Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Seną temą rasite ČIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 17, 15:06)
o kada tai buvo?

tik dabar pamaciau kad rasei. tai buvo pernai rugpjuti, per pati vestuviu ikarsti, kai tuo metu kiti muzikantai imdavo apie 800, fotografai ir filmuotojai irgi panasiai.... bet ta seima buvo is pigesniuju, jie grodavo visokiuose kaimuose, nes patys is kaimo, tai tokie sukalbami nepasikele nesuzvaigzdeje zmones. grodavo taip pat kaip eiliniai muzikantai is kauno mazeikiu ar rokiskio biggrin.gif deja, patrauke geresnio gyvenimo ieskot ir dabar jie kiek zinau uzsieny.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 21, 16:15)
tik dabar pamaciau kad rasei. tai buvo pernai rugpjuti, per pati vestuviu ikarsti, kai tuo metu kiti muzikantai imdavo apie 800, fotografai ir filmuotojai irgi panasiai.... bet ta seima buvo is pigesniuju, jie grodavo visokiuose kaimuose, nes patys is kaimo, tai tokie sukalbami nepasikele nesuzvaigzdeje zmones. grodavo taip pat kaip eiliniai muzikantai is kauno mazeikiu ar rokiskio  biggrin.gif deja, patrauke geresnio gyvenimo ieskot ir dabar jie kiek zinau uzsieny.


patikėk manim, kad per metus laiko taip kainos šoktelėjo, kad baisu doh.gif tik stebuklo vedina gali pigiai ir gerai rasti... bet pala pala, tu čia apie muzikantus g.gif ? o tema apie filmuotojus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 22, 08:21)
patikėk manim, kad per metus laiko taip kainos šoktelėjo, kad baisu doh.gif tik stebuklo vedina gali pigiai ir gerai rasti... bet pala pala, tu čia apie muzikantus  g.gif ? o tema apie filmuotojus  cool.gif

na kad toj seimoj buvo ir muzikantu, ir filmuotoju lotuliukas.gif tai nezinau net kurioj temoj butu teisingiau rasyti doh.gif
Atsakyti
Mano sese uzsisake filmuotoja Salviju, paziurejom jo kelis filmus, tai tikrai patiko. O ir pats zmogus labai malonus, kulturingas, duoda patarimu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2006 08 23, 10:53)
Mano sese uzsisake filmuotoja Salviju, paziurejom jo kelis filmus, tai tikrai patiko. O ir pats zmogus labai malonus, kulturingas, duoda patarimu ir pan.


o is kur jis ir kiek ima uz paslaugas g.gif
Atsakyti
Mano filmuotojas Saulius is Klaipedos buvo, darbeliu jo likau patenkinta, rekomenduoju visiems smile.gif

Atsakyti
labas visiems 4u.gif
gal kasnors kanors zinot apie Giedriu Kadisa is kauno?
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 08 23, 12:55)
o is kur jis ir kiek ima uz paslaugas  g.gif



Jis is Kauno, bet filmuoja ir Vilniuj (filma rode is Vilniaus). Susitare lygtais uz 1200.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 08 22, 17:22)
na kad toj seimoj buvo ir muzikantu, ir filmuotoju  lotuliukas.gif tai nezinau net kurioj temoj butu teisingiau rasyti  doh.gif


nebuvau nusiteikusi filmavimui daug išleist, tai ieškojau kuo pigiau, o tas pigaiu pasirodė besąs 700-800 Lt doh.gif na bet kai kelis tokius filmukus pažiūrėjau, man kilo noras pačiai mokytis filmuot ir montuot, nes kokybė TRAGIŠKA doh.gif filmuota buitinėm kamerom, tamsu, migla kažkokia, garsas baisus - vėjai ūžia, na apie montažo ypatybes net nebešneku doh.gif
esu dėkinga apvaizdai už Julių wub.gif jis viršijo mano lūkesčius (buvau mačiusi 2 jo filmukus) - puikus jumoro jaumas, geras garso takelis, užfiksuoti svarbiausi įvykiai (net ir tai, ko nieks nematė tongue.gif )... žodž, kokybės ir jausmo derinys wub.gif verkiau iš juoko... ir iš graudulio vietom ax.gif NIU LABAI ESU DĖKINGA JAM
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 24, 15:02)
labas visiems  4u.gif
gal kasnors kanors zinot apie Giedriu Kadisa is kauno?


Taigi rašė apie jį, tik netingėk pasiskaitinėti. Be to bet kokiu atveju kitų atsiliepimai nėra svarbiausia - pasiskambink, pabendrauk, pasižiūrėk darbus. Suknelę tai greičiausiai pagal savo skonį rinksies, kodėl čia turętų būti kitaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 08 24, 15:02)
labas visiems  4u.gif
gal kasnors kanors zinot apie Giedriu Kadisa is kauno?

Jis filmavo neseniai musu vestuves (Vilniuje), rasiau atsiliepimus praeitos temos apie filmuotojus pabaigoje. Mums labai labai patiko jo darbas ax.gif Drasiai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti