Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

Sveikos gal kuri nors buvo susidurusi su tokia liga ? pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Kaip Jums tai nustate? Kiek as zinau, kad tai tiksliai nustatyti reikia ryti zarna...
Mano dukrai nuo panasaus amziaus irgi manau kad kazkas panasaus. Jai budavo is ryto is burnos blogas kvapas, pakimes balsas. Dabar jai jau 8 m. Kad tu pozymiu isvengtume, mes stengiames valgyti ~ 3 val iki miego, negerti gazuotu gerimu, vengti tu maisto produktu, kurie skatina refliuksus
Atsakyti
QUOTE(Monet @ 2006 08 25, 15:06)
Kaip Jums tai nustate? Kiek as zinau, kad tai tiksliai nustatyti reikia ryti zarna...
Mano dukrai nuo panasaus amziaus irgi manau kad kazkas panasaus.  Jai budavo is ryto is burnos blogas kvapas, pakimes balsas. Dabar jai jau 8 m. Kad tu pozymiu isvengtume, mes stengiames valgyti ~ 3 val iki miego, negerti gazuotu gerimu,  vengti tu maisto produktu, kurie skatina refliuksus

tai va ir nustatė po gastrofibroskopijos
Atsakyti
Sveikos mamytes ax.gif
Man rodos mano suneliui yra si liga. Jis baisiai neramus, bet neramus dazniausiai buna pavalges. Po valgio atpylineja, rugauja ir daznai verkia. Gal kartais ir jus susiduret su sia problema ir galetumet pasidalint patirtim?
Atsakyti
QUOTE(mamalaura @ 2007 01 27, 15:42)
Sveikos mamytes  ax.gif
Man rodos mano suneliui yra si liga. Jis baisiai neramus, bet neramus dazniausiai buna pavalges. Po valgio atpylineja, rugauja ir daznai verkia. Gal kartais ir jus susiduret su sia problema ir galetumet pasidalint patirtim?

Manyciau tokiu atveju,jei tau neramu,kreipkis pas daktarus 4u.gif
Atsakyti
Su visais gydytojais kuriais mes bendravom, tai diagnoze, kad jam reikia raminanciu schmoll.gif Tyrimu ju nuomone daryti irgi nereikia...Gydytoju nuomone "visi vaikai verkia"... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalaura @ 2007 01 27, 15:50)
Su visais gydytojais kuriais mes bendravom, tai diagnoze, kad jam reikia raminanciu  schmoll.gif  Tyrimu ju nuomone daryti irgi nereikia...Gydytoju nuomone "visi vaikai verkia"... g.gif

Na gali buti.Mano drauges berniukas buvo neramus,daug verkdavo,tai skyre raminamus,ir jam padejo ir naktim miegodavo ramiai,ir siaip daug linksmesnis pasidare. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalaura @ 2007 01 27, 18:50)
Su visais gydytojais kuriais mes bendravom, tai diagnoze, kad jam reikia raminanciu  schmoll.gif  Tyrimu ju nuomone daryti irgi nereikia...Gydytoju nuomone "visi vaikai verkia"... g.gif


Gal jo skrandukas tiesiog nevirškina... g.gif Aš savo dukrytei duodavau silpnos pelynų arbatytės (mama rekomendavo)-atpylinėjimas sumažėjo iškarto. O tuštinasi normaliai?
Atsakyti
As jau buvau apie atpylinejanciu vaikus uzvedus tema mirksiukas.gif Mums iki kokiu 3.5 men. fontanai liejosi laisvai doh.gif doh.gif doh.gif Vezem i klinikas daryti echoskopijos, bet nieko nerado. Nepadejo jokie misinukai atpylinejantiems, o kartais nuo ju budavo dar blogiau. Reikejo labai daug kantrybes. Paprasciausiai viskas pradejo kiek tvarkytis, kai emem valgyti tirstesni maista - koses. O gal sutapimas - nustojau maitinti pati. Gyd sake, jog retai pasitaiko, kad netiktu mamos pienas, kad svarbiausia ziureti, ar auga svoris ir, kai atpila, ar nera zaliu gleiviu. Siaip duodavau Linex bakteriju ir labai daznai guldydavau ant pilvelio, kad sustipretu pilvo sieneles raumenys. Anoj temoj rase mamos, kad buna, jog tai tesiasi ir iki kokiu 7 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epika: 29 sausio 2007 - 11:14
As taip pat meciau maitinti pati, kai jau pradejo mazylio svoris nebeaugti. Jis tiesiog viska fontanu atpildavo. Situacija kiek pagerejo, kai pradejau maitinti Aptamil misinuku. Taciau vistiek atpylineja ir rugauja, ne taip stipriai, bet vistiek...Bandau duot darzoviu koses, bet jis labai nemoka dar ryti, tai taip ir kankinames unsure.gif Ir ant ranku praleidziam visa diena, nes tik paguldzius daznai bet ne visada pienas vos ne visa burnyte apsemia ir pradeda springti ir verkti....verysad.gif Tai tikrai manau kad kudikis neramus del sios problemos...
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2007 01 29, 12:12)
As jau buvau apie atpylinejanciu vaikus uzvedus tema mirksiukas.gif  Mums iki kokiu 3.5 men. fontanai liejosi laisvai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Vezem i klinikas daryti echoskopijos, bet nieko nerado. Nepadejo jokie misinukai atpylinejantiems, o kartais nuo ju budavo dar blogiau. Reikejo labai daug kantrybes. Paprasciausiai viskas pradejo kiek tvarkytis, kai emem valgyti tirstesni maista - koses. O gal sutapimas - nustojau maitinti pati. Gyd sake, jog retai pasitaiko, kad netiktu mamos pienas, kad svarbiausia ziureti, ar auga svoris ir, kai atpila, ar nera zaliu gleiviu. Siaip duodavau Linex bakteriju ir labai daznai guldydavau ant pilvelio, kad sustipretu pilvo sieneles raumenys. Anoj temoj rase mamos, kad buna, jog tai tesiasi ir iki kokiu 7 men.

Labutis,norejau taves paklausti ar klinikose dare pilvelio echoskopa ar butent skranduko?Pas mus irgi problema su atpilinejimu,tai gyd.klinikose nenori daryti virskinimo organu echoskopos,nes jos manymu cia normalu,nors vaikas l.neramus,tai net nebezinau ka daryti,kai net gyd.nenori padeti.
Atsakyti
man irgi idomu ar atliekami tyrimai echoskopuojant ar endoskopuojant?
Atsakyti