Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

user posted image

Aš į daržą nuėjau,
Pasakėlėn patekau.
Ten morkytė šoka, suka
Linksmą pasakų ratuką.

Ten ridikėliai muzikantai,
O kopūstai - dirigentai.
Ir pupelės valsą šoko,
Kol labai gerai išmoko.

Dar dainavo žirnių choras
Ir solistas pomidoras.
Artistus aš surinkau
Ir dantukais sukramtau.

Buvo pasaka graži
Ir labai labai skani..




sena tema
Atsakyti
Patarkit kokias šparagines pupeles pirkti. Norėčiau geltonų, neaukštų ir kad to siūlo nebūtų ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uze3 @ 2016 02 18, 09:14)
Patarkit kokias šparagines pupeles pirkti. Norėčiau geltonų, neaukštų ir kad to siūlo nebūtų ax.gif  ax.gif

http://www.seklos.lt...zemauges/page:2 . Man šitos patiko Tara. Žemos, bet derėjo labai gausiai, reikia rinkt dažnai. Plonutės, prisišaldžiau daug. O sėklos sėjimui tokios mažos, liko man dar keliems metams.
Atsakyti
Žalios, ne geltonos. Bet tikrai skanios, plonos ilgos ankštys. Žemaūgės, bet nurenkant paaugusias, pastoviai žydi ir mezga. Pernai pirmakart sėjau ir man atradimas . Sėklų pasirinkau - mažytės beveik juodos pupelės.
http://www.e-seklos.lt/lt?sq=gusty
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 18 vasario 2016 - 10:51
Kristule, ačiū už naują temą, labai tinkamas eilėraštukas mirksiukas.gif
Kol kas tik skaitau temą, nepasireiškiu. Sklypas dar neišlygintas po statybų, bet jau rankos niežti, taip noriu jau kažką nuveikti. Tai bus pirmas mano daržas, todėl bus "kvailų klausimų" blush2.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte parašyti, per kiek laiko gaunate sėklas iš Premier Seeds direct? Užsimaniau paprikų, bet gal jau bus vėlu sėti kol atsiųs?
Atsakyti
QUOTE(uze3 @ 2016 02 18, 10:14)
Patarkit kokias šparagines pupeles pirkti. Norėčiau geltonų, neaukštų ir kad to siūlo nebūtų ax.gif  ax.gif

Jau kelis metus pasitvirtinusi veislė Sonata-ankstyva, derlinga, žemaūgė thumbup.gif Sėdama kas mėnesį, prasitęsiu jų derėjimo sezoną.
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2016 02 18, 21:55)
Gal galėtumėte parašyti, per kiek laiko gaunate sėklas iš Premier Seeds direct? Užsimaniau paprikų, bet gal jau bus vėlu sėti kol atsiųs?


per savaite maždaug mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės daržų mylėtojos.

O aš norėjau paklausiti, kaip manote, ar jau laikas avietes genėti. Spaudoj rašo, kad vasario mėn, bet pas mane dar sniego kažkiek yra.. tai mastau ar jau prasieiti šį savaitgalį ar dar palaukti...
Atsakyti
QUOTE(LINANDRA @ 2016 02 19, 10:47)
Sveikutės daržų mylėtojos.

O aš norėjau paklausiti, kaip manote, ar jau laikas avietes genėti. Spaudoj rašo, kad vasario mėn, bet pas mane dar sniego kažkiek yra.. tai mastau ar jau prasieiti šį savaitgalį ar dar palaukti...


vaiskrūmių temoj neperseniausiai apie avietes kalbėjo
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2016 02 19, 07:43)
per savaite maždaug mirksiukas.gif

Ačiū, einu rinkti užsakymo. Paprikų jau ir čia spėjau prisipirkti, sėklų atrodo visokių kalnus turiu, bet kai pažiūriu vis kažko dar norisi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 02 19, 07:21)
Jau kelis metus pasitvirtinusi veislė Sonata-ankstyva, derlinga, žemaūgė thumbup.gif Sėdama kas mėnesį, prasitęsiu jų derėjimo sezoną.

O ar tikrai Sonata, ne Sonesta? Sonatos net neradau, o Sonesta tikrai labai gera, plonytes ankstys, ilgai neperauga, man patiko.
Atsakyti