Įkraunama...
Įkraunama...

Programa klaidų taisymui

Man reikia programos, kuri tik pabrauktu klaidingus zodzius, ir po to pasiulytu taisymo variantus. Gal kas zinot kur ja butu galima gauti, ar bent jau, kaip ji vadinasi. Aciu.
Atsakyti
Almuke, pas mane taiso programa Juodos Avys.
Atsakyti
ji vadinas juodos avys . kazkur turetu buti mano kompe parasyk emeilo adresa , as tau ja persiusiu. del taisymo variantu , tai ne tik pabraukia netaisingus zodzius ir tiek .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happymother: 24 rugpjūčio 2004 - 11:15
happymother, turiu aš tą programą "Juods avys" tik ji iki galo nesuinstaliuota - kad susiinstaliuoti - reikia kažkokius kodus suvesti - o aš jų nzn. Gal tu kartais žinai?
Atsakyti
Neteisingai parasytus zodzius brauko ir Word'as..... unsure.gif Tik reikia isiinstaliuoti lietuviu kalba. As asmeniskai turiu Juodas Avis, taciau visiskai nesinaudoju, nes apsieinu su Word'u. unsure.gif
Atsakyti
Ar tikrai geriau nei Tildes biuras?
Atsakyti
QUOTE (Auge X @ 2004 09 09, 10:47)
Ar tikrai geriau nei Tildes biuras?

cia ziurint kuriems windausams.
Jei neklystu, tai win xp lietuvinimui yra naudojamas tildes biuras.
Nenaudojau nzn, nes kompaktas kazkur voliojasi.

Hapymother, norint, kad wordas pabrauktu neteisingus zodzius, tam turi buti suinstaliuota kokia nors programa. Jei nieko nekeitet po maniskio darbo, tai pas jus worde sita darba LITWIN atlieka.
Atsakyti
Hmmmm.Apie ka jus,ka daro tos juodos avys,as naujoke ir cia,ir kompe.Nieko nesuprantu.Ar ir man istaisytu biggrin.gif ?
Atsakyti
pabandykit per koki Emule ar edonkey ar ten kazaa paieskot rolleyes.gif
Atsakyti
Iš čia galima parsisiūsti rašybos tikrinimo programas .
Atsakyti
Aš naudojuosi tokia nedidele programele, kuri skirta MS Office 2000 ir MS Office XP rašybos tikrinimui. Jos darbu esu visiškai patenkintas ir nereikia jokių "Juodų avių". Instaliacinio archyvo dydis vos 996 KB. Gaila, tik nebeturiu jos nuorodos Internete. Bet jei kam labai reikia, galiu atsiųsti ją pačią. mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu microsoft speeling pac'a ir esu juo visai patenkintas smile.gif
Atsakyti