Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

vakar vakarienei buvo kiaušinių-faršo vyniotinis essen.gif Nu jau skanuuuu... O ir gražu biggrin.gif
Kepiau vakar paprastą obuolių pyragą, o šiandien žiūriu, Sonatina įdėjo su jogurtu receptuką. Ko gero, poryt bus išbandytas tas pyragas ax.gif
Atsakyti
Jau kokių čia skanėstų radau bigsmile.gif thumbup.gif šiandien gaminau kopūstų ir faršo apkepą rolleyes.gif tik į jį dėjau visus liesus produktus ir nedėjau sūrio ,gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Ką tik iškepiau blyną su obuoliais.Man tai labai skanus,visai kaip pyragas. thumbup.gif
Atsakyti
Na as apakus blink.gif , kad vienas zmogus gali moketi tiek skanestu ir dar tokio grozio padaryti. O tu gal vireja ar tu cia pati viska ismoksti? Dar tik pirma kart uzsukau, bet jau dabar tai gaminsiu biggrin.gif
Atsakyti
O čia mano "Medaus keksas" labai skanusgavosi!!!user posted image


user posted image
Atsakyti
Ir as SONATINA suzaveta tavo receptukais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Uzvakar gaminau vistiena jogurto padaze,vakar kepiau bananiniu blynu.Gamint tavo pateliukus lengva ir greitai Aciu tau thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš tą silikoninį padėkliuką rolleyes.gif geriau neklauskit,kokia buvo vyro veido išraiška,kai aš sudėjau mėsą ant jo kept doh.gif pasižiūrėjo ,ar šaldytuve yra kiaušinių extra atvejui,jei kepsniai išeitų laminuoti hihihi.gif
Atsakyti
Sonatina, dekui uz obuoliu pyragus! yahoo.gif Pas mus du maisai obuoliu laukia nesulaukia kol bus suvartoti essen.gif Tik va vilniuj jokios normalios kepimo formos neturiu tai dar reikes begt i parduotuve doh.gif
Atsakyti
Jutare, smagu, kad kiaušinių - faršo vyniotinis patiko smile.gif O tau nuo omleto kepimo popieriaus gerai atlipo? g.gif

estrella, išmėgink ir kitus skanėstus tongue.gif

matre, šaunu, kad blynas patiko smile.gif

Ausriuk1, aš tikrai ne virėja biggrin.gif Ir gamindama šiuos patiekalus tik mokausi tongue.gif

Sandriuk, keksas atrodo labai viliojančiai rolleyes.gif

marinulia, ačiū 4u.gif Labai malonu, kad patiekalai patinka smile.gif

pekuti, ir kaip baigėsi kepsnių laminavimas? g.gif Tikiuosi kiaušinių nereikėjo kepti? tongue.gif

garbane, paprastų pyragų formų yra bet kuriame didesniame supermarkete smile.gif Tikiuosi obuolių nereikės išmesti tongue.gif
Atsakyti
niu va ir as iskepiau vistiena jogurto padaze,trumpai ir aiskiai SKANU bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O aš šiandien iškepiau mūsų mėgiamą kalakutienos zuikį... rolleyes.gif

user posted image

Kalakutienos zuikis su sūriu

0,9 kg maltos kalakutienos
1 puodelis pieno
1 puodelis džiūvėsėlių
1 smulkintas svogūnas
kelios skiltelės česnako
1 didelė smulkiai tarkuota morka
2 kiaušiniai
2 a. š. paukštienos ar kitokių mėgiamų prieskonių
1/4 a. š. pipirų
300 g fermentinio sūrio, supjaustyto nedideliais kubeliais
2 – 3 v. š. pomidorų padažo

Įkaitinti orkaitę iki 200° C.
Dubenyje sumaišyti kalakutieną, pieną, džiūvėsėlius, kiaušinius, morkas. Svogūnus ir česnakus apkepinti šlakelyje aliejaus, kol suminkštės. Įmaišyti į faršą. Suberti prieskonius ir pipirus. Įmaišyti sūrio kubelius. Sudėti į skardą, drėgnomis rankomis suformuoti zuikį ir aptepti pomidorų padažu.
Kepti apie 1 val.

P. S. puodelis - 236 ml. Vietoje paukštienos prieskonių įbėriau adžikos ir šiek tiek druskos smile.gif Zuikis gaunasi tikrai didelis, tad nepamirškite pasimažinti porciją tongue.gif Nors man jis labai skanus ir šaltas... rolleyes.gif
Atsakyti
Jau isivaizduoju koks turetum buti skanumelis!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sonatina sakik,o kai kepsiu nes ryt planuoju kiausinio ir farso vyniuotini,kai suviniosiu po jo reikia padeti dar popieriaus?
Atsakyti