Įkraunama...
Įkraunama...

Kruizas Nilu

Ar yra buvusių? Labai reikia įspūdžių ir patarimų ax.gif
Atsakyti
na ką aš galiu pasakyti? nuostabi kelionė, man labai patiko, labai daug pamatai, aplankai daug šventyklų, jei nori daugiau pažintinės kelionės, tai čia pats geriausias variantas, nors ne pigiausias ax.gif

pamatai natūralų Egiptą, laivas irgi labai gražus, tvarkingas, personalas labai paslaugus, kažkurį vakarą yra organizuojamas galabėjų ( jų tradicinis apdaras, tiek vyrui, tiek moteriai) vakaras su šokiais pokiais, moko šokti pilvo šokį tongue.gif
man asmeniškai labai labai patiko.... noriu dar kartą blush2.gif
Atsakyti
kada ir kuriuo metų laiku (kokį mėnesį) vykote? kiek laiko keliavot?
rašo, kad gėrimų kainos neįskaičiuotos, tai gal pamenat kiek kas maždaug kainuoja, gal neapsimoka iš Lietuvos temptis vaisvandenius ir pan. ...
Papildyta:
ar tiesa, kad kovo mėnesį ten prasideda smėlio audros ar kažkas, kur pučia sausas vėjas, nešantis dulkių debesis?
Atsakyti
ASA, maciau kazkas buvo imetes nuoroda naudinga- moderatoriai istryne g.gif ilisk i Novaturas.lt, ten yra poteme- diskusijos-egiptas-kruizai nilu. Zmones dalijasi info, man praverte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 09 22, 07:13)
ASA, maciau kazkas buvo imetes nuoroda naudinga- moderatoriai istryne  g.gif  ilisk i Novaturas.lt, ten yra poteme- diskusijos-egiptas-kruizai nilu. Zmones dalijasi info, man praverte mirksiukas.gif

ačiū, buvau
šį bei tą radau, bet man, kaip visada, maža smile.gif
sakau gal kas iš čia yra su Novus Orbis ar Neoturu yra važiavęs... Novaturo irgi girdėjau yra pasiūlymai jau (www nemačiau dar schmoll.gif ), bet sakė ten 11 dienų daugiausia - man kažkaip maža blush2.gif , noriu dviejų savaičių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 09 21, 14:49)
kada ir kuriuo metų laiku (kokį mėnesį) vykote? kiek laiko keliavot?
rašo, kad gėrimų kainos neįskaičiuotos, tai gal pamenat kiek kas maždaug kainuoja, gal neapsimoka iš Lietuvos temptis vaisvandenius ir pan. ...
Papildyta:
ar tiesa, kad kovo mėnesį ten prasideda smėlio audros ar kažkas, kur pučia sausas vėjas, nešantis dulkių debesis?



mes buvom gruodžio pradžioje, pačiu laivu plaukeme 4 d., oras buvo geras, nors ryte ar vakare kartais reikėdavo megztuko bigsmile.gif Šiaip Egipte viskas pigu, 2 Egipto svarai - 1 litas. derėtis reikia iki nuprotėjimo, ir netgi jei prekė labai patinka, to smarkai nerodyt, tada jie sunkiau numuša kainą, o jei taip abejingai žiūri, tai net iš paskos bėga ir pats kainą muša lotuliukas.gif nu ten derėtis man labai patiko, nors aš tokių dalykų nemėgėja schmoll.gif kai po Egipto užsukau į Gariūnus, mane ištiko šokas doh.gif nors aš ten niekada neapsipirkinėju, vežiau anytą, tai juokas ėmė iš tų derybų, 2 lt.nuleidžia ir sako daug gi čia lotuliukas.gif
Pačiam laive gėrimus reikėjo pirkti papildomai, bet nelabai ten brangiai buvo, nors gėrėm ką norėjo, išvažiuojant sumokėjom 200 Egipto svarų. o viešbuty buvo viskas įskaičiuota.... iš Lietuvos veštis gėrimų tikrai neverta...

o kovo mėn. pasitaiko smėlio audrų, jei važiuosit į dykumą, tai gal ir susidursit tongue.gif
Atsakyti
sveiki.Geras keliones Nilu organizuoja Izidė, į jų kainą įskaičiuota ekskursijos.WWW.izide.lt .Kas keliavo,labai patiko.
Atsakyti
Mane irgi domintų info ir foto iš kruizo Nilu... 4u.gif Planuojam po truputėli žiemos atostogas, tik labai nuliūdino faktas kad Novus orbis neorganizuos kruizu tomis datomis, kuriomis mes keliaut planuojame... Kai tik atsirado šio sezono kainos, tai tomis datomis buvo kelionės, bet dabar kažkodėl pakeitė ir sausio gale nebėr nė vieno kruizo... doh.gif Tai tikriausiai reiks rinktis kitą agentūra... Arba iš viso važiuot tik pailsėti. Mano vyras tai nelabai nori į Egiptą važiuot dėl praeitais metais vykusiu incidentų... O kaip jūs manote, ar pagrįstas tas nerimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 09 22, 08:45)
sakau gal kas iš čia yra su Novus Orbis ar Neoturu yra važiavęs... Novaturo irgi girdėjau yra pasiūlymai jau (www nemačiau dar  schmoll.gif ), bet sakė ten 11 dienų daugiausia - man kažkaip maža  blush2.gif , noriu dviejų savaičių biggrin.gif


mes važiavom praeitą žiemą su Neoturu, sausio 10 išskridom. Dvi dienos Kaire (būtinai ten nuvažiuokite, įspūdis nerealus...nuo tenykščios netvarkos ir skurdo), po to traukiniu į Asuaną prie Nasero ežero, grįžom iki Karnako laivu, po to mes dar ilsėjomes Hurgadoje. Kelionė man labai patiko, Neoturo darbas taip pat. Oras buvo 25-30 laipsnius, vakare atvėsta, kai kada buvo vėjuota, bet ne audros tai tikrai...

QUOTE(korrne @ 2006 09 28, 17:42)
Mane irgi domintų info ir foto iš kruizo Nilu...  4u.gif  Planuojam po truputėli žiemos atostogas, tik labai nuliūdino faktas kad Novus orbis neorganizuos kruizu tomis datomis, kuriomis mes keliaut planuojame... Kai tik atsirado šio sezono kainos, tai tomis datomis buvo kelionės, bet dabar kažkodėl pakeitė ir sausio gale nebėr nė vieno kruizo...  doh.gif Tai tikriausiai reiks rinktis kitą agentūra... Arba iš viso važiuot tik pailsėti. Mano vyras tai nelabai nori į Egiptą važiuot dėl praeitais metais vykusiu incidentų... O kaip jūs manote, ar pagrįstas tas nerimas?  g.gif


nerimas tikrai nepagrįstas, nes tiek daug ginkluotų kareivių dar nė vienoje šalyje nesu mačiusi, jie turistus saugo, nes tai šalies pajamų šaltinis nr.1. Žinoma, šiais laikais visko pasitaiko, bet Egipte net iš vieno miesto į kitą turistų transportą lydi konvojai.
Manau, kad keliauti po Egiptą labai įdomu, nors siūlyčiau lietuviškų stiprių gėrimų pasiimti, nes jų vietiniai ir viešbučiuose/laivuose pilstomi labai neaiškūs, o europiniai labai brangūs (už 40g Granto sumokėjom 40Lt). Be to, iš 16 žmonių grupėje tik 2 neturėjo problemų su virškinimu, todėl pasiimkite vaistų. O visa kita labai patiko
Atsakyti
Jei is tiesu norite neatrasto Egipto, tai pabandykite Topturo keliones. Tokiu kruizu lietuvoje niekas nesiulo, ir kaina padori. Tik tiek kad ten ne gulekimas viesbuciuose ar laivuose:) Zodziu ne supermamoms:)))
Atsakyti
Mes vaziavom su Novus Orbis " Ramzis II" 2006 vasario menesi ( 12 - 26dienomis, atrodo)
Kelione likom labai labai labai patenkinti.
Programa - super. Man be galo patiko, kad galima aplankyti ir Aleksandrija. Aisku Asuanas ir BUTINAI Abu- Simbelis.
Kadangi gidas Saidas egiptietis ir labai myli savo sali, tai parode ir papasakojo viska labai nuosirdziai. Ir viskuo, ka isigijome esam patenkinti.
Jei vaziuosiu dar karta - tik su Novus orbis. Is esmes jie tik keliones i Egipta ir organizuoja, todel jos puikiai atidirbtos. Musu draugai vaziavo ir su Novaturu, tai sake nera net ka ir lyginti.
Veztis i egipta reikia tik alkoholinius gerimus. Ir tiek, kad nepritruktu, nes pirkti brangu ir nieko gero schmoll.gif O dezinfekcija butina ax.gif

Jei bus kokiu klausimu - pasistengsiu atsakyti.

Atsakyti
Susidomejau ir as kruizu Egipte. Tik vyras labai skeptiskai i tai ziuri. Kazkaip reikia ikalbint g.gif Tik truputi gasdina virskinimo problemos, kuriu daugeliui nepavyksta isvengt. Jeigu issitempsiu vyra, suplosim kruva pinigeliu ir prasedesim tualete. Ziauru. Bet kaip sako kas nerizikuoja tas negeria sampano biggrin.gif
Atsakyti