gal priskaiciuota mazesne nei minimali, todel ismokejimo suma yra minimali, o ne ta, kuri mazesne nei minimali.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti