Įkraunama...
Įkraunama...

Sauskelnes ir mažylis

O pas mus atsirado netikėtai problema - kenčia.
Puikiausiai pasiprašydavo į tualetą, viską padaro.
Bet paskutiniu metu pradėjo laukti iki paskutinės minutės: vaikšto, kojytėmis trypia, raitosi ir pan. Kai paklausiam ar nori sysių - tai visada atsako kad nenori ir neina sysioti nors tuką. Kai vos ne drėkti į kelnes pradeda, tada puolam į tualetą.
Niekaip neprikalbinam kad nekentėtų, o pasiprašytų kai užsimano sysiuko.
Gal kas turit patarimų kaip su vaiku susitarti?
Atsakyti
Aš savo dukrytę prie puoduko pradėjau pratinti kažkur nuo 8 mėnesio... Buvo vasara, šilta, tai vis pasodindavau, pasodindavau... kartais padarydavo, o kartais - ir ne. Bet neversdavau sėdėti... po to buvo laikas, kai nebesėdėjo ant puodo... tai ir neversdavau.. Po kurio laiko nusipirkom WC dangtį, tai pastabėjau, kad noriai ant jo sėdi, tai aš dienomis ją laikiau be pamperso ir maždaug kas 1-1,5 val vis sodindavau.. tai būdavo visko - dažnai pataikydavau pasodint, bet būdavo ir šlapių kelnių... ir taip pamažu, ji pati pradėjo prašytis, sakydama "sysiu".. Ir rimtą reikalą visada padarydavo, tik liepdavo man iš tualeto išeit biggrin.gif O darbar (mums 1, 8 m) jau į kiemą einam be pamperso.. išbūnam apie 2 val. Taigi per parą besunaudojam 2 pampersus - pietų miegui ir nakčiai. Ir dar kai ilgesnė kelionė nusimato
Atsakyti
Sveikos, pas mus iskilo beda, pradejau pratinti prie puoduko,ir turbut as ji sigazdinau , nes vaika kad ir su trusikeliais buna kentcia nieko nedaro , ant puoduko nesiseda, i toleta bandziau nesti sodinti cypia, gaila jau vaiko paliko uzdejau papmpers vistiek kentcia nieko nedaro, patarkit ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzeG @ 2013 03 05, 12:59)
Sveikos, pas mus iskilo beda, pradejau pratinti prie puoduko,ir  turbut as ji sigazdinau , nes vaika kad ir su trusikeliais buna kentcia nieko nedaro , ant puoduko nesiseda, i toleta bandziau nesti sodinti cypia, gaila jau vaiko paliko uzdejau papmpers vistiek kentcia nieko nedaro, patarkit ka daryti?  unsure.gif



Sveika, o kiek vaikučiui laiko? gal dar per anksti? O gal puodukas grojantis buvo? Nes esu nemažai girdėjusi atsiliepimų, kad vaikai išsigąsta tos muzikėlės...
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2013 03 05, 14:30)
Sveika, o kiek vaikučiui laiko? gal dar per anksti? O gal puodukas grojantis buvo? Nes esu nemažai girdėjusi atsiliepimų, kad vaikai išsigąsta tos muzikėlės...

TAIP TAIP, MANIŠKIS,TAI ŠOKDAVO KAIP ĮGELTAS NUO TO GROJANČIO PUODUKO,KAI TIK TA MUZIKYTĖ UŽGRODAVO hihihi.gif
Atsakyti
maniškiui 19mėn, bet su puodu nekas doh.gif nesisėda, atrodo lyg bijotų- nors supranta ir pranesa kai i pampi ka negero padaro. Žadu pirkti kitokios spalvos puoda, gal pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chiliokas @ 2013 03 11, 23:31)
maniškiui 19mėn, bet su puodu nekas  doh.gif  nesisėda, atrodo lyg bijotų- nors supranta ir pranesa kai i pampi ka negero padaro. Žadu pirkti kitokios spalvos puoda, gal pades  smile.gif



bandykit sodinti ant klozeto, nusipirkus WC dangtį. Mūsiškė irgi puodo neenorėjo ant puodo sėst, tai nupirkom tą dangtį, tai iškart patiko. Nes jie gi nori daryti, taip kaip ir mes... viską kopijuoja..
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2013 03 12, 13:55)
bandykit sodinti ant klozeto, nusipirkus WC dangtį. Mūsiškė irgi puodo neenorėjo ant puodo sėst, tai nupirkom tą dangtį, tai iškart patiko. Nes jie gi nori daryti, taip kaip ir mes... viską kopijuoja..

Mano vaikas iš karto ant klozeto daro, ant puodo nesėdasi nė per kur.
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2013 03 12, 13:55)
bandykit sodinti ant klozeto, nusipirkus WC dangtį. Mūsiškė irgi puodo neenorėjo ant puodo sėst, tai nupirkom tą dangtį, tai iškart patiko. Nes jie gi nori daryti, taip kaip ir mes... viską kopijuoja..

Ačiū už gerą mintį smile.gif bandysim pirkti dangtį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jau rašiau musu ''susidraugavimo'' su puoduku istorija Vaikas ant puoduko temoje bet gal kamnors ir čia bus idomu blush2.gif

Mano Mažylė pradėjo daryt ant puoduko kai jai buvo 1 metai ir 4 mėn.
Anksčiau vis bandydavau, bet nelabai išeidavo, paskiau ligos ir t.t. vėl reikdavo mokint per nauja. Bet galiausiai pavyko išmokint maždaug per savaite. thumbup.gif (Kas keisčiausia, ''nelaimiu'' beveik nepasitaikė, nes suprato ka reikia daryti thumbup.gif ) Nupirkom sisiojančia lėle, rodžiau ir rodžiau kaip lėlytė daro ant puoduko, plodavau kai lėlytė padarydavo, isitraukė ir dukrytė i ši žaidima ir ji pradėdavo ploti, galiausiai lėlytė ''netyčia'' padarė ''sisi'' ant grindu, gražiai ja subariau, pasakiau ''nu nu nu'' ir mano vaikui akyse net prašviesėjo bigsmile.gif biggrin.gif Ji pati lėlyte subarė lotuliukas.gif viena karta ji sodina lėlyte ant puoduko, aš nueidama sakau '' lėlytė jau ''sisi'' padarė dabar tu daryk'', dukrytė atsisėdo ir padarė thumbup.gif
Jau mėnuo kaip diena pamperso nenaudojam thumbup.gif Diena arba pati pasiprašo ant puoduko arba pati nusiima kelnias ir daro (tik kartais pamiršta triusikėlius nusiimt lotuliukas.gif ) nakčiai arba jei kur važiuojam dar uždedu rolleyes.gif

Atsakyti
Mes pampius padesim i sona kai lauke bus kiek silciau,nes ir puodukas mums vis dar priesas,nors atnesem i vaiku zaidimu kambari ji doh.gif atsiseda ant jo kol dangtis uzdengtas,o tik bandyk pasodint nuoga rura iskart asaru kalnas doh.gif
Atsakyti
o aš vis jau pagalvoju, kaip reiktų jau visai jų atsisakyti... gal dar ir per anksti? Nes miegodama tai neprabunda, kai sysiu į pampersą daro...

kada jūs visiškai atsisakėte pampersų?
Atsakyti