Įkraunama...
Įkraunama...

Rytinis kvapelis...

Tai va. Kaip tikriausiai supratote, esu dar netekėjusi ir su draugu negyvenu. Iškilo man tokia dilema: kur rytais padėti tą rytinį kvapelį blink.gif Juk tai tikrai gali trukdyti romantiškiems santykiams g.gif Kaip sprendžiate šitą problemikę, nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif
Atsakyti
Nebūtina sakyt, kad einu dabar dantų valytis, gali taip atsikelt, lyg eitum į tualetą ar į vonią, negi reikia aiškintis kur eini ryte atsikėlus.
Atsakyti
o kodel nepasakius ne zodzio g.gif as ryte ir nebliaunu jam issiziojus i veida,normaliai snekant nesijaucia ten kazkokio kvapelio biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai rytais anksti keliamės abu,nes mėgstam pasivartyt, pakalbėt. Bet tiesiai į nosį aš jam nekalbu.. Juk gali subtiliai - į ausytę rolleyes.gif O jei taip jau kompleksuoji imk ir nubėk iki vonios, minutė ar dvi tikrai nesugadins rytinės romantikos wink.gif
Atsakyti
galų gale mėtinės gumos pasidėk šalia lovos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anabelė @ 2006 08 28, 12:21)
gali taip atsikelt, lyg eitum į tualetą ar į vonią, negi reikia aiškintis kur eini ryte atsikėlus.



QUOTE(Antigonė @ 2006 08 28, 21:18)
O jei taip jau kompleksuoji imk ir nubėk iki vonios, minutė ar dvi tikrai nesugadins rytinės romantikos wink.gif



Nu ale kaip puiku tiems vyrams- jiems jokių rūpesčių ryte.Nei dėl kvapo, nei dėl grožio...Nu bet jau mes moterys, tai didžiausios rytinės smirdalės ...Nors ką aš žinau, gal tai taip įaugę į mūsų kraują- būti tobula ir nepriekaištinga. O jie tegu būna natūralūs... wacko.gif
Net viename kinofilme pabudę ryte du gėjai , kurių vienas , be abejo, yra "moteris', elgiasi kaip elgtųsi tipiška moteris: pašoka iš lovos , puola prie veidrodžio(žinoma nepastebimai), staigiai išsivalo dantis, pasitvarko plaukus ir įsliuogia atgal į lovą toks "žavi ir gaivi"... angel.gif Va taip komiškai buvo parodyta...
Ir dar teko skaityti viename kosmopolitano žurnalo numeryje kaip pamaloninti vyrą ryte, kad jis pabustų .Plėstis negaliu, nes tai jau būtų iš "miegamojo temų", tačiau skaičiau ir galvojau-kaip nuostabu miega sau vyras naktį -nei jis prakaituoja , nei orą gadina, nei jis ... g.gif -tiesiog apolonas , kurį prikelti gali įkišusi savo liežuvį ( ko gero prieš tai reiktų nubėgt prasiskalauti burną ir išsivalyti dantis doh.gif )jam į...
Įdomi tema...
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 08 28, 19:22)
galų gale mėtinės gumos pasidėk šalia lovos  ax.gif

Ar siaip kokiu uzkandziu ar gerimo (pvz sulciu, limonado ir pan)
Atsakyti
Na man tai kazkiek juokinga atrodo pulti valytis dantu ar ciupti kramtyti guma- nenaturalu, ir tiek wink.gif Specialiai i nosi vaikinui neputi, o kazkokiu priemoniu imiesi, kai tai naturaliai gaunasi. Jei ka, tai vaikino burna irgi ne vaisiais ir metom kvepia ir bent as tai priimu be problemu, to paties tikiuosi ir is savo berniuko wub.gif Vienu zodziu, mums tai nekelia problemu wink.gif
Atsakyti
O be to , mylimo žmogaus ir kvapas natūraliai malonus.O su ne mylimais nėr ko bučiuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 08 28, 19:52)
O be to , mylimo žmogaus ir kvapas natūraliai malonus.O su ne mylimais nėr ko bučiuotis tongue.gif


Na nors ir mylimo zmogaus, bet tas kvapas man nemalonus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 08 28, 19:55)
Na nors ir mylimo zmogaus, bet tas kvapas man nemalonus  schmoll.gif

Nu man tai irgi schmoll.gif
Atsakyti
visu pirma reik turėti sveikus dantis,be skylučių,tada ir kvapas nebus toks schmoll.gif , o nubėkt porai minučių išsivalyt dantis tikrai nepakenks romantikai. galima dantis valyt kartu, taip linksmiau thumbup.gif
Atsakyti