Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai - 3

Mane tas zebrinis pyragas irgi suviliojo, reikės pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 20, 15:41)
nesuprantu kaip ta tesla pilti blush2.gif atrodo fantastiskai tas zebras,...noreciau pasigaminti,bet nesuprantu kaip su tesla 4u.gif

nejaugi niekas nekepe g.gif


imi vieną šaukštą šviesios masės ir pili į kepimo indo vidurį. tada kabini kitą šaukštą tamsios masės ir pili į tos šviesios vidurį. ir taip be galo be krašto šviesi - tamsi -šviesi - tamsi - šviesi - tamsi- šviesi - tamsi, kol baigiasi tešla.
ir gaunasi zebriuotas biggrin.gif
Atsakyti
mintibute, esu kepusi mirksiukas.gif man patikdavo..bet tas buvo seniai seniai rolleyes.gif taip, galima, riešutų, razinų mes dažniausiai dėdavom. su uogienė nebandėm mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galėsit man kas nors padėt, nes pastebėjau, kad žinot nesibaigiančią gausybę receptų.
Kažkada, kažkur skaičiau recepta pyrago su Cocacola. Tik jau nebepamenu kur... verysad.gif
Gal kas nors esat bandę tokį kept? Ar žinot receptą?
Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2008 02 20, 17:06)
imi vieną šaukštą šviesios masės ir pili į kepimo indo vidurį. tada kabini kitą šaukštą tamsios masės ir pili į tos šviesios vidurį. ir taip be galo be krašto šviesi - tamsi -šviesi - tamsi - šviesi - tamsi- šviesi - tamsi, kol baigiasi tešla.
ir gaunasi zebriuotas biggrin.gif

supratau 4u.gif

QUOTE(Girasol @ 2008 02 20, 18:28)
mintibute, esu kepusi  mirksiukas.gif man patikdavo..bet tas buvo seniai seniai  rolleyes.gif taip, galima, riešutų, razinų mes dažniausiai dėdavom. su uogienė nebandėm  mirksiukas.gif

bandysiu 4u.gif

QUOTE(cap @ 2008 02 20, 22:36)
Sveikos,
Gal galėsit man kas nors padėt, nes pastebėjau, kad žinot nesibaigiančią gausybę receptų.
Kažkada, kažkur skaičiau recepta pyrago su Cocacola. Tik jau nebepamenu kur...  verysad.gif
Gal kas nors esat bandę tokį kept? Ar žinot receptą?
Ačiū.  smile.gif

yra kakzkur receptas su fanta,gal tiks cola? regis maciau receptuose su nuotraukom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 21, 15:53)

yra kakzkur receptas su fanta,gal tiks cola? regis maciau receptuose su nuotraukom 4u.gif

As buvau idejus recepta su Fanta 4u.gif
QUOTE
FANTA" pyragas

Ismokau kepti pas teta Vokietijoj  paprasta, skanu ir greita 

Reikes:

4 stikliniu miltu,
4 kiausiniu,
3 stikliniu cukraus,
1 stikline "Fantos",
1 stikline aliejaus,
1,5 pakelio kepimo milteliu,
1 pakelis vanilinio cukraus.

Paruosimas:

I inda imusti kiausinius ir supilti cukru ir vanilini cukru. gerai isplakti, kad istirptu cukrus. Tada ipilti stikline "Fantos" ir toliau plakti. Tuomet pilti alieju ir maisyti toliau. Miltus sumaisyti su kepimo milteliais ir po biski visa laika maisant berti i inda. Maisyti maisyti ir maisyti su didele kantrybe, kad nebutu miltu gumuleliu.
Tada pilti mase i kepimo inda ir kepti apie 25-35min apie 170C temperaturoj.


Skanaus
Atsakyti
O į Fantos pyragą tiek daug cukraus ir dedas? 3 stiklinės?
Papildyta:
Ir dar...
Šiandien išbandžiau "Zebrą", labai skanus ir gražus gavos!
Ačiū už receptą!
Ir vietoj vandens, kaip kažkas rašė, pyliau limonado. wink.gif
Atsakyti
Įdesiu labai skanaus pyrago (bent jau man) receptą

Obuolių pyragas

3 kiaušiniai
1st. grietinės
250gr. margarino
kepimo miltelių (šiek tiek)
miltų
2-3 obuoliai

Tryniai ištrinami su cukrumi, supilamams ištirpintas margarinas, maišomas, pilama grietinė, dedami miltai. Išsukama iki grietinės tirštumo. Suplakami, sudedami baltymai ir vėl atsargiai išmaišoma. Masė sudedama į kepimo indą. Tada nuplauti, nulupti ir skiltelėmis supjaustyti obuoliai dedami ant masės viršaus. smile.gif biggrin.gif Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivuška :): 21 vasario 2008 - 20:59

Tiek visokiu idomiu receptuku bigsmile.gif Jauciu zebra reiks pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 22 vasario 2008 - 17:25
QUOTE(cap @ 2008 02 21, 18:52)
O į Fantos pyragą tiek daug cukraus ir dedas? 3 stiklinės?

Pagal tetos recepta, tai reikia net 4 stikliniu, bet man per saldu, tai sumazinau iki 3 4u.gif
Atsakyti
Ochooo blink.gif
Na reiks bandyt. smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2008 01 25, 14:54)
radau recepta tarp naminiu pyragu praeitoj temoj
3 kiausiniai
2 stikl cukraus
1 pok vanilinio cukraus
1pok kepimo milteliu (apie 2 arb sauktelius)

1 stikl vandens
1 stikl aliejaus
2 stikl miltu
kakavos.

Suplakti kiausinius, cukru ir vanil cukru bei kepimo miltelius, supilti vandeni, alieju ir miltus, gerai isplakt. Tesal padalyt i 2 dalis: i 1 idet 3 saukstus kakavos, i kita 2 saukstus miltu.
Forma apslakstyt vandeniu, paimti 1 sauksta SVIESIOS  mases ir ipilti i formos visury, po to rudos mases ir lasinti i balto...
labai grazu gaunasi, na ir aisku skanu  didis.gif



O as biski kitaip darau Zebrini pyraga. smile.gif

Zebrinis pyragas 2 bigsmile.gif

3 kiausinius suplakti su 1 stikline cukraus,dedam i mase 1 stikline grietines,1 arbat.sauksteli sodos,1 stikline miltu. Viska gerai ismaisom. Tada mase dalinam i 2 dalis. I viena dedam 3 saukstus kakavos,o i kita- 2-3 saukstus miltu. Pilam i kepimo forma po eiliui. Is pradziu viena balta mase,paskui-tamsia. Ir taip toliau. Ir kepam.
Skanaus.

Sian kepiu pagal tavo recepta. mirksiukas.gif
Atsakyti