Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė

Ir vel noriu kad sirdis islietumete smile.gif ;)ka jusu klausinejo imigracineje g.gif mazdaug kokius klausimus uzdavinejo, ir ar labai daug dokumentu reikejo atsinesti kaip irodymu? huh.gif
Atsakyti
Zinai ko mums reikejo, ir pasirode apsurdiska... As Amerikos piliete, darem vyrui zalia korta. Tai reikejo, kad as buciau jo "sponsorius". Reikejo 3metu tax returns. Ir dar ten toks visai nemazas limitas pateiktas buvo(dabar nepamenu kokia suma i metus turi buti uzdirbta, priklauso dar ir nuo seimos dydzio). Apsurdiskumas buvo tame, kad as tai buvau jau pora metu nedirbanti, tai mano income buvo "0" laugh.gif O vyras, kuriam reikejo zalios kortos islaike seima ir legaliai mokejo taxus. Mes bandem kazka aiskinti... Bet ne...Netinka. Ieskokit sponsoriaus! Vienu zodziu vyras pats sau sponsorius negalejo buti. Tai aciu dievui pasiturintis pazystamas uz mus pasirase, tipo sponsoriauja... Labai dekingi mes jam smile.gif
Atsakyti
O ko tavo vyro klausinejo?
Atsakyti
Mano irgi klausinejo, turejo nama uzrasyti kaip "islaikyma" (jei ka prisidirbciau laugh.gif ). Melagele, cia taisykles tokios. Tipo jei atvaziavusi puse susirgs ar paklius i kalejima - kita puse atsakys finansiskai. Man kazkodel ir nesitiki, kad daug zmoniu veda del kortos be meiles - na koks amerikonas sutiks uzrasyti viska ka turi zmogui, kuriuo nepasitiki g.gif
Atsakyti
Pasiraso.. ne visi aisku, o tie kurie nebijo, nes tas AFFIDAFIT OF SUPPORT tik ant popieriaus.. kartais tai daro pazistami, kurie zino, kad tu nepakliisi i kalejima, o i ligonine varysi nemokama.. ir dar daug daug daug... Tarp tokiu pazistamu aisku yra nerastinis susitarimas, kad ne duok deve jei kas, tai pats apsimokes, ir sponsorius niekur minimas nebus.. O siap jokia collection agency niekada nesuras tavo sponsoriaus jei pats jo nepaminesi.. (vel tos spragos , kuriomis visi naudojasi.. migracine yra pati sau, o kitos tarnybos pacios sau) - Hey, ar turi sponsoriu, - Ne, neturiu, - O kas mokes?, - Pati (pats) mokesiu? ir viskas... Sponsorius lieka svarus.. Pasiraso tie kas daugiau zino...
O siaip pas lenkus Chikagoje parasas ant AFFIDAFIT OF SUPPORT (plus aisku 3-ju metu taxai) kainuoja 600 USD..



Atsakyti
QUOTE (melagele @ 2004 09 08, 05:18)
O ko tavo vyro klausinejo?

Tiesa pasakius nieko... Nes jis ir taip buvo nuolatinis teismu lankytojas jau daug metu. Nes kai atvaziavo i JAV, pasiprase politinio prieglobscio. Po to jie jau norejo ji issiusti namo... Tai mes vis vargom su tais visais "apeals". Kol as turejau zalia korta, jam zalios kortos nedave. Bande jis darytis ir darbo visa per EDD. Po to zioplo lojerio deka, sumaisem teismo diena, nenuejom kada buvo paskirta... Tai atvaziavo uniformuota hebryte 5am, supakavo mano vyreli ir issiveze ohmy.gif As likau lovoje praradusi zada... Staigiai suradau nauja lojeri, kuris isklauses situacija paprase $4000 i prieki, "be ju nieko net nepradesiu daryti" pasake mad.gif Tai po savaites istraukeme mano vyra is imigracinio kalejimo, visa guzuota ir sumusta, nes LA imigracineje pasodino kartu su 200 meksikonu... Zmogui teko pakovoti del telefono, kad paskambintu man doh.gif Brrrr nenoriu net prisiminti.
Kai as tapau piliete, uzpildeme visus popierius, "affidavid of support" pasirase pazystamas, kaip jau sakiau, ir nuejome pas ta pati teiseja paskirta diena. Tai nieko ir neklause...Mazdaug "Sveikinu, stai tavo popieriai..."
Mes su ta imigracija tiek vargo ir makalynes turejom, tiek $$$$$ palikta lojeriams, kad as net nenoriu prisiminti tu laiku. unsure.gif
Atsakyti
Californiagirl.. nelabai supratau gal as.. Teismas del deportacijos yra vienas, o interview migracineje del zalios kortos kita.. Ar as kaz kai tikrai netaip supratau.. Kad vyras dar zalios neturi.. ar jau pacijoe migracineje buvo interview del zalios kortos jam? nu zodziu susimakaliuzinau.. Atrodo Kalifornijoje irgi labai ilgas procesas iki zalios, nes eiles didziules kiap ir Ilinojuje, NY.. As metus laukiu interview ir dar... geriausiu atveju... metus lauksiu, o gal ir ilgiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 09 08, 18:32)
Californiagirl.. nelabai supratau gal as.. Teismas del deportacijos yra vienas, o interview migracineje del zalios kortos kita.. Ar as kaz kai tikrai netaip supratau.. Kad vyras dar zalios neturi.. ar jau pacijoe migracineje buvo interview del zalios kortos jam? nu zodziu susimakaliuzinau.. Atrodo Kalifornijoje irgi labai ilgas procesas iki zalios, nes eiles didziules kiap ir Ilinojuje, NY.. As metus laukiu interview ir dar... geriausiu atveju... metus lauksiu, o gal ir ilgiau sad.gif

As zaliai kortai dokumentus padaviau 2001 m. lapkriti, o interviu ir zalia korta gavau 2004 m. sausi unsure.gif , tokios eiles Ilinojuj, dar priklauso, kokiu pagrindu kreipiesi.
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 09 08, 18:32)
Californiagirl.. nelabai supratau gal as.. Teismas del deportacijos yra vienas, o interview migracineje del zalios kortos kita.. Ar as kaz kai tikrai netaip supratau.. Kad vyras dar zalios neturi.. ar jau pacijoe migracineje buvo interview del zalios kortos jam? nu zodziu susimakaliuzinau.. Atrodo Kalifornijoje irgi labai ilgas procesas iki zalios, nes eiles didziules kiap ir Ilinojuje, NY.. As metus laukiu interview ir dar... geriausiu atveju... metus lauksiu, o gal ir ilgiau sad.gif

Tai butent, kad jam jokio interviu kad gauti zalia korta ir neskyre. Mes po tuos teismus tampemes del "political asylum", po to pradejom daryti darbo viza per EDD, ir tai del vienos ar kitos priezasties vis praseme "apeal", vienu zodziu prasem daugiau laiko, kad temti guma, kol as gausiu pilietybe... Ta teiseja jau ir mane kartu su vyru buvo maciusi 10+ kartu, plius dar supermarkete kartu mate susikibusius, tai jau ir taip ejo suprasti, kad cia viskas is meiles heart.gif Ir eilini karta buvo paskirtas deportacinis teismas, po eilinio pratesimo, kai ten nuejome su visais reikalingais popieriais, ir as jau piliete, tai teiseja tik nusisypsojo, uzdejo stampeli ir "good luck" palinkejo. Na, musu situacija gal kiek kitokia buvo, nei daugumos g.gif Taigi, jis tikrai neturejo jokio interviu del zalios kortos. Viskas ivyko deportaciniame teisme.
Atsakyti
sveikos,
oi as irgi su imigracine sunkumu turiu, kai susituokem, pasisamdem lojare, kad viskas "greiciau " butu. deja deja, toli grazu... pernai apsizioplinau su tais pirstu antspaudais, tiksliau nenuvykau du kartus is eiles, o trecio apointmento laukiu nesulaukiu... tai jauciu jokio interviu nesulauksiu be tu pirstu antspaudu.
interviu laukiu jau 2 metai. mad.gif
Atsakyti
QUOTE (mamaitiene @ 2004 09 08, 20:31)

interviu laukiu jau 2 metai. mad.gif

nu zodziu... paguodet sad.gif tai dar "geru" atveju dar du metai blink.gif .. o gal ir ilgiau.. ka tik Travel doka gauti.. man tik tam ta korta ir reiklainga.. isvykti ir parvykti..... bet va kaip supratau migracineej dar gali buti KELI interview (ne vienas) - kodel?? as anksciau galvojau tik vienas unsure.gif


O del pirstu antspaudu, as seniai pridaviau, bet dvoakats sako, akd jie tik metus galioja, po to vel reikes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 09 08, 16:44)
Tiesa pasakius nieko... Nes jis ir taip buvo nuolatinis teismu lankytojas jau daug metu. Nes kai atvaziavo i JAV, pasiprase politinio prieglobscio. Po to jie jau norejo ji issiusti namo... Tai mes vis vargom su tais visais "apeals". Kol as turejau zalia korta, jam zalios kortos nedave. Bande jis darytis ir darbo visa per EDD. Po to zioplo lojerio deka, sumaisem teismo diena, nenuejom kada buvo paskirta... Tai atvaziavo uniformuota hebryte 5am, supakavo mano vyreli ir issiveze ohmy.gif As likau lovoje praradusi zada... Staigiai suradau nauja lojeri, kuris isklauses situacija paprase $4000 i prieki, "be ju nieko net nepradesiu daryti" pasake mad.gif Tai po savaites istraukeme mano vyra is imigracinio kalejimo, visa guzuota ir sumusta, nes LA imigracineje pasodino kartu su 200 meksikonu... Zmogui teko pakovoti del telefono, kad paskambintu man doh.gif Brrrr nenoriu net prisiminti.
Kai as tapau piliete, uzpildeme visus popierius, "affidavid of support" pasirase pazystamas, kaip jau sakiau, ir nuejome pas ta pati teiseja paskirta diena. Tai nieko ir neklause...Mazdaug "Sveikinu, stai tavo popieriai..."
Mes su ta imigracija tiek vargo ir makalynes turejom, tiek $$$$$ palikta lojeriams, kad as net nenoriu prisiminti tu laiku. unsure.gif

Uzjauciu tave californian girl unsure.gif rimtai niekam tokio siaubo nepalinkeciau!!!!! g.gif


kazko labai bijau as to interviu.Sako ten net klausineja triusiku spalva...O plius dokumente parase kad net filmuos blink.gif ohmy.gif kas turite patirties pasidalinkite huh.gif please rolleyes.gif
Atsakyti