Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 24

QUOTE(needlee @ 2016 01 27, 15:10)
Sveiki, ir aš prašau pagalbos su čiužiniais...



Sveiki, rekomenduoju pasidomėti Selene Puro Lastic čiužiniu. HR poliuretano čiužinys, puikus kainos ir kokybės santykis. Taip pat, manau Jums patiktų čiužinys Laguna, su Visko-Clima sluoksniu. Verta pabandyti abu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ginte_d @ 2016 01 28, 16:08)
Laba diena.

Ar Fey&Co ciuzinys Vitali HR yra tinkamas miegoti 65 ir 100 kg zmonems. Ir ar galima ji rinktis dvieju kietumu H2 ir H3?

Vitali HR dvieju skirtingu kietumu po vienu uzvalkalu nebuna, nes jis is ekonomines kolekcijos. 100 kg manyciau siam ciuziniai jau beveik ribinis svoris (nereiketu virsyti 110 kg), ir reiketu rinktis H3 kietuma.
Po vienu uzvalkalu su skirtingo kietumo branduoliais gali buti Royal Vital Pur, Prestige KS 55, jie priskiriami prie vidutines kainos ciuziniu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukas @ 2016 02 01, 10:45)
Vitali HR dvieju skirtingu kietumu po vienu uzvalkalu nebuna, nes jis is ekonomines kolekcijos. 100 kg manyciau siam ciuziniai jau beveik ribinis svoris (nereiketu virsyti 110 kg), ir reiketu rinktis H3 kietuma.
Po vienu uzvalkalu su skirtingo kietumo branduoliais gali buti Royal Vital Pur, Prestige KS 55, jie priskiriami prie vidutines kainos ciuziniu.


Bet ar H3 kietumas butu ne per kietas man 65 kg sverianciai? Gal galetumete parekomenduoti tinkamesni ciuzini 300-400 eur ribose? Pageidautina fey & co firmos, bet nebutinai hr poliuretano, gal uz tokia kaina geresni yra spyruokliniai? Ar ne?
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2016 01 28, 16:21)
Laba diena,
ieškau čiužinio vaikui, kad tiktų iki kokios paauglystės. Išmatavimai 190*80.

*Camelia*,
Į svarstymus įtraukite ir čiužinį Morta, kuris turi gerą vidinę oro ventiliaciją (profiliavimas), elastingą paviršių, dvipusis, audinys trikotažinis, su medvilne, nusivelka per 4 kraštines (viršus/apačia atskirai) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dais @ 2016 01 28, 16:36)
Groteles nusprendėm pirkti Lignum Starr, o čiužinį negalvojom, kad taip sunku išsirinkti  g.gif

dais,
TYLA*** privalumas, kad galite patys pasireguliuoti kietumą/minkštumą (apversti patį branduolį, kurio perdangos virš spyruoklių skirtingo kietumo), nusegamo viršutinio lateksinio antčiužinio (galite miegoti ir be jo arba jį panaudoti vykstant į kelionę, sulaukus svečių.
Virš spyruoklių yra 2 sluoksniai, kurių bendras aukštis apie 8 cm, tai, daugeliu atvejų, prisitaiko prie bet kokio svorio... Branduolys-kietesnis, MULTIPOCKET spyruoklės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lonas: 01 vasario 2016 - 16:45
QUOTE(ginte_d @ 2016 02 01, 14:10)
Bet ar H3 kietumas butu ne per kietas man 65 kg sverianciai? Gal galetumete parekomenduoti tinkamesni ciuzini 300-400 eur ribose? Pageidautina fey & co firmos, bet nebutinai hr poliuretano, gal uz tokia kaina geresni yra spyruokliniai? Ar ne?

Jei kalbame apie 160 plocio ciuzinius, tai anksciau paminetieji nebetelpa i Jusu nurodytus kainos remus... Siulyciau pagalvoti apie Royal Victory, Elegance TFK 120 bet vel gi analogiska situacija, reiketu rinktis H3 kietuma, tik sie, mano manymu, neturetu buti Jums per kieti. Nurodyto biudzeto remuose, net ir tarp spyruoklinuku sunku ka rasti, labai gaila, bet patogesni kainuoja virs 400 euruku.
Atsakyti
QUOTE(Lonas @ 2016 02 01, 17:52)
*Camelia*,
Į svarstymus įtraukite ir čiužinį Morta, kuris turi gerą vidinę oro ventiliaciją (profiliavimas), elastingą paviršių, dvipusis, audinys trikotažinis, su medvilne, nusivelka per 4 kraštines (viršus/apačia atskirai)

Nežavi manęs Morta, nesąmonė tas vidurinis sluoksnis... schmoll.gif
Vistik apsisprendėm ties Selekta 12, beliko išsiaiškinti kur pasiūlys geriausią kainą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2016 02 06, 22:38)
Nežavi manęs Morta, nesąmonė tas vidurinis sluoksnis...  schmoll.gif

*Camelia*
gal galite pagrįsti savo nuomonę kodėl: "nesąmonė tas vidurinis sluoksnis"?
RE putų poliuretanas naudojamas čiužiniuose Morta suteikia tvirtą atramą stuburui, kas ypač svarbu augančiam vaikui. Turi visu saugumo, švarumo sertifikatus.
Atsakyti
QUOTE(Lonas @ 2016 02 08, 15:59)
*Camelia*
gal galite pagrįsti savo nuomonę kodėl: "nesąmonė tas vidurinis sluoksnis"?
RE putų poliuretanas naudojamas čiužiniuose Morta suteikia tvirtą atramą stuburui, kas ypač svarbu augančiam vaikui. Turi visu saugumo, švarumo sertifikatus.

Sertifikatai mano nuomonės nepakeis. Man tai perdirbtų atliekų sluoksnis.
Kadangi kaina yra tokia pati, mieliau renkuosi čiužinį be visokių re medžiagų.
Atsakyti
Na čiužinio aš dar neišsirinkau...smile.gif biggrin.gif
Kokio aukščio riektų rinktis čiužinį 160x200. Svoris 55 kg. miegočiau viena, na kartais dar nakčiai ką priglausčiau smile.gif
Papildyta:
http://miegocentras....-...15&p_id=622
kaip šis čiužinys?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 02 08, 18:44)
Na čiužinio aš dar neišsirinkau...smile.gif biggrin.gif
Kokio aukščio riektų rinktis čiužinį 160x200. Svoris 55 kg. miegočiau viena, na kartais dar nakčiai ką priglausčiau smile.gif
Papildyta:
http://miegocentras....-...15&p_id=622
kaip šis čiužinys?



Siūlyčiau pradėti žiūrinėtis nuo 18 cm ( ne žemesnį).



Jūsų svoris nedidelis, tad bet kuriuo atveju Jūs čiužinio neperspausit, net jei jis bus ir 16 cm (žinoma, aš turiu omenyje tik geros kokybės čiužinius), tačiau kuo plonesnis čiužinys, tuo didesnę įtaką jam daro pagrindas ant kurio yra dedamas čiužinys.

Jums siūlyčiau rinktis H2 minkštumą.

Taigi, jeigu čiužinys bus plonas, o pagrindas kietas ( tarkim lentelės ar nelanksčios grotelės), čiužinys bus kietesnis nei iš tikrųjų yra. Tokiu atveju reikėtų rinktis aukštesnį čiužinį.

PATARIMAS būtų toks, prieš pirkdama čiužinį apžiūrėkite lovos pagrindą biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti