Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Tai kur gi visos šeltistės išsilakstė? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 07 26, 10:05-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 07 26, 10:05)
Tai kur gi visos šeltistės išsilakstė?  4u.gif


Atostogaujam vacation4.gif, parodom ruosiames, puosiames tongue.gif
Atsakyti
Ot, maniekienės lotuliukas.gif , o kaip grožis? Maistą valgo? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, bet nesimato cia gyvybes, kilam su tema i virsu, va kaokie mes jau uzauge galima sakyti.
tai musu bernuzelis vardu Srexas wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
kitas veliau
Atsakyti
Aha, kažko apsnūdusios mes čia visos biggrin.gif , pasirodom : mergaitė, tikras žulikas, pasiutus nerealiai doh.gif

user posted image
Atsakyti
dar keleta nuotraukyciu,
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai atprašau, kad įlindau į jūsų temukę blush2.gif

jetusa Enny, kokių gražių turite blink.gif Nuostabūs šuneliai wub.gif Pamatytų mano mergaitė, verkt pradėtų, kaip ji nori šuniuko, o tėveliai vis žada ir žada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2009 08 09, 19:10)
Labai atprašau, kad įlindau į jūsų temukę  blush2.gif

jetusa Enny, kokių gražių turite  blink.gif Nuostabūs šuneliai  wub.gif Pamatytų mano mergaitė, verkt pradėtų, kaip ji nori šuniuko, o tėveliai vis žada ir žada  blush2.gif

Nieko cia tokio Lailaa esi laukiama, sie suniukai yra vaiku sunys, teik svelnus, tiek myli vaikaus wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif , reikia pazada dukrai isteseti, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enny @ 2009 08 09, 18:18)
Nieko cia tokio Lailaa esi laukiama, sie suniukai yra vaiku sunys, teik svelnus, tiek myli vaikaus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif , reikia pazada dukrai  isteseti, g.gif

va va aš ir žioplinėjaus po šunų veisles ir visai netyčia čia tokius grožius užmačiau bigsmile.gif O apie jų gerumą esu girdėjusi blush2.gif
O dėl pažadų, tai man vis primenami jie biggrin.gif
Taupomės pinigėlius ir tada žiūrėsim biggrin.gif Nes šuniuko norim tik su kilmės dokumentais, ne kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2009 08 09, 19:28)
va va aš ir žioplinėjaus po šunų veisles ir visai netyčia čia tokius grožius užmačiau  bigsmile.gif O apie jų gerumą esu girdėjusi  blush2.gif
O dėl pažadų, tai man vis primenami jie  biggrin.gif
Taupomės pinigėlius ir tada žiūrėsim  biggrin.gif Nes šuniuko norim tik su kilmės dokumentais, ne kitaip  mirksiukas.gif

tikra teisa, bet kazina ar be dokumentu ju buna, nesu maciusi.Jei susidomesi yra gimusi marmuriniu suniuku vada mano Viwatos sesutes ir broliukai., prieinama kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 09 rugpjūčio 2009 - 17:31
QUOTE(Enny @ 2009 08 09, 18:30)
tikra teisa, bet kazina ar be dokumentu ju buna, nesu maciusi.Jei susidomesi yra gimusi marmuriniu suniuku vada  mano Viwatos sesutes ir broliukai., prieinama kaina.

Domėtis tai aš domiuosi, tik dėl veislės nesu 100 proc. tikra. Ir dar truputį palauksim. Nors va šelčiukai man labai patinka. O prie dekoratyvių skaitosi, ar kaip? Šiaip reiktų nediduko šuniuko, nu ir šelčiai matau tokie vidutiniai. Nu žodžiu reikia pirmiausiai susirinkti info apie juos, parodyti mergaitei foto, sužinoti kainą maždaug (berniuko ne veisimui ir ne parodoms) ir tada galvoti kažką.

Ai tiesa, o kaip jie sutaria su katėmis g.gif
Atsakyti
Enny, koookie nuostabus jusu suneliai wub.gif wub.gif wub.gif apsizliumbiau verysad.gif pamacius visus siuos nuostabius sunelius, taip jie man primine manaja koliuke Linda, kuria pries metus palaidojau verysad.gif
vis ziurineju ivairius sunelius, einu i turgu sestadieniais, galvoju gal kurios nors veisles suneliai labai kris sirdin, bet schmoll.gif nieko panasaus neatsitinka. O cia iskart bigsmile.gif pamaciau ir vel noriu sunelio 4u.gif
Papildyta:
as cia taip isiterepiau ax.gif o kokia mazdaug kaina selciuku gali buti?
Atsakyti