Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasipuošti svočiai?

Sveikos merginos ir moteriskaites biggrin.gif Spalio menesi teks pabuti svocia huh.gif , neturiu zalio supratimo kokiom suknelem puosiasi ir kokios puokstes dabar madingos svocioms???? Vyras sako, reikia nuvaziuoti prie santuoku rumu paziopsot... blink.gif Aga, nuvaziuok, kad laiko nera nors tu "uzmusk" doh.gif
Padekit..a...plyyyzzzz. Gal kuri nesenai buvote vestuvese, ar pati buvote svocia? O gal kokiu nuotraukyciu turite imesti biggrin.gif fisai fainiai butu thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Bitulka @ 2004 08 30, 13:32)
Sveikos merginos ir moteriskaites biggrin.gif Spalio menesi teks pabuti svocia huh.gif , neturiu zalio supratimo kokiom suknelem puosiasi ir kokios puokstes dabar madingos svocioms???? Vyras sako, reikia nuvaziuoti prie santuoku rumu paziopsot... blink.gif Aga, nuvaziuok, kad laiko nera nors tu "uzmusk" doh.gif
Padekit..a...plyyyzzzz. Gal kuri nesenai buvote vestuvese, ar pati buvote svocia? O gal kokiu nuotraukyciu turite imesti biggrin.gif fisai fainiai butu thumbup.gif clap_1.gif

gerai vyras pataria wink.gif juk rasi laiko sestadieni. arba prie baznyciu paziurek rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip manau svociai tamsesnes sukneles reiktu, aisku ilga butu graziau.Va savaitgali buvau vestuvese, tai svocia buvo tokia gan paprasta suknele aptempta beveik, ruda.O puokste svociai jaunieji dovanoja. Man labai grazu svocios su skrybelaitem wink.gif
Atsakyti
Siaip ...svocia buna raudona, bordo suknele. Man grazu kai ji yra ilga. O jau fasonas - tavo reikalas (kas patinka, kas tinka).
Nueik i skyreli "vestuviu nuotraukos 2 ". Ten neseniai tekejusiu nuotraukos. Gal rasi ka nors idomaus...
Internete panarsyt gali dar i sukneliu nuomos salona uzsukti...
Idejos 1
Idejos 2
Idejos 3
Idėjos 4
Idejos 5
Idejos 6
Idejos 7
Idejos 8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzudi: 30 rugpjūčio 2004 - 19:11
As pati busiu svocia si savaitgali. Manau, kad ka gali sau leisti, ta ir dekis, juk daug kas priklauso nuo vestuviu masto. As tai pasiskolinau suknele is dvieju daliu sijona ir korseta (raudonas sijonas, korsetas auksinis su raudonom rozem) ir raudonas salis. Tik del vieno mano nuomone tvirta, man graziausia, kai ilga suknele. Per mano vestuves mano liudininke buvo su aptempta juoda ilga suknele (tokia su uodegyte) ir palaidais plaukais, bet jai tiko, nes ji smulkute, zema, kudute ir sviesi.
As darysiu makiaza, sukuosena, noreciau biski istarsytos, zaismingos, puokste uzsisakiau is kazkuo panasiu i frezijas (neatsimenu, is a raides gelytes vadinasi) ant pailgos plokstumos, bus su kriauklytem dar papuosta. Nes detis geles i mikrofona brangoka.
Viskas priklauso nuo to, kiek gali sau leisti viskam. Jei daugiau, tai ir suknele prabangesne, idomesne ir puokste gali sau leist. Nes, kai pradedi skaiciuot: makiazas, manikiuras, sukuosena, smulkmeneles, gerimai, saldainiai, puokste, stalo ispirkimui sudukai, o dar suknele, bateliai.
Atsakyti
Labutis,

kiek zinau tai mano svocia bus su raudona ilga suknele, kazkiek papusta thumbup.gif
Atsakyti
As sakiau suknele pirksiu, nes nuomos kainos tokios pat kaip ir Kaune bazeje. O paskui pabandysiu duoti skelbima i laikrastuka ar internete kur nors ir parduosiu nors trupuciuka pigiau. Man taip patare viename bazes sandelyje vakariniu rubu skyriaus savininke. Sake ji turi pastoviu klienciu ir jos taip daro. Nusiperka, padevi viena vakara o paskui kokia 30 Lt. pigiau parduoda. Tai vis ne 200 Lt. kainuoja smile.gif
Va. O nusiziurejau bordine, ant sleikuciu. Bet sonuose isiutos sampanines spalvos juostos ir tos juostos suvarstomos bordinem juostelem. O ant peciu uzsimeta salis, is vienos puses bordo spalva o is kitos sampanine. Manyciau visai nieko turetu buti thumbup.gif Aisku laiko dar turiu iki spalio vidurio, bet sake paskui nuo rugsejo iki nauju metu jau neves vakariniu sukneliu, tai paskui galiu prasauti netycia ohmy.gif
Tik nezinau kokius batelius pirkti ar juodus ar sviesius (derinti prie sukneles sviesiu detaliu)? g.gif
Atsakyti
As pries dvi savaites buvau liudininke - svocia ir buvau su juoda stilinga suknele.
Man asmeniskai labai nepatinka nuomos punktuose nuomojamos visokios pustos, blizgancios su raukinukais ir visokios kitokios sukneles. Labai dirbtinai atrodo.
Na, nebent tai labai dideles ir "brangios" vestuves ir norite solidziai atrodyti.
Man svarbu, kad atrodyciau jaunatviskai ir stilingai!
O puokstyte man dare jaunieji ir su jais taremes, kad ji butu ant rankos (apyranke is gyvu geliu). Tai zymiai patogiau, nes nereikia su savimi visur tampytis (tuo labiau, kad dar rankine nesiojiesi)
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 08 31, 07:51)
As pries dvi savaites buvau liudininke - svocia ir buvau su juoda stilinga suknele.
Man asmeniskai labai nepatinka nuomos punktuose nuomojamos visokios pustos, blizgancios su raukinukais ir visokios kitokios sukneles. Labai dirbtinai atrodo.
Na, nebent tai labai dideles ir "brangios" vestuves ir norite solidziai atrodyti.
Man svarbu, kad atrodyciau jaunatviskai ir stilingai!
O puokstyte man dare jaunieji ir su jais taremes, kad ji butu ant rankos (apyranke is gyvu geliu). Tai zymiai patogiau, nes nereikia su savimi visur tampytis (tuo labiau, kad dar rankine nesiojiesi)

As visiskai su tavimi sutinku del nuomos punktu smile.gif Teko apsilankyti keliuose, tai patikek...karoliukai, raukinukai, paputimai, suraukimai...brrr fui, niasamone sad.gif
O ta kuria planuoju pirkti, tai klasikine, siek tiek platejanti( nes aptempta man netinka bo nemaza sedyne turiu) ir be jokiu ten pribambasu biggrin.gif na tik tie suvarstymai sonuose ir tiek. O va del geliu tai gera minti davei visai idomu ir patogu
Atsakyti
mirksiukas.gif Tai kodėl šįų metų svočios nieko neparašo?Aš taippat būsiu svočia, omano suknelė bus vyšninė su sidabriniu šaliu.Man tai visai nieko ,kad ir šiektiek pusta .Dar norėčiau iš gyvų gėlių puokštės ant rankos tipo apyrankės ,bet galvoju gal tai labiau tinka pamergėms ,arba įsegti į suknelę .
Atsakyti
Sveiki apsisprendziau ir as pagaliau kazka parasyti ax.gif esu pakviesta svočia,
esu apkuni o dar iki vestuviu 3 men tai renku sau apdara ir sportuoju sportuoju fitness3.gif fitness4.gif suknele siusiuos pas iuveja, gal pavyks susimazinti saves laugh.gif ir tarodysiu nieko. beje aciu uz nuoruodas suknelem thumbup.gif
Atsakyti
O aš matyt būsiu labai nestandartinė svočia: su žalsvai pilka suknele, ganėtinai laisvo stiliaus - viršus prigulęs, o apačioje (žemiau kelių) dvieju sluoksnių sijonas - pilnas kliošas thumbup.gif
Atsakyti