Įkraunama...
Įkraunama...

LOGO klubas

Kur įsidarbinti lengviausia???????????????? blink.gif
Atsakyti
[quote=aily,2006 02 21, 11:02]
[quote=Nome,2006 02 20, 20:00]
Na kodėl jau taip kategoriškai? Juk yra ir valstybės tarnyba, ne tik advokatų kontoros.
Valstybės tarnyboj nedideli atlyginimai. Be to as ten nenorėčiau dirbti, man atrodo, kad tai neįdomu, lyginant su logopedo darbu. Nors įsidarbinti čia lengviausia
[/quote]
Na drįstu iš esmės nesutikti-kur jau maži atlyginimai? Na nemilžiniški tie atlyginimai, bet dabartinė mano alga daugiau nei 2 kartus didesnė nei gaudavau dirbdama logopede.
Papildyta:
QUOTE(aily @ 2006 02 21, 11:44)
Nenorėjau aš kategoriškai teigti, kad nestudijuokit teisės. Paprasčiausiai noriu pasakyti, kad ne taip jau blogai dirbti logopede. Aš jau kuris laikas svarstau, keisti darbą ar ne. Ir prie logopedo darbo bent pakolkas dedu gerokai daugiau pliusų nei prie darbo valstybės tarnyboje. Bet Tavo pavyzdys, Nome, gal paskatins mane persigalvoti


Ko gero, kiekvienam savo. Man štai prireikė nemažai metų, kad suprasčiau pagaliau, kad aš nemėgstu šito darbo, jis man visai ne prie širdies. Pasirįžau ir pakeičiau specialybę-dabar esu patenkinta. O mano buvusi bendradarbė, kuri jau dirba 25 metus, atsidžiaugt negali logopedės darbu.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2006 02 21, 22:27)
Kur įsidarbinti lengviausia???????????????? blink.gif


turėjau galvoje, kad su teisininko diplomu įsidarbinti lengviausia valstybės tarnyboje. Na, aisku, nėra taip, kad nueini ir tave priima. Vyksta konkursai, į viena vietą pretenduoja ne vienas, žmonės dalyvauja ne viename konkurse, kol pagaliau pavyksta. Matyt Nomei pavyko gerai, o mano keli kolegos dar nelaimėjo nei vieno konkurso ir dirba sename darbe, kartais tokiame, kur nereikia netgi aukštojo išsilavinimo! Kiti dirba valstybės tarnyboje ir gauna atlyginimą tokį, kokį aš gaunu tik už 1 logopedo etatą, arba šiek tiek didesnį. bet jei logopedu dirbi 1,5 etato... Aišku, priklauso nuo to, kokią kvalifikaciją turi. Ne paslaptis, ten, kur valstybės tarnyboje didesni atlyginimai (aukštesnės kategorijos), kad įsidarbinti reikia pažinčių.
Atsakyti
Sveikos! Šiandien buvau saminare, demonstravo kompiuterinę programą Breath Maker. Ji taikoma mikčiojimo šalinimui. Jei pasitaikys proga, siūlyčiau pasidomėti good.gif Kaune su ja dirba V.Katinienė, dar kažkas Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 02 22, 15:52)
Sveikos! Šiandien buvau saminare, demonstravo kompiuterinę programą Breath Maker. Ji taikoma mikčiojimo šalinimui. Jei pasitaikys proga, siūlyčiau pasidomėti  good.gif  Kaune su ja dirba V.Katinienė, dar kažkas Vilniuje.



Sveikos! klopedija , o kur vyko tie kursai ir kas vedė? Kiek kainavo? Gal dar kada bus?Man l. įdomu, esu apie tą programą šiek tiek girdėjusi. Ar norint ją taikyti reikia nusipirkti programą? Girdėjau, kad galima tik nuo 14m. taikyti, ar tiesa?
Atsakyti
Sminaras vyko Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, kaina - 15 Lt., vedė logop.eksp. V.Katinienė. Programa kainuoja apie 400 "žalių", pirkti reikia, pritaikoma individualiai pagal asmens balso tembrą ir t.t., kitas asmuo ja pasinaudoti negali, kadangi programa, reaguodama į svetimą balsą, kažką daro "netaip". Nesiplėsiu, nes neviską sugebėsiu paaiškinti. Taikoma nuo 13-14 metų dėl tam tikrų psichinės raidos ypatumų, be to, vaikas turi turėti pakankamai motyvacijos ir valios, kadangi pratybos trunka 1,5 val., dirbama "po prakaitu".
Programą galima įsigyti Homeopatijos centre, Rygos 15, Vilnius. tel: 852128283; 861475167. Įsigijus programą, logopedė apmoko, kaip su ja dirbti. Manau, už tai t.p. reikia mokėti.
Kas beviltiškai išbandė visus pagalbos būdus ir niekas nepadėjo, kas turi pinigėlių, verta bandyti, nes teigiama, kad mičiojimas ištaisomas 96-98 %.
Beje, čia ne reklama schmoll.gif , čia išsakau, ką vakar išgirdau.
Atsakyti
[.
Kas beviltiškai išbandė visus pagalbos būdus ir niekas nepadėjo, kas turi pinigėlių, verta bandyti, nes teigiama, kad mičiojimas ištaisomas 96-98 %.
Beje, čia ne reklama schmoll.gif , čia išsakau, ką vakar išgirdau.
[/quote]


Visiškai sutinku, kad čia ne reklama, girdėjau, kad tikrai geri rezltatai pasiekiami. Tik kyla klausimas ar tai visam laikui, ar neatsinaujins mikč. vėl po kiek laiko. O tą programą turi logopedė ar pats mikčiojantysis? Juk reikia kompo, o mokyklose juk ne visos logopedės turi.Gaila, kad nežinojau, labai norėčiau patekti į tuos kursus.
Atsakyti
QUOTE(Vilmaja @ 2006 02 20, 20:29)
Sveikos mergaitės. Po tiek laisvų dienų sunku vėl į darbo ritmą pereiti. Gal galite pasakyti, ar be mūsų "žaliojo " žurnalo dar rašote papildomai kokius nors planus atskirai kiekvienam vaikui ar pogupiui. g.gif



Vilmaja, nelabai supratau tavo klausimo g.gif "Žaliasis" žurnalas tai dėl finansinės pusės labiau svarbus.Jei patikrina kokie finansininkai ir randa neužpildytą už praeitas dienas, tai gali ir atlyginimą "nubraukti" schmoll.gif Tipo nevedei pratybų. Čia teoriškai, nežinau ar taip yra buvę kam praktiškai. O programos ar planai rašomi kiekvienam pogrupiui, kiek jų turi pagal tvarkaraštį ir individualios programos tiems vaikams, su kuriais dirbi individualiai ir rodai tvarkaraštyje ind.pratybas.Žodžiu, kiek pogrupių - tiek programų. Gali būti, kad dviem ar net keliems pogrupiams tinka ta pati programa, tada taip ir nurodai. Programas mokykloje rašau pusmečiui, jas tvirtina pavaduotoja. Darbo daug, aišku naudojuosi išleistomis ir ministerijos patvirtintomis programomis.
Atsakyti
Aš skaičiau atsiliepimuose, kad dirbama savarankiškai namuose, be logopedų. Nors čia rasė vyresni, 18-20mečiai. kaip rašo, jau po pirmųjų pratybų kelias valandas gali kalbėti nemikčiodami. Taip pat , kad nusipirkę programą gali išbandyti , jei nepatinka, pinigai grąžinami.
Įdomu, neišeitų kaip nors pirkti iš mokinių krepšelio pinigų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aily: 24 vasario 2006 - 11:13
QUOTE
mamytuke3,2006 02 23,
Tik kyla klausimas ar tai visam laikui, ar neatsinaujins mikč. vėl po kiek laiko.  O tą programą  turi logopedė ar pats mikčiojantysis? Juk reikia kompo, o mokyklose juk ne visos logopedės turi.

Teigiama, kad visam laikui. g.gif Tais atvejais, kai mikčiojimas atsinaujina, dirbama vėl su ta pačia programa, kadangi šitą programą perka ne logopedas, o mikčiojantysis sau ir turi visą laiką savo PC savo namuose. Kitas asmuo, jau minėjau, ja nepasinaudos. Logopedė atvyksta į mikčiojančiojo namus ir dirba individualiai.
Atsakyti
Naujoji tema čia smile.gif
Atsakyti
Iki susitikimo kitoje vietoje biggrin.gif Tikiuosi, kad ir ten visos jaukiai įsikursime nail.gif
Atsakyti