Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

gal kas nors zino kokias programas video failu tvarkymui? girdejau kad yra programu, su kuriomis galima filmuka savo kurti, arba jeigu nufilmuoji nesamoniu ir pan, galima jas iskirpti, vaizdus sudelioti kaip patinka. wink.gif
Atsakyti
Na čia man vyras tokias pasufleravo: Adobe Premiere, NeroVision express.
Atsakyti
QUOTE (Manguste @ 2004 01 10, 12:30)
Na čia man vyras tokias pasufleravo: Adobe Premiere, NeroVision express.

Maniskis irgi su Premiere dirba. Patinka, kad galima ir garsa ant virsaus ideti, efektu padaryti clap.gif .

thumbup.gif programele!
Atsakyti
Maniskis dar naudoja ir Windows Movie Maker (Windows XP).
Ten irgi visokiu efektu galima ideti ir kaip nori sumaketuoti filmuka.
Atsakyti
Pradetantiems uztenka ir Windows Movie maker. Ji ieina i Windows XP. Premiere jau daugiau profesionalesne ir sunkesvore programa. Dar yra nemokama ir maza VirtualDub, bet su ja ner taip paprasta dirbti. VirtualDub
Gana paprasta yra Ulead VideoStudio irgi pilna efektu. Ulead
Dar galiu pamineti Pinnacle Studio bet su ja neteko dirbti.Pinnacle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 11 sausio 2004 - 18:41
Sveikos, mamytes,
gal kuri žinot, iš kur galima parsisiųsti programėlę fontų peržiūrai rolleyes.gif ?

Turiu krūvą fontų ir negaliu pasižiūrėti, kas per vieni. Paklikinus man parodo tik žodį FONT tuo sriftu, o kaip atrodo visos raidės, galiu pasižiūrėti nebent susiinstaliavus į settingus sad.gif .
Atsakyti
Na nezinau as irgi parsisiuntus font'u. Bet jokios programeles nereikia, kad perziureti. Jie pas mane suarchyvuoti WinRAR. Atsidarius - failai su .TTF pletiniu, uztenka paspausti du kartus, atsivercia ir matai visas raides.
Atsakyti
QUOTE (Maša @ 2004 03 05, 14:59)
gal kuri žinot, iš kur galima parsisiųsti programėlę fontų peržiūrai rolleyes.gif ?

FontViewer, apie kuria gali pasiskaityti cia biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Vikšreli rolleyes.gif , bet ta programėlė irgi rodo tik suinstaliuotus fontus, o man reikia, kad rodytų tuos, kurie neįkišti į Setting'us, o yra atskiram foldery. Net nežinau, ar būna tokių unsure.gif ?
Atsakyti
Kazka panasaus i sia programa Advanced Font Viewer ? Arba Font Viewer thumbup.gif
Atsakyti
Labai reiketu maketavimo programos pratybu sasiuviniui maketuoti. Turiu cia toki eksperimentini darbeli padaryti, tai gal kas nors tokiu zinote ir galetumete adresiukus parasyti?

O gal yra zmoniu, kurie dirbate butent toki darba ir galetumet kokiu nors patarimu duoti? smile.gif
Atsakyti
Mano vyras naudoja "Adobe PageMaker" thumbup.gif . O jei pas tavi Linux, tai - "Scribus" (nemokama).

Kaip naudotis "Adobe PagerMaker", skaityk cia.
Atsakyti