Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės dviese

Va būtent tokias vestuves mes planuojam "atšokti" gruodžio mėnesį. Taip nusprendėm todėl, kad abu šiuo metu gyvenam JAV, jaunikio tėvai Lietuvoj, tai ir didelės veselės daryti nesinori, gal kada ateity. O dabar norim tiesiog romantiškų jungtuvių dviese, niekam per daug nesiafišuojant, kur nors tarp kalnų. Įdomu, ar dar kam nors teko taip susituokti? Gal kokių pasiūlymų atsirastų, kaip apturėti gražią šventę?
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2005 11 22, 23:03)
Va būtent tokias vestuves mes planuojam "atšokti" gruodžio mėnesį. Taip nusprendėm todėl, kad abu šiuo metu gyvenam JAV, jaunikio tėvai Lietuvoj, tai ir didelės veselės daryti nesinori, gal kada ateity. O dabar norim tiesiog romantiškų jungtuvių dviese, niekam per daug nesiafišuojant, kur nors tarp kalnų. Įdomu, ar dar kam nors teko taip susituokti? Gal kokių pasiūlymų atsirastų, kaip apturėti gražią šventę?


Gal tiesiog patarčiau tą šventę, jei tik įmanoma, kuo gražiau įsiamžinti, juk tai gan svarbus Jūsų gyvenimo momentas thumbup.gif

Manau, kad kažkada visgi norėsit su artimais žmonėmis pasidalinti tokio įvykio detalėmis, tai bent jau tos Jums svarbios dienos nuotraukas ar video galėtumėt artimiesiems parodyti mirksiukas.gif

Visgi abejoju, ar Jums tikrai pavyks visiškai be pažįstamų žmonių išsisukti. Juk reikalinga liudininkų pora, kuri paliudytų, santuokos sudarymo faktą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajukė*: 22 lapkričio 2005 - 23:56
Manau, kad butu labai labai romantiska susituokti dviese, neiprastoje, taciau romantiskoje aplinkloje... Visada svajojau apie vestuves ant nediduko tiltelio prie juros... ax.gif Bet buvo kitaip...ir buvo taip pat labai labai romantiska thumbup.gif
Atsakyti
dviese kažin ar išei, turės būti dra liudininkia, bet šiap mintis labai graži biggrin.gif
Atsakyti
Visą laiką įsivaizdavau savo vestuves kaip mažytę, gal net ir slaptą dviejų žmonių ceremoniją. Na man tai kažkas tokio egzotiško. Dėl slaptumo, tai gal ir nelabai pasisekė, nes jaunikis spėjo pasigirti porai žmonių dėl sužadėtuvių (taip kad dabar ir mergvakaris nusimato), bet susitarėm, kad Lietuvoj esantiems draugams nesakysim nieko, tik po ceremonijos pranešim, kai siųsim nuotraukas. Taip kad apie artėjančias vestuves nežino net brangiausiojo tėvai.
Kadangi tuoksimės JAV, tai išsiaiškinau, kad būtent toj valstijoj liudininkai nereikalingi. Kitur liudininkus gali atstoji fotografai ar dar koks filmuotojas.
Labiausiai mane neraminantys dalykai yra apranga, na ir kaip ypatingiau visą tai atšvęsti.
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2005 11 23, 00:03)
Va būtent tokias vestuves mes planuojam "atšokti" gruodžio mėnesį. Taip nusprendėm todėl, kad abu šiuo metu gyvenam JAV, jaunikio tėvai Lietuvoj, tai ir didelės veselės daryti nesinori, gal kada ateity. O dabar norim tiesiog romantiškų jungtuvių dviese, niekam per daug nesiafišuojant, kur nors tarp kalnų. Įdomu, ar dar kam nors teko taip susituokti? Gal kokių pasiūlymų atsirastų, kaip apturėti gražią šventę?



manyciau kad dabar galite susituokti civiliskai, o grize kadanors i LT susituokti baznycioje. dar karta pasidarysite sau svente ir kartu artimiesiems.. nes manau, kad vis vien svajonese nori vislketi balta suknele ir buti vakaro karaliene. cool.gif cool.gif cool.gif

o kad nepranesate tevam.. tai manyciau darote didele klaida g.gif juk jie tevai.. (na nebent nesutarete su jais ar jie nepritaria jusu santykiams).. nes manau tai jiems ir butu didele svente ta diena, juk ju vaikas zengia rimta zingsni.
Atsimink, kad tevai tai ne kokie nors draugai.. ir jiems butina pranesti apie tai pries vedybas (na mano nuomone)..
o be to ta akimirka labai idomi kai pasakai.. mes ir apie savo sprendima zenitis praneseme telefonu.. tai buvo labai juokinga.. pokalbi netgi iraseme (jiem nezinant. ir dabar dar jie to nezino).. tai juokemes mes su savuoju uz pilvu susieme isgirde ju reakcija thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, išgąsdinai mane, Alaina, dėl tų tėvų. Matai, jie žino, kad mes planuojam tuoktis, tačiau nežino, kada konkrečiai tas turėtų įvykti. Aš tai manau, kad tai kaip ir siurprizas jiems turėtų būti, bet ištikrųjų, tai aš tų žmonių nepažįstų, nesu niekada mačius, nei šnekėjusi. Tai kaip čia man dabar pasielgti???
Na taip. apie tikras lietuviškas vestuves aš irgi pagalvoju, bet viskas savo laikas.
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2005 11 24, 02:20)
Oi, išgąsdinai mane, Alaina, dėl tų tėvų. Matai, jie žino, kad mes planuojam tuoktis, tačiau nežino, kada konkrečiai tas turėtų įvykti. Aš tai manau, kad tai kaip ir siurprizas jiems turėtų būti, bet ištikrųjų, tai aš tų žmonių nepažįstų, nesu niekada mačius, nei šnekėjusi. Tai kaip čia man dabar pasielgti???
Na taip. apie tikras lietuviškas vestuves aš irgi pagalvoju, bet viskas savo laikas.



mes tuokėmės dviese t.y. tik su liudininkais, nieko ypatingo bet labai thumbup.gif
o tėvams pasakyti BŪTINA
Atsakyti
o as tokiu vestuviu nenoreciau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Merguzele @ 2005 11 24, 02:20)
Oi, išgąsdinai mane, Alaina, dėl tų tėvų. Matai, jie žino, kad mes planuojam tuoktis, tačiau nežino, kada konkrečiai tas turėtų įvykti. Aš tai manau, kad tai kaip ir siurprizas jiems turėtų būti, bet ištikrųjų, tai aš tų žmonių nepažįstų, nesu niekada mačius, nei šnekėjusi. Tai kaip čia man dabar pasielgti???
Na taip. apie tikras lietuviškas vestuves aš irgi pagalvoju, bet viskas savo laikas.



na o jei nesi ju maciusi nei snekejusi.. tai tuo labaiu reikia pasakyti pries..
kad po to neuzsitrauktum uosviu rustybe visam gyvenimui doh.gif doh.gif doh.gif
o jiem pasakyti galite ir pries pora dienu kai ruosites tuoktis (na jei greiciau neisdrysite).. tiesiog sakykit, kad ruosetes rimtam zingsniui savo gyvenima, kad vienas kita Mylite ir taip nutarete, kad busite darni ir gera seima.. na kad pamalonintumet uosviam sirdi.. tai galit pasakyti, kad juos laikote kaip geros seimos pavyzdi (na ar kazka panasaus)..
nebijokit.. ir viskas bus gerai..
O lietuviskas vestuves atsvesite grize i LT ir su visom tradicijom.. pasitaupykit pinigeliu ir baliu pasidarysite savo svajoniu.. ir dar uosviai pades jei ju paprasysit.. tevai sokineja is dziaugsmo nuo to kad juos itrauki i vestuviu organizavima drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merguzele, labai palaikau tave, nes ir pati apie tokias vestuves svajoju rolleyes.gif man tuoktuves - dvieju svente. panasiai zadam ir mes iteisinti musu santykius. o kadangi taip pat gyvenam ne Lietuvoje, manau, kad tevam pranesim tik po visko ir sugrize namo biggrin.gif nemanau, kad tevai uzpyktu ar nesuprastu. mastom, kad grize namo tiesiog pakviesim juos vakarienes ir pranesim zinia... zinoma, gal nedaugelis supras toki pasirinkima, bet tuoktuves man nesiasocijuoja su svajoniu baliu biggrin.gif todel linkiu jums viso ko geriausio, nuostabios dienos ir labai labai lauksiu tavo pasakojimu, kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 11 22, 23:55)
Gal tiesiog patarčiau tą šventę, jei tik įmanoma, kuo gražiau įsiamžinti, juk tai gan svarbus Jūsų gyvenimo momentas  thumbup.gif

Manau, kad kažkada visgi norėsit su artimais žmonėmis pasidalinti tokio įvykio detalėmis, tai bent jau tos Jums svarbios dienos nuotraukas ar video galėtumėt artimiesiems parodyti  mirksiukas.gif


aciu uz labai vertinga patarima, Svajuke 4u.gif
Atsakyti