Įkraunama...
Įkraunama...

Marijos radijas

Ar klausote Marijos radijo? Gaila, girdimas tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plačiau http://www.marijosradijas.lt Parašykit, kokios laidos labiausiai patinka, kas įstrigo, ar meldžiatės kartu?
Atsakyti
Mano vyro mėgstamiausia stotis. Klausomės tik vakarais, miegamajame, kai jau gulim lovose. Labai padeda užmiršti visas dienos problemas, pasirengti taikiam miegui ir gerai rytdienai. Tikrai rekomenduoju. Paklausai, pamąstai. Šiaip per dieną net nepagalvoji apie vienokius ar kitokius dalykus.
Atsakyti
QUOTE(Raminta* @ 2006 08 31, 22:54)
Ar klausote Marijos radijo? Gaila, girdimas tik Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plačiau http://www.marijosradijas.lt Parašykit, kokios laidos labiausiai patinka, kas įstrigo, ar meldžiatės kartu?

Man perdaug katalikiška... T.y. nepriimtini tie visi Rožiniai ir pan. Nors sutinku, kad yra ir neblogų laidų, su įdomiais pašnekovais - tik reikia labai atsirinkinėti. smile.gif
Atsakyti
Man tai labai nepatinka ši radijo stotis..... Gal ir baisu, bet man greičiau juoka ji sukelia rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
tik ją vienintelę ir klausome . man įdomios visos jos laidos, apmąstymai. tačiau rožinių neklausau, kažkaip man jis nepriimtinas...
Atsakyti
nesiklausom, nors ir pas mus italijoj yra identiska radijo stotis...
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 09 04, 21:14)
tik ją vienintelę ir klausome . man įdomios visos jos laidos, apmąstymai. tačiau rožinių neklausau, kažkaip man jis nepriimtinas...



Rožinį reikia ne klausytis, bet melstis kartu. Valandą iki rožinio maldos nuo 13 iki 14 val. galima skambinti į tiesioginį eterį ir išsakyti savo intenciją. Po to meldžiasi visi visų intencijomis. Labai galinga malda. Esu kelis kartus prisijungusi.

O iš laidų man labiausiai patinka kun.E.Valkausko (antradieniais 10 ir 16 val.), sesers Almos Vabuolaitės (pirmadieniais 16 val.), šeimos centro laidos.
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 09 05, 00:40)
nesiklausom, nors ir pas mus italijoj yra identiska radijo stotis...


Man dabar akyse stovi dvi pagyvenusios bobulės italės Viduržemio jūros paplūdimyje besiklausančios Marijos radijo. biggrin.gif bigsmile.gif Nors šiaip asmeniškai nieko prieš šią radijo stotį neturiu. schmoll.gif
Atsakyti
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.
Atsakyti
ACIU uz informacija. Net nezinojau, kad yra toks radijas. Dabar klausau jau smile.gif
Atsakyti
na kelis kart paklausiau, bet kadangi tai katalikiskas radijas, sunku pataikyti ant to kas butu priimtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 09 05, 23:20)
kai kuriu kunigu minciu galima pasiklausyti, bet reikia labai atsirinkti, o seip tie visos rozines maldos, man juoka kelia. Biblijoje, nera nei apie rozancius nieko, nei apie zegnojimasi, kodel katalikai meldziasi ir garbina  i Marija, o ne i Jezu. Jis mire ant kryziaus uz musu visu zmoniu nuodemes, o ne Marija, ji tikrai nepadeda. Ir i dangu nebuvo paimta, kai per zolines svencia. Paklyde zmones, nu ka padarysi. Reikia daugiau Biblija skaityti ir svarbiausia isiskaityti.

Kas dėl žegnojimosi, tai nematau tame nieko blogo - juk tiesiog kryžiaus ženklas (vos ne tas pats, kas nešioti pakabuką - kryželį). Parodyk nors vieną, kad ir iš pačių jauniausių, bažnyčią, kuri VISIŠKAI neturėtų tradicijų, Nėra ko smerkti, jog jų turi (žinoma atitinkamai daugiau) ta, kuriai jau du tūkstantmečiai. Visa kita, ką čia minėjai, ir aš laikau paklydimu, bet visgi esam broliai ir seserys Kristuje, tad nemanau, jog turime teisę vieni kitus smerkti. Nekalbu apie išsižadėjimą to, kuo šventai tiki - tik apie toleranciją, šiokį tokį ekumeniškumą.
Atsakyti