Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisegti nuotrauką per "Browse"?

Kad atsirastų galimybė prisegti nuotrauką tiesiai iš kompiuterio (naudojantis "Browse"), reikia surinkti 100 žinučių.

user posted image
Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.


"Browse" funkcija yra tik keliuose forumuose/subforumuose:

- Forume Konkursai ir visuose subforumuose, išskyrus „Šauniausias mano „mamadienis“ / “tėvadienis““
- Forume Dėdės Miego pasakos
- Forumo Sportas ir dietos subforumuose „Pratimai atskiroms kūno dalims“ ir „Mano lieknėjimo istorija“
- Forume Šventės
- Forumo Vestuvės subforumuose „Planavimas“, "Gražios vestuvių dieną", „Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms“ ir „Įvairios smulkmenos“
- Forumo Kelionės ir atostogos subforumuose „Kelionių fotoreportažai“, „Lietuva“ ir „Europa“
- Forumo Namai subforume „Statome namą nuo A iki Z“
- Forume Kulinarinės idėjos ir visuose subforumuose, išskyrus „Pusryčiai veiklioms moterims“
- Forume Flora
- Forume Fauna ir subforumuose "Šunys" ir "Katės"
- Forume Štai mes kokie!



Kaip įkelti paveikslėlį/nuotrauką per "Browse"?
Spaudžiat "Browse"/Pasirinkti failą, pasirenkat kompiuteryje norimą įkelti paveikslėlį/nuotrauką. Tada spaudžiat Įkelti šį priedą. Galima vienu metu įkelti kelias nuotraukas/paveikslėlius.

user posted image

Kai jau baigiat įkelinėt, spaudžiat apačioj atsakyti.

Jei nebenorite to paveiksliuko įkelt, galite jį pašalinti, paspausdami Pašalinti.

user posted image



Kaip ištrinti prisegtas nuotraukas?
Ateina laikas, kai pasiekiamas kėlimo limitas. Tokiu atveju spauskit Mano nustatymai -> kairėj pusėj Nustatymai > Valdyti prisegtus failus -> sudedat varneles, kurias nuotraukas norite pašalint, ir ištrinat.



Yra kita galimybė įkelti paveikslėlį - susikurti internete fotoalbumą, jame įkelti nuotrauką/paveikslėlį ir jau iš ten kelti į forumą IMG kodo pagalba.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 30 liepos 2013 - 22:23
o gal padarysite kad būtų galima iš kompiuterio kelti foto į skelbimus tevų skiltyje? butu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dyva: 12 rugpjūčio 2006 - 22:53
QUOTE(Dyva @ 2006 08 12, 22:50)
o gal padarysite kad būtų galima iš kompiuterio kelti foto į skelbimus  tevų skiltyje? butu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Čia limitas uždėtas dėl vietos stokos. Jei tu kelias kelsi, kiti - dar kelias... Tai pačiam forumui jau vietos neužteks rolleyes.gif

O ne geriau būtų pačiai susikūrt internetinį fotoalbumą mirksiukas.gif Tada galėsi ne tik kelti kiek norėsi, bet ir didesnes wink.gif



Jei spaudžiant kodą img rašo error, ką daryt skaityti čia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 12 lapkričio 2007 - 11:10
Viksreli.. (atsiprasau uz nelietuviska rasyba.. ne mano kompiuteris cia.. blush2.gif )

sugalvojau idet i receptu skyreli pora nuotraukyciu. specialiai fortki.com susikuriau vartotoja, sumeciau nuotraukytes, o SM ju nepriima verysad.gif Raso kad "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami" Ka tai reiskia ir ka daryt..? unsure.gif
Atsakyti
Turbūt galūnė baigiasi skaičiukais ar kt, o ne jpg/gif wink.gif
Atsakyti
laba diena, norejau paklausti, kur galeciau rasti sena tema apie nuotraukos prisegima? Nes ten kazkaip viskas buvo aisku, o sitoje dar nelabai schmoll.gif .
aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(ievutee @ 2006 08 21, 16:59)
laba diena, norejau paklausti, kur galeciau rasti sena tema apie nuotraukos prisegima? Nes ten kazkaip viskas buvo aisku, o sitoje dar nelabai schmoll.gif .
aciu uz info

Apie kokią temą šneki? Gal apie šią?
Atsakyti
A va man toks klausimas pasistojo: ikelineju foto per Browse, bet raso, kad tipo per didele apimtis, nors foto uzima tik 900 KB... Kas cia galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Marinda @ 2006 08 22, 23:25)
A va man toks klausimas pasistojo: ikelineju foto per Browse, bet raso, kad tipo per didele apimtis, nors foto uzima tik 900 KB... Kas cia galetu buti?

Tik?! Max foto turėtų bitū tik 30 KB biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 17, 16:50)
Viksreli.. (atsiprasau uz nelietuviska rasyba.. ne mano kompiuteris cia..  blush2.gif )

sugalvojau idet i receptu skyreli pora nuotraukyciu. specialiai fortki.com susikuriau vartotoja, sumeciau nuotraukytes, o SM ju nepriima  verysad.gif Raso kad "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami" Ka tai reiskia ir ka daryt..?  unsure.gif


baigiasi ne skaiciukais, o .jpg. bet ta pati ismeta...
patikrinau, ar nesikartoja IMG ir kita, bet nepavyksta..
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 08 21, 10:34)
Turbūt galūnė baigiasi skaičiukais ar kt, o ne jpg/gif wink.gif



Joo baigiasi skaiciukais. O kaip padaryti, kad baigtusi jpg arba gif. Padekite ciukcei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zabava @ 2006 10 28, 18:54)
Joo baigiasi skaiciukais. O kaip padaryti, kad baigtusi jpg arba gif. Padekite ciukcei  blush2.gif

Kai kuriuose internetiniuose puslapiuose nuotraukų galūnes automatiškai sugeneruoja su skaičiukais rolleyes.gif

Kelk į www.photobucket.com/ ir nebus problemų wink.gif
Atsakyti