Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(tokom @ 2007 03 02, 07:25)
Na, mergikes, ar ka mezgat??? kazkaip tylu cia pas mus  g.gif

o as va vel klausiu  lotuliukas.gif  kaip jus padarote atlenkiama atnara?? (nezinau kaip ja pavadinti, rytas dar mieguistas )... vakar pabandziau liemenei apacia padaryti ji taip ishsitampe, pasibangavo  doh.gif gal galite pasidalinti patirtimi kaip darote??

Aš galiu ax.gif
Darau taip:
Numezgu 10 eilučių, tada padarau skylutes: kas antra akį perkeliu ant gretimos adatos. Tada mezgu dar 10 eilučių, tada imu apatinės eilutės akutes ir kabinu ant adatų. Gaunasi sulenkimas per skylutes ir po dvi akis ant adatos. tada labai lėtai išmezgu eilutę ir vualia 4u.gif
Atsakyti
ir as taip darau, bet koki tankuma imat??? sakau, man kai issitempe verysad.gif toks vaizdas, kad apacia trim kaip man apsiausti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 03 02, 09:07)
ir as taip darau, bet koki tankuma imat??? sakau, man kai issitempe  verysad.gif  toks vaizdas, kad apacia trim kaip man apsiausti  lotuliukas.gif

Na tai priklausomai nuo siūlų - bandyk kelis kartus ir gausis ax.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimėlį - gal kas turi pradedančiai kokią paprastutę mašiną parduot (+/- 100 lt)? Pageidautina Vilniuj, kad būtų galima pasikonsultuot gyvai,jeigu ką blush2.gif
Atsakyti
Ir dar - radau skelbimą dėl Veritas 180, bet ar čia tikrai mezgimo mašina? Gal kas susidūrėt su jos aprašymu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 02, 10:01)
Ir dar - radau skelbimą dėl Veritas 180, bet ar čia tikrai mezgimo mašina? Gal kas susidūrėt su jos aprašymu?  g.gif

kaip įdomiai g.gif aš galvojau,kad Verita tik siuvimo mašinas gamina g.gif pasiskambink pardavėjui ir paklausk,jei abejoji mirksiukas.gif
O šeip čia mano asmeninė nuomonė, bet aš nepirkčiau nei Nevos,nei apskritai jokios senutės, kur akis pačiai reikia perkelinėt schmoll.gif koks tikslas tada mašinos,jei rankom greičiau gaunasi biggrin.gif na,nebent dėl akių lygumo, bet tik tiek...
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 02, 09:34)
kaip įdomiai g.gif aš galvojau,kad Verita tik siuvimo mašinas gamina g.gif pasiskambink pardavėjui ir paklausk,jei abejoji mirksiukas.gif
O šeip čia mano asmeninė nuomonė, bet aš nepirkčiau nei Nevos,nei apskritai jokios senutės, kur akis pačiai reikia perkelinėt schmoll.gif koks tikslas tada mašinos,jei rankom greičiau gaunasi biggrin.gif na,nebent dėl akių lygumo, bet tik tiek...


O ko rekomenduotum ieškoti pačiai pradžiai? Nes mašinos norisi būtent tam, kad paspartinti procesą (akis ir rankom sugebu gražiai išmegzt) blush2.gif

Ir dar klausimėlis, kokio maximaliai storio siūlais galima megzti mašina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 02 kovo 2007 - 11:41
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 02, 10:39)
O ko rekomenduotum ieškoti pačiai pradžiai? Nes mašinos norisi būtent tam, kad paspartinti procesą (akis ir rankom sugebu gražiai išmegzt) blush2.gif

Ir dar klausimėlis, kokio maximaliai storio siūlais galima megzti mašina?

Na priklausomai nuo to, kiek tu ruošiesi su ta mašina megzti - ar tik sau,ar verslui kažkokiam g.gif manau,kad investavus kokius 500 lt tikrai nusipirktum Brother ar Knitmaster mašinytę 4u.gif
O dėl siūlų storio-yra dviejų tipų mašinos populiariausios-vienos mezga nuo plonų iki vidutinių, o kitos-storais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 02, 12:13)
Na priklausomai nuo to, kiek tu ruošiesi su ta mašina megzti - ar tik sau,ar verslui kažkokiam g.gif manau,kad investavus kokius 500 lt tikrai nusipirktum Brother ar Knitmaster mašinytę 4u.gif
O dėl siūlų storio-yra dviejų tipų mašinos populiariausios-vienos mezga nuo plonų iki vidutinių, o kitos-storais 4u.gif

moshke, o kaip atrodo tls kur storais mezga? gal turi kokia nuoroda? Na rimtai uzsimaniau smile.gif Girdejau, kad galetum patarpininkauti rolleyes.gif gali rasyt i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 02, 10:13)
Na priklausomai nuo to, kiek tu ruošiesi su ta mašina megzti - ar tik sau,ar verslui kažkokiam g.gif manau,kad investavus kokius 500 lt tikrai nusipirktum Brother ar Knitmaster mašinytę 4u.gif


Megzčiau tik sau. Bet turiu tiek norų ir idėjų, kad rankomis n metų dar megzčiau... doh.gif

QUOTE(moshke @ 2007 03 02, 10:13)
O dėl siūlų storio-yra dviejų tipų mašinos populiariausios-vienos mezga nuo plonų iki vidutinių, o kitos-storais 4u.gif


Storais mezgant ir virbalais greitai gaunasi biggrin.gif , reiktų plonais-vidutiniais (jeigu vidutiniai skaitosi tokie, kuriuos mezgam 3-3,5 numerio virbalais)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 02 kovo 2007 - 12:43
QUOTE(Aurelia @ 2007 03 02, 11:38)
moshke, o kaip atrodo tls kur storais mezga? gal turi kokia nuoroda? Na rimtai uzsimaniau smile.gif Girdejau, kad galetum patarpininkauti  rolleyes.gif  gali rasyt i AZ smile.gif

Ot gandai greitai eina lotuliukas.gif aš tiesiog pažįstu ir meistrų,ir kas parduoda tiek adlis,tiek mašinas ir aks gali pamokyt megzti 4u.gif
Papasakosiu apie tas,kurias esu išbandžiusi pati:
1. Brother KH 230. Elementari, kaip dvi kapeikos, teks pačiai stumdyti akis,mašina tik perkels, jei norėsi kažko įmantresnio,nes neturi paprasčiausiai nei perfokortų, nei programavimo.
user posted image.
2. Brother KH 260. Kur kas daugiau galima daryti,nes dirba su perfokortom
user posted image
3. Brother KH 270 - neesu bandžius,bet pažįstu mezgėją, kuri su ja dirba. Programuojama, naujausia elektroninė mezgimo mašina, galimybių labai daug,kaina irgi beprotiška doh.gif
user posted image

Prie visų trijų mašinų galima derinti ribberius, tada galėsi megzt ir stulpeliu.
Tik turėti reikia omeny,kad kainos storai mezgančiųjų-kelis kartus didesnės,nei paprastų verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 02, 11:41)
Megzčiau tik sau. Bet turiu tiek norų ir idėjų, kad rankomis n metų dar megzčiau...  doh.gif
Storais mezgant ir virbalais greitai gaunasi  biggrin.gif , reiktų plonais-vidutiniais (jeigu vidutiniai skaitosi tokie, kuriuos mezgam 3-3,5 numerio virbalais)

Na tai pigiausias variantas tau būtų koks Brother KH710 arba Knitmaster 302es g.gif manau,už 400 rastum g.gif
Jei įdėsid ar porą šimtų-pasiimsi perfokortinę mašiną,kuri jau turės daugiau galimybių (kad ir Knitmaster 326, 260, 328 ar Brother 830, 800, 820)

Man rodos,taip ir auga jų kainos- vis po porą,po porą šimtų iki 10 000 už naujausią Btoher KH970 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 02 kovo 2007 - 12:52
ar teisingai supratau, kuo didesnis numeris tuo geresne masina? na tas KH.... ?
Atsakyti