Įkraunama...
Įkraunama...

Metų skirtumas

QUOTE(welkom1 @ 2007 05 05, 16:00)
Idomu ar yr aci atokiu, pas kuriuos yra 10-15 metu skirtumas g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif ?

tarp mūsų 20 rolleyes.gif
Atsakyti
tarp musu 10 metu skirtumas, visada maniau, kad idealiausia yra 5 metai, bet dabar manau, kad visai gerai ir 10 thumbup.gif Anksciau turejau 2 metais jaunesni, 3.5 metu buvom kartu, bet nebuvo gerai box.gif
Atsakyti
Tarp musu keturiu metu ir septyniu menesiu skirtumas... as vyresne, bet nesijaucia... viskas thumbup.gif O aplinkiniai isvis klausia kiek jis uz mane vyresnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tarp musu 2 men skirtumas, man visad patikdavo jaunesni. Bet ne amziui skirtumas o kaip zmogaus protas subrendes, kiti mano vyro bendraamziai po sokius laksto, gerineja ir keicia panas kaip kojines, o mano islaiko visa seima ir masto apie ateiti.
Atsakyti
2 mėn tai menkniekis, nepavadinsi skirtumu smile.gif
Atsakyti
tarp mūsų 1 metų ir 3mėn skirtumas. sutariam thumbup.gif labai mylim vienas kitą. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 05 06, 02:00)
Idomu ar yr aci atokiu, pas kuriuos yra 10-15 metu skirtumas g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif ?



tarp musu 11 metu ir labai sauniai sugyvenam thumbup.gif
Atsakyti
mes tai bendraamziai. visada sakiau, kad mano vyras bus kokiais 5 metais vyresnis, bet dabar geri taip kaip yra thumbup.gif
Atsakyti
7 metai
Atsakyti
MB uz mane vyresnis beveik 7 metais 4u.gif
Atsakyti
tarp musu 7 metai skirtumas,bet nemau kad tai daug
Atsakyti
Tarp mūsų 6 metų skirtumas - aš vyresnė rolleyes.gif
Atsakyti