Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

Gavau ta megztuka dekoruota ant petuku,jau taip ilgai siunte jcrew,kad nebetaip stipriai laukiau kaip pirmaja savaite. Bet pranoko lukescius. Labai patiko,imsiu ir pilkaji wub.gif man su 164cm dengia pilva ir vos uzkrenta ant dzinsu zemu liemeniu S dydis. Pakelciau rankas ir bamba pasimatytu bet devesiu ant sijonuku aukstesniu liemeniu thumbup.gif vykes labai
Atsakyti
[quote=Cocainna,2015 12 15, 20:28]
Gavau ta megztuka dekoruota ant petuku,jau taip ilgai siunte jcrew,kad nebetaip stipriai laukiau kaip pirmaja savaite. Bet pranoko lukescius. Labai patiko,imsiu ir pilkaji wub.gif man su 164cm dengia pilva ir vos uzkrenta ant dzinsu zemu liemeniu S dydis. Pakelciau rankas ir bamba pasimatytu bet devesiu ant sijonuku aukstesniu liemeniu thumbup.gif vykes labai
[/quo
koki pirkote? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Kalbu apie si 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turi šias kelnes iš factory? Domina šios, klasikinės, ilgos ir šios, panašios į treningines. Ar vertos dėmesio - kaip medžiaga, kaip nešiojasi ir pan. Medžiaga tai miksas, nežinau ko tikėtis biggrin.gif Ar factory kokybė labai skiriasi nuo Jcrew? Nieko iš factory neturiu blush2.gif Galvoju, ar verta šitas gaudyt, ar geriau rinktis panašų variantą iš jcrew, bet tik kad kaina jau ne tokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 12 15, 21:14)
user posted image
Kalbu apie si 4u.gif


Pasirodyk ka, as irgi sio laukiu wub.gif
Atsakyti
Vakar jau buvau pasipuosusi i Kaledini vakareli,pagyrymai is visu pusiu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kiek iziuriu - puikiai
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 12 17, 11:01)
Kiek iziuriu - puikiai

Zinokit taip ir atrodo,o nugaroje uztrauktukas,daduota cinkelio smile.gif Jo vilna kazkokia kitokia,tokio megztinio is crew neturejau smile.gif standi labai,bet pakankamai minksta
Atsakyti
Cocainna, super thumbup.gif

Labai modernu, stilinga, skoninga wub.gif Ir tau labai tinka mirksiukas.gif Megztukas cia labai graziai dera. Ir mano komplimentai tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 12 17, 10:45)
Vakar jau buvau pasipuosusi i Kaledini vakareli,pagyrymai is visu pusiu thumbup.gif


Tai jau tikrai super thumbup.gif
Ir sijonas, o batai ir kojos - išvis, snogšibatelno ! thumbup.gif [taip rusiškai garsiai niekad nesakau, nu bet čia jau net nežinau, kaip taip stipriau forume išsireikšt biggrin.gif ]
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti