Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

Kaip as myliu ta otuka su savo sepetuku biggrin.gif akvariumas blizga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2015 07 08, 11:25)
Kaip as myliu ta otuka su savo sepetuku biggrin.gif akvariumas blizga  bigsmile.gif



Tai ir gerai, kad pasiteisino. Man dar patinka žiūrėti į šias miniatiūrines žuvikes-visada nuotaiką pakelia.
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2015 07 08, 11:25)
Kaip as myliu ta otuka su savo sepetuku biggrin.gif akvariumas blizga  bigsmile.gif


QUOTE(evora @ 2015 07 08, 12:03)
Tai ir gerai, kad pasiteisino. Man dar patinka žiūrėti į šias miniatiūrines žuvikes-visada nuotaiką pakelia.


Man ir patinka šios žuvytės. Tikros darbštuolės.
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2015 07 08, 13:25)
Kaip as myliu ta otuka su savo sepetuku biggrin.gif akvariumas blizga  bigsmile.gif


Nu va, super thumbup.gif
Atsakyti
O man smalsu kur Arvudukas dingo?? Nes labai jau pasigedom blush2.gif .
P.S. Čia juoakis 4u.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2015 07 09, 16:48)
O man smalsu kur Arvudukas dingo?? Nes labai jau pasigedom      blush2.gif  .
P.S. Čia juoakis    4u.gif  biggrin.gif  .


Spėju Arvydas gūdžiam kaime, kur kompiuterio nerasta.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 07 09, 18:50)
Spėju Arvydas gūdžiam kaime, kur  kompiuterio nerasta.

Nu viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien vyko gelbėjimo operacija. Tiesą sakant, taip ir nesupratau, kas įvyko. Dieną purkštelėjau Vimi All in one 5 paspaudimus. Vakare žiūrim - kažkas voliojasi. Ogi dvi rodostomos jau be gyvybės žymių, lapė ir pulcheriai aukšyt uodegom, ancistrusai sustabarėję. Po gelbėjimo operacijos, rodos, atsigavo. Bet vis tiek nuostoliai - trys rodostomos ir geltonas ancistrusas. Ilgaplaukiai atsigavo, lapė irgi atsigavo, tik pulcherio patinas toks pavargęs vis dar. Žiūrėsim, kas bus ryte. Kur priežastys viso šito - nesupratau. CO2 padavimas normalus, 1 burbulas per sekundę maždaug, temperatūra vandens gal kiek aukštoka - 27, bet tikrai ne kritinė. Staigiai išmečiau lauk akmenis, nes vienitelis man labiausiai tikėtinas paaiškinimas - kad sureagavo kažkaip trąšos ir akmuo g.gif . Vienžo, akvariumas ištuštėjo tiek floros, tiek faunos prasme...
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2015 07 09, 21:51)
Šiandien vyko gelbėjimo operacija. Tiesą sakant, taip ir nesupratau, kas įvyko. Dieną purkštelėjau Vimi All in one 5 paspaudimus. Vakare žiūrim - kažkas voliojasi. Ogi dvi rodostomos jau be gyvybės žymių, lapė ir pulcheriai aukšyt uodegom, ancistrusai sustabarėję. Po gelbėjimo operacijos, rodos, atsigavo. Bet vis tiek nuostoliai - trys rodostomos ir geltonas ancistrusas. Ilgaplaukiai atsigavo, lapė irgi atsigavo, tik pulcherio patinas toks pavargęs vis dar. Žiūrėsim, kas bus ryte. Kur priežastys viso šito - nesupratau. CO2 padavimas normalus, 1 burbulas per sekundę maždaug, temperatūra vandens gal kiek aukštoka - 27, bet tikrai ne kritinė. Staigiai išmečiau lauk akmenis, nes vienitelis man labiausiai tikėtinas paaiškinimas - kad sureagavo kažkaip trąšos ir akmuo g.gif . Vienžo, akvariumas ištuštėjo tiek floros, tiek faunos prasme...


OHO g.gif
Ar čia pirmą kartą purkštelėjot trąšas, ar buvo anksčiau pastoviai naudotos? Jei pirmą kartą-sakyčiau gal per didelė koncentracija vienoje vietoje ir žuviukai įpuolė į tą vandens-trąšų plotą.
Aš pilu į burbuliatoriaus srovę ir skirtinguose akvariumo kraštuose. Sakykim 3 purkštelėjimus kairiam krašte+ 2-3 -dešniam krašte. Bet pirmą kartą pabandžiau tik nuo 2 purkštelėjimų, kitą dieną + 1 daugiau ir t. t.
Dar gal pačios trąšos kažkokios negeros, bet labai mažai tikėtina.
Atsakyti
Nea, ne pirmą. Purškiu visad ant fleitos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti