Įkraunama...
Įkraunama...

Geografinis liežuvis

Ar teko kam susidurti su sia problema? Tai liezuvis nusetas baltais, raudonais plemais, kurie tai atsiranda, tai praeina. Atrodo tragiskai! Si problema kankina nuo mazumes, bet paskutiniu metu pozymiai ypac sustiprejo. Internete apie tai informacijos l. mazai, rasoma, kad tai galbut vidaus organu ligos, susijusios su skrandziu, kitur, kad susilpnejes imunitetas. Prasau, atsiliepkit, jei kas susiduret ar zinot, kas tai yra.
Atsakyti
labas 4u.gif
ir as turiu panasia problema verysad.gif mano liezuvis taipogi geografinis gal kokie 3-4men g.gif tos demes raudonos panasiai kaip nuo dantu atspaudai ir jos skausmingos na panasiai kaip zaizdos.
tiesa kai geriau paskutinius antibiotikus nuo skrandzio bakterijos jis buvo susitvarkes,bet palaipsniui vel toks liko,ir tai apmazeja tai vel paumeja verysad.gif
as dar vargstu ir su temperatura ir imunitetas nusilpes ir dar visokiu bedu yra.na ryt einu pas kelis gyd tai gal ka pasiulys 4u.gif
o tu ar nebuvai pries tai gerus antibiotiku,kad liezuvis dabar toks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eira @ 2006 08 28, 14:39)
Ar teko kam susidurti su sia problema? Tai liezuvis nusetas baltais, raudonais plemais, kurie tai atsiranda, tai praeina. Atrodo tragiskai! Si problema kankina nuo mazumes, bet paskutiniu metu pozymiai ypac sustiprejo. Internete apie tai informacijos l. mazai, rasoma, kad tai galbut vidaus organu ligos, susijusios su skrandziu, kitur, kad susilpnejes imunitetas. Prasau, atsiliepkit, jei kas susiduret ar zinot, kas tai yra.



Mano mazylio toks liezuviukas, bet jis nuo keliu menesiu turejo disbakterioze, ir sake, kad nuo alergijos tas liezuviukas toks, as daugiau ir nesikreipiau niekur... g.gif
Atsakyti
kiek aš žinau - turėjau draugą, kurio liežuvis buvo geografinis (iš jo ir sužinojau), liežuvis atdrodo kaip supjaustytas. Tai gal tos dėmės - visai ne geografinis liežuvis o kas kita? Kaip čia vaizdingiau nupasakojus.. jis man rodė - sulenki liežuvį per pusę ir jis toks kaip su įpjovom atrodo.. vaizdelis ne koks
Atsakyti
Geografinis liežuvis būna ir skrandžio žarnyno trakto chroninių sutrikdimo metu, o taip pat kai yra tam tikrų formų psichiniai sutrikimai.


Daugiau informacijos rasite čia
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2006 08 29, 20:23)
labas 4u.gif
ir as turiu panasia problema verysad.gif mano liezuvis taipogi geografinis gal kokie 3-4men g.gif tos demes raudonos panasiai kaip nuo dantu atspaudai ir jos skausmingos na panasiai kaip zaizdos.
tiesa kai geriau paskutinius antibiotikus nuo skrandzio bakterijos jis buvo susitvarkes,bet palaipsniui vel toks liko,ir tai apmazeja tai vel paumeja verysad.gif
as dar vargstu ir su temperatura ir imunitetas nusilpes ir dar visokiu bedu yra.na ryt einu pas kelis gyd tai gal ka pasiulys 4u.gif
o tu ar nebuvai pries tai gerus antibiotiku,kad liezuvis dabar toks g.gif


tai pas tave gali buti nuo susilpnejusio imuniteto. As tokios problemos neturiu, o antibijotikus geriau tik vaikysteje. Gal kas nors tada su skrandziu? g.gif Geografinis liezuvis mane vargina jau nemazai metu, tai paumeja, tai sumazeja.
Papildyta:
QUOTE(Vaivaida @ 2006 08 31, 10:09)
Geografinis liežuvis būna ir skrandžio žarnyno trakto chroninių sutrikdimo metu, o taip pat kai yra tam tikrų formų psichiniai sutrikimai.
Daugiau informacijos rasite čia


Aciu uz pastangas, jau buvau skaicius ta informacija, bet ten ir yra tiek, kiek tu parasei. Del zarnyno tai gal ir gali buti kas nors, bet su tais psichiniais sutrikimais tai nezinau schmoll.gif
Atsakyti
Mano dukrytei taip yra, gydytoja sakė, kad tai organizmo jautrumas, ne alergija, o apskritai jautrumas. Tai ir palikau aš tą klausimą ramybėj, bet dabar galvoju, kad dar reiks pasiklausinėti, nes jei lieka iki pilnametystės, tai ne kas.
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2006 08 31, 07:02)
kiek aš žinau - turėjau draugą, kurio liežuvis buvo geografinis (iš jo ir sužinojau), liežuvis atdrodo kaip supjaustytas. Tai gal tos dėmės - visai ne geografinis liežuvis o kas kita? Kaip čia vaizdingiau nupasakojus.. jis man rodė - sulenki liežuvį per pusę ir jis toks kaip su įpjovom atrodo.. vaizdelis ne koks


mano liežuvis taip atrodo ir jau daug metų, pauglystej tai pastebėjau ,galvojau,kad gal nuo karšto maisto,bet nelabai karštai valgau ,netgi atvirkščiai, o ir šiaip keista jei sakoma,kad tai susije su įvairiomis ligomis, nes esu sveika (tpfu,tpfu,tpfu), tikrai, net gripu nesu sirgus, didžiausia mano liga tai yra sloga, atrodo,kad ir su žarnynu neturiu jokių problemų (l.rimtai nesitikrinau) , psichinių sutrikimų taip pat nenustatyta (na kas be nuodėmės ax.gif ), o ir pas kokį daktarą dėl liežuvio reiktų kreiptis, juk tokio spec liežuvio daktaro nėra????? g.gif
Atsakyti
Na ir prajuokinai, Fanda, su tuo liežuvio daktaru thumbup.gif

Štai ir išryškėja vakarietiškas požiūris į žmogaus organizmą ir jo sveikatą. Rytiečiui ir mintis į galvą neateitų apie tokį gydytoją. Reikia gydyti ne ligą ir ne kūno dalį, o žmogų - tai rytietiškas požiūris, kuris man atrodo logiškas ir suprantamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2006 09 07, 08:32)
Na ir prajuokinai, Fanda, su tuo liežuvio daktaru thumbup.gif

Štai ir išryškėja vakarietiškas požiūris į žmogaus organizmą ir jo sveikatą. Rytiečiui ir mintis į galvą neateitų apie tokį gydytoją. Reikia gydyti ne ligą ir ne kūno dalį, o žmogų - tai rytietiškas požiūris, kuris man atrodo logiškas ir suprantamas mirksiukas.gif


na taip, bet mes gyvenam lietuvoje ir kas tokiu atveju gali padėti?/ terapeutas ???
juk pas mus medicina yra kitaip traktuojama nei rytuose, ir požiūris į ją yra kitas ,todėl ir vengiu poliklinikų ir daktarų, o ir patys daktarai į pacientą žiūri paprastai- kaip į mašiną ,kuri turi gedimą ( na gal nevisi).
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2006 09 07, 10:05)
na taip, bet mes gyvenam lietuvoje ir kas tokiu atveju gali padėti?/ terapeutas ???
juk pas mus medicina yra kitaip traktuojama nei rytuose, ir požiūris į ją yra kitas ,todėl ir vengiu poliklinikų ir daktarų, o ir patys daktarai į pacientą žiūri paprastai- kaip į mašiną ,kuri turi gedimą ( na gal nevisi).


Vat man irgi "pasistojo" toks klausimas, pas koki daktariuka kreiptis? Tame ir esme, kad rytuose gydytojai vos pasiziureje i liezuvi nustato, kokia liga sergi, o cia tai Lietuvele. tokia nuojauta, kad iskisus liezuvi kokiam gydytojui, paziuretu i tave kaip i durne.
Atsakyti
Hm... o mano liezuvis kiek pamenu nuo pat mazumes kazkoks apsineses... toks baltas... lyg ir skrandzio ar tai pan. ligu neturiu... Gastrita issigydziau... g.gif Kazkaip net gedijuos liezuvi kam nors parodyt... Tenka pirstu kombinacijoj parodyt biggrin.gif
Kai pasakiau vienakart gydytojai, tai israse bakterijas gert (na tokios kur actimel yra: lactobacilus ar pan ). Situacija gal trupuciuka trupuciuka buvo pasitaisius, bet dabar vel pradinej stadijoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jusse-Musse: 09 rugsėjo 2006 - 15:18