Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(Sonatina @ 2006 05 14, 17:17)
Šiaip aš niekada nepermaišau tešlos, o iškart kepu... Bet neabejoju, kad permaišius tešla sukrinta... O kam ją reikia permaišyti? unsure.gif
Man tešla gaunasi grietinės tirštumo, kaip ir normaliem blynam, ir aš ją kabinu šaukštu schmoll.gif



Tai vis tiek šaukštu lieti. O man ji nuo to ir sukrinta, užtenka pvz. šaukštą iš tešlos ištraukt arba įdėt g.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš irgi labai mėgstu blynus. thumbup.gif
Jau kurioje temoje bandau išsiaiškinti - ir niekiap neišeina - kaip išsikepti tokių blynų kaip Delano? g.gif
Man labai patinka tešla -kaip guminė, nors ir ploni (mano namie kepami daug plonesni, traškūs - irgi skanūs, o man anie labiau patinka ir viskas). Na ir įdaras? Kaip daryti aviečių/vyšnių įdarus. Nesuprantu - žalias uogas dėti? - nemanau, uogienę - irgi ne tas. Na visai esu pasimetusi, o taip norėčiau išmokti namuose pasigaminti būtent tokių blynelių. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kaip pasidaryti lietiniam įdarą su midijom?
Valgiau Double coffee, o dabar niekur nerandu recepto, o taip norėtusi namie pasigaminti. bigsmile.gif
Atsakyti
visiems, kas skaiciuoja kolorijas, o ir siaip "skrandzio neapkraunantys" biggrin.gif

DARZOVIU BLYNELIAI

1 didele morka
2 cukinijos (apie 600g)
40g miltu
40g smulkiai tarkuoto parmezano (naudoju lietuviska "dziuga" thumbup.gif )
ziupsnelis druskos, siek tiek pipiru
1 kiausinis


morka ir cukinijas sutarkuojame per burokine ar spec. tarka plonais siaudeliais, imusame kiausini, dedame tarkuota parmezana, miltus, druska, pipirus. viska sumaisome ir kepame blynus. iskeptus blynus dedame ant popierinio ranksluoscio, kad sugertu riebalu pertekliu. cia nebutinai, bet as nemegstu, kai blynai prisigere riebalu schmoll.gif valgome vienus, ar su grietine.

user posted image


Atsakyti
Dariau panasius blynelius kaip Lanaa, tik be surio ir vadinosi jie - japoniskas fastfudas "okonomyaki". Pripjausciau dubeni darzoviu (kopusto, morkos, raudono pipiro, cukinijos) ir sumaisiau su tirsta blynu tesla ir kepiau. Valgeme su kecupu. Vyrelis ruosesi kita diena ju i darba nusinesti ir duoti paragauti bendradarbiui japonui, kad tas ivertintu autentiskuma, bet neliko... Sudege staigiai, kaip sakant. wink.gif
Papildyta:
Dar: siandien iskepiau blynus su tunu (ideja is uzkandziu skyrelio, ten yra tema apie tuna). Nusprendziau is ryto kad tulika reikia perdazyti, tai net nepastebejau kaip diena prabego. Tik ziu - uz 10 min vyras grizta o namie nieko valgomo. Isgelbejo mane tie blyneliai- i blynu tesla imaisiau dezute 170g smulkinto tuno, iskepiau ir daviau valgyti su grietine. Skanu, sotu, o svarbiausia-greita.
Atsakyti
Vakrienei iškepiau vaikų ir ne tik mėgiamų bananinių blynų smile.gif

user posted image

BANANINIAI BLYNAI

1 puodelis miltų
1 v. š. cukraus
2 a. š. kepimo miltelių
¼ a. š. druskos
1 kiaušinis, išplaktas
1 puodelis pieno
2 v. š. aliejaus
2 prinokę bananai, sutrinti

1. Sumaišyti miltus, cukrų, kepimo miltelius ir druską. Kitame inde sumaišyti kiaušinį, pieną, aliejų ir bananus (aš viską sutrinu blenderiu).
2. Atsargiai dalimis įmaišyti miltų mišinį į bananų mišinį: tešla bus su gumuliukais. Nepermaišyti.
3. Kepti įkaitintoje keptuvėje su šlakeliu aliejaus.

P. S. puodelis - 237 ml smile.gif
Atsakyti
na o as darau lietinius su saldytu darzoiu idaru ir suriu.Atsildau mikrobangineje darzoves,jas pakepinu.Bet turbut skanu ir jas isvirus paprastai.Sudedu ant blyno,uzbarstau suriu,suvynioju kaip laiska ir pakepu.Labai skanu su grietine. essen.gif essen.gif O darzoves geriausia tinka,tai morkos,zirneliai,kalafijorai ir sparagai.Maximoje yra viskas viename pokelyje. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita K @ 2006 06 21, 11:26)
na o as darau lietinius su saldytu darzoiu idaru ir suriu.Atsildau mikrobangineje darzoves,jas pakepinu.Bet turbut skanu ir jas isvirus paprastai.Sudedu ant blyno,uzbarstau suriu,suvynioju kaip laiska ir pakepu.Labai skanu su grietine. essen.gif  essen.gif O darzoves geriausia tinka,tai morkos,zirneliai,kalafijorai ir sparagai.Maximoje yra viskas viename pokelyje. drinks_cheers.gif

thumbup.gif Lygiai taip pat darau, tik dar truputį į daržoves pomidorų padažo dedu ( o ir sūrio ne visada smile.gif ) thumbup.gif gaunasi. Apšlakstau Vorčesterio padažu.
Atsakyti
Jeigu taip mėgstate blynus, tai siūlau paragauti dar vienus tongue.gif

user posted image

JOGURTINIAI BLYNAI

2 st. miltų
2 a. š. kepimo miltelių
1 v. š. cukraus
1/2 a. š. druskos
1 st. natūralaus jogurto
1 ¼ st. pieno
2 kiaušiniai (lengvai išplakti)
¼ st. tirpinto sviesto ar margarino

Kartu persijoti miltus, kepimo miltelius, druską ir cukrų. Kitame inde sumaišyti jogurtą, pieną ir kiaušinius. Įmaišyti sviestą. Supilti skysčius į miltus ir maišyti tik tol, kol neliks sausų miltų (nepermaišyti!). Kepti įkaitintoje keptuvėje šlakelyje aliejaus iš abiejų pusių.

P. S. stiklinė – 237 ml. Jogurtą dėjau citrininį. Labai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 22, 16:10)
Sonatina turbut turi kakokias stebuklingas rankas, nes pas ja viskas skaniai ir graziai gaunasi  bigsmile.gif

O aš galvoju,kad dar ir nuo keptuvės priklauso grožis g.gif
Sonatina,kokioj keptuvėj kepi,kad taip gražiai blynai atrodo? essen.gif
Atsakyti
Deja, keptuvė mano nusibaigusi (kadaise tai buvo Tefal Priviledge tongue.gif , bet dabar net termospoto nebesimato blush2.gif ) ir vis dairausi naujos... Tik niekaip neapsisprendžiu kokios noriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 15, 19:59)
Vakrienei iškepiau vaikų ir ne tik mėgiamų bananinių blynų smile.gif

user posted image

BANANINIAI BLYNAI

1 puodelis miltų
1 v. š. cukraus
2 a. š. kepimo miltelių
¼ a. š. druskos
1 kiaušinis, išplaktas
1 puodelis pieno
2 v. š. aliejaus
2 prinokę bananai, sutrinti

1. Sumaišyti miltus, cukrų, kepimo miltelius ir druską. Kitame inde sumaišyti kiaušinį, pieną, aliejų ir bananus (aš viską sutrinu blenderiu).
2. Atsargiai dalimis įmaišyti miltų mišinį į bananų mišinį: tešla bus su gumuliukais. Nepermaišyti.
3. Kepti įkaitintoje keptuvėje su šlakeliu aliejaus.

P. S. puodelis - 237 ml smile.gif

Sonatina,kažin ar tavo blynus galima kepti čirvinių blynų keptuvėj,gal įpylus daugiau riebalų gautusi,taip pat ir jogurtinius,o gal žinai čirvinių įdomesnių receptų ax.gif
Atsakyti