Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 106

QUOTE(Natėja @ 2015 08 20, 15:19)
Tai kad stiprinam kaip tik begalim. Mityba prižiūrim, žuvų taukų, vitaminukus vartojam ax.gif

Tai tada kantrybės, su laiku turėtų pagerėti.
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2015 08 20, 19:11)
Kad leidžia pirkti su SEB Mylimiausia, tai tikrai, tinka ir internetiniams pirkimams skirtos, o dėl Visa Electron - nežinau, gal parašys, kas žino.

Aš su tokia perku
Atsakyti
Laukiu Physician's Formula nuolaidu, labai fainas naujas tusas pasirode http://www.iherb.com...-oz-7-0-g/63294 ir atsiliepimai geri, gal kas jau bande?
Atsakyti
Nai nai koks dizainas biggrin.gif

Man Pf tušai netinka, ar trupa ar ką, bet po jų taip akis griaužia į vakarą, kaip kad turipinukų būtų prikritę sad.gif

QUOTE(Abuelita @ 2015 08 20, 19:58)
Nepykit už klausimą 4u.gif, bet pati lig šiol tik jungiausi (ir tai labai retai) prie kitų merginų, o iš iHerb reikia pirkti pačiai, tai ir nežinau, kaip sužinoti, ar mano Visa Electron pritaikyta atsiskaityti internetu. Klausti banke, taip?blush2.gif


Visa Electron pirkti negalima. Pasikeiskit ją į pvz Mylimiausią, su ja, nors ir debetinė, galėtumėte pirkti.

Kodą naudokit tos dalyvės, kurios komentarai labiausiai patinka - jos ir užklauskit, kokį turi 4u.gif

Papildyta:
Papigintai išparduoda aubrey kondicionierių bigsmile.gif Iš vis žiūriu labai daug Aubrey prekių išpardavime. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 21 rugpjūčio 2015 - 10:00
Sveikos smile.gif

Niu ką, po ilgo tarpo gavau meilės laišką doh.gif Kaip ti kpradėjau jausti dėmesio trūkumą biggrin.gif Tai nusiunčiau el. paštu tik tą laišką, kurį iš iherb užsakius gavau-jame lyg ir yra visa jų reikalaujama info g.gif Užtenka persiųst tą laišką? Siuntinys 23,63 bakso. Jei galima 23,98 bakso, tai jau čia suims mane? biggrin.gif

QUOTE(ivetacom @ 2015 08 16, 07:57)
Saw palmetto reikia 320mg sita emiau, o po treju savaiciu gerai pakeisti ji dilgeles saknu ekstraktu ir po kurso vel gerti Saw Palmetto. cia onkologo Ruolios rekomendacija, jei reikia dozes galima dvigubinti.


Labai ačiū už pasidalnimus, dabar kaip tik nuolaida thumbup.gif 4u.gif O dilgėlės to ekstrakto visą pakuotę sugert ir toliau pabaigt saw palmetto? blush2.gif

QUOTE(AuroraBO @ 2015 08 18, 08:16)
100 kapsuli enzimu tik 9 eurai. Vakar dar dazu uzzisakiau ir dabar tik pastebejau, kad taip galima doh.gif negi dar viena reikes uzzisakyti


O kur tie enzimai? Nerandu, gal nebebėr? ax.gif

QUOTE(AuroraBO @ 2015 08 19, 21:56)
Subtotal suma iki 22 euru.


Tai baksiukais 23,9844?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2015 08 21, 12:57)
Sveikos smile.gif
O kur tie enzimai? Nerandu, gal nebebėr?  ax.gif
Tai baksiukais 23,9844?


Yra clearance skyriuje http://www.iherb.com...-Capsules/62940
Taip 23.98 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2015 08 21, 10:03)
Laukiu Physician's Formula nuolaidu, labai fainas naujas tusas pasirode http://www.iherb.com...-oz-7-0-g/63294 ir atsiliepimai geri, gal kas jau bande?


Esu bandzius sio tipo raudonoj su juodais ornamentais tutelej, bet manau jie dazyt turetu labai panasiai. Man patiko tas tusas ir tikrai is tu, kad vel pirkciau. Bet siu sudetis nera gera, t.y. ne tokia kaip 'organic wear' serijos tusu (zalio, balto, juoda ir rozonio lapeliu).

Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2015 08 21, 10:03)
Laukiu Physician's Formula nuolaidu, labai fainas naujas tusas pasirode http://www.iherb.com...-oz-7-0-g/63294 ir atsiliepimai geri, gal kas jau bande?

Turiu ji, man patinka. Netrupa, sepetelis patogus. I vakara akiu negrauzia kaip nuo daugumos. Kartociau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2015 08 21, 13:20)
Yra clearance skyriuje http://www.iherb.com...-Capsules/62940

Taip 23.98  4u.gif


Ačiū 4u.gif

Tai kodėl jie prie manęs kimba, jeio siuntinio kaina buvo 23,63? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2015 08 21, 20:48)
Ačiū 4u.gif

Tai kodėl jie prie manęs kimba, jeio siuntinio kaina buvo 23,63? g.gif

Profilaktiškai pamyli smile.gif kad pamalonintų "jaučiančius dėmėsio trūkumą" klientus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Abuelita @ 2015 08 20, 18:07)
Mintį supratau  drinks_cheers.gif  biggrin.gif
Čia šiaip smalsumas toks - turbūt dažniausiai naudojami pirmieji, o tie, kur toliau, tai nelabai? ax.gif

Oi, tai būtų labai liūdna, jeigu galima atsiskaityti tik kreditine sad.gif
Merginos, kas tiksliai žinote, pasakykite, ar priima tik kreditines? 4u.gif

O kaip ir kur jį naudojate? Nusipirkt tai nusipirkau, o kur naudoti, tai ir nežinau  doh.gif  blush2.gif biggrin.gif

Turiu paprasta Seb debetinę kortelę, tai man leidžia su ją pirkt.
Atsakyti
Naktinis akcijinis krepšelis


Ir dar vienas krepšelis


Ar pastebėjote, kad siuntimas su trackinimu dabar yra tokai pačia kaina kaip ir paprastas? Pabandžiau abu su trackingu užsakyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 22 rugpjūčio 2015 - 23:47
Gal patartumėt kokių vitaminų ar papildų sergant vitiligo. Vaikui dar tik viena dėmelė nuo pernai vasaros, bet bijau kad nepradėtų daugėt. Sako, ši liga paveldima, bet mes su vyru jos neturim. , manau kad saulė jam iššaukė tą baltmę.
Atsakyti