Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai (ne nuo saulės)

Sveikos mamos. smile.gif Pribrendo laikas isigyti naujsu akinius ( ne nuo saules, o del regejimo ). Per siuos metus esu keliskartus pirkus, taciau teko nusivilti parduotuvemis. Praejusiais metais pirkau antakalnyje esancioje studentu optikoje, tai kokybe apgailetina, nors kaian ir nera labai maza.
Gal yra mamyciu kurios gali patarti siuo klausimu ? 4u.gif
Atsakyti
Man paciai kol kas nereikia akiniu, bet mano draugas visada perka akinius ir linzes Inter Optikoj Dominikonu g. Kainos tikrai nesikandzioja. Jis visiems rekomenduoja, tai ir as parekomenduosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2006 09 12, 19:18)
Man paciai kol kas nereikia akiniu, bet mano draugas visada perka akinius ir linzes Inter Optikoj Dominikonu g. Kainos tikrai nesikandzioja. Jis visiems rekomenduoja, tai ir as parekomenduosiu biggrin.gif

O aš tą optiką stengiuosi apieti iš tolo, nes teko būti ne itin maloniai aptarnautai unsure.gif Kainos ten nedidelės mirksiukas.gif
Taip pat esu nusivylusi QVizija verysad.gif Akinius gamino ilgai (kelias dienas), o atėjus atsiimti jų dar nebuvo blink.gif Ėjau kelis kartus doh.gif Galiausiai kaip kompensaciją padovanojo suplyšusį dėklą akiniams unsure.gif blink.gif Kainos irgi mažos, bet turėjau daug problemų su akinių taisymu doh.gif

Galiausiai priėjau išvados, kad geriau neiti į mažas/ ne labai žinomas/ maža kaina viliojančias optikas ir paskutinius akinius įsigijau Vision Express. Žinoma, sumokėjau kiek daugiau, bet esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
As ilgus metus viska pirkdavau Eagle Vision, o stai dabar ekstra atveju uzsisakiau akinius mazoje parduotuveleje Zerucio 5, Lazdynuose ir labai nesigailiu. Sumokejau 230lt, remai is naujausios kolekcijos, grazus ir kokybiski, lesiai ploninto plastiko su antirefleksine danga (50proc. akiniu kainos)... Daugumai remeliu nuolaida, o pastoviems klientams dar papildoma nuolaida padaro... Aptarnavo be priekaistu, kantriai lauke ir patarinejo kol pusvalandi matavausi visa remeliu asortimenta lotuliukas.gif

(Uj, gavosi kaip reklama kokia rolleyes.gif biggrin.gif Na bet tikrai patiko...)
Atsakyti
O kur Kaune rasti pigesnių rėmelių? Pirkti firminių už 350 Lt aš negaliu sad.gif(((
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 09 19, 16:49)
O kur Kaune rasti pigesnių rėmelių? Pirkti firminių už 350 Lt aš negaliu sad.gif(((


na tai tada eik i "studentu optika". ten tikrai pigu... as pati akinius nesioju jau keliolika metu, esu pakeitus nemazai optiku. o dabar jau 5 metai einu tik i "rega". nu *****, per tiek metu iki "regos", man nei vienoj optikoj nesugebedavo gerai iscentruot akiniams stiklu. be to "regoj" niekad nekilo problemu del remonto (nesvarbu ar varztas atsisuko, ar koja nuluzo, ar dar kazkas), + daktares malonios, daznai perkant visada padaro nuolaida schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 19 rugsėjo 2006 - 21:41
mano sunus nesioja akinius nuo2m.pradzioj keisdavom kas puse metu,nes subraizydavo stiklus(plastika),bet remeliai niekada nebuvo suluze.paskutiniai atlaike 1,5m.visus akinius pirkom Fielman optikoj.ten pastoviai akcijos buna,tai dazniausia remeliai nemokamai gaunasi.o kitur,nors ir skelbia akcijas,kai pasidomiu kainos,tai pasako,kad tokiam dideliam pliusui jos netaikomos g.gif
Atsakyti
jau trejus akinius pirkau Fielmane... remeliai pigus bet pas juos stiklai nelabai pigus ypac jei kuo plonesniu nori.... bet ir pataiso visada ir mokejau visada iki 200 lt. ir garantija 2 metam duoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 09 20, 12:41)
jau trejus akinius pirkau Fielmane... remeliai pigus bet pas juos stiklai nelabai pigus ypac jei kuo plonesniu nori.... bet ir pataiso visada ir mokejau visada iki 200 lt. ir garantija 2 metam duoda  ax.gif

del vaikisku stiklu,tai tikrai pigesni Fielmane ax.gif mes vakar uzsakem uz 120lt.paploninti su antirefleksine danga.tokie pat Regoj 180lt blink.gif o ir remelius kazin ar rasi kur kitur uz 19lt(uzsakem),o buvo ir visai nemokamai thumbup.gif as okulisto klausiau(dirbancio Regos optikoj),kad gal Fielmane blogesne kokybe,kad pigiau nei kitur.bet jis sake,kad ne.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 09 20, 12:41)
jau trejus akinius pirkau Fielmane... remeliai pigus bet pas juos stiklai nelabai pigus ypac jei kuo plonesniu nori.... bet ir pataiso visada ir mokejau visada iki 200 lt. ir garantija 2 metam duoda  ax.gif

Tai ir dūmiau pirmiausia i Fielmana, ten as jau šimtą metų linzes perku, ir kol dar nenusprendus buvau akinukų įsigyt, tai man ten tiek gražių buvo. O daba nuėjau, nu nieko, stačiai nieko geeeero..... g.gif
Atsakyti
As tai uz Vision Express thumbup.gif . Gan ilgai as draugauju su jeis,nes kurioj saly bebuciau nuejusi i Vision Expres jie man pakoreguoja remelius nemokamai, nes turiu klubo kortele ir jie suteikia akiniu remeliams dvieju metus garantini (GUCCI) .Na suprantu kainos nemazos ,bet ... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2006 09 23, 12:28)
As tai uz Vision Express thumbup.gif . Gan ilgai as draugauju su jeis,nes kurioj saly bebuciau nuejusi i Vision Expres jie man pakoreguoja remelius nemokamai, nes turiu klubo kortele ir jie suteikia akiniu remeliams dvieju  metus garantini (GUCCI) .Na suprantu kainos nemazos ,bet ... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Na kas gi naujo musu optikose?
Kazkaip visos temos apie akinukus labai apmire, negi mamos akinuku neperka?

Gal zinote kur siuo metu geriausia pirkti akinukus, nes pavasaris ant nosies tai ir akinukus jau norisi pasikeisti.
Atsakyti